caja-actions 1.26.0 - en to ky translation catalogue (39 entries)

en: Description
ky: Баяндамасы

en: _Cancel
ky: _Жокко чыгаруу

en: _Open
ky: _Ачуу

en: File is not a valid .desktop file
ky: Файл туура эмес .desktop файлы

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
ky: desktop файлынын версиясы белгисиз «%s»

en: Starting %s
ky: %s жүргүзүлүүдө

en: Application does not accept documents on command line
ky: Тиркеме командалык саптан иш кагаздарды кабыл албайт

en: Unrecognized launch option: %d
ky: Белгисиз жүргүзүү параметри: %d

en: Not a launchable item
ky: Жүргүзүлбөгөн объект

en: Disable connection to session manager
ky: Сеанс менеджерине туташтырбоо

en: Specify file containing saved configuration
ky: Сакталган ырастоолору бар файлды көрсөтүү

en: FILE
ky: ФАЙЛ

en: Specify session management ID
ky: Сеансты башкаруунун ID'син көрсөтүү

en: Session management options:
ky: Сеансты башкаруу параметрлери:

en: Show session management options
ky: Сеансты башкаруунун параметрлерин көрсөтүү

note: Translators: title of the FileChoose dialog when selecting an URI which * will be compare to Caja 'current_folder'
en: Select a folder
ky: Папканы тандаңыз

note: Translators: label of the push button when there is not yet any shortcut
en: None
ky: Жок

en: _Action
ky: _Аракети

en: _File
ky: _Файл

en: _Edit
ky: _Оңдоо

en: _View
ky: _Көрүнүш

en: _Tools
ky: _Аспаптар

en: _Help
ky: _Жардам

en: _Save
ky: _Сактоо

en: _Quit
ky: _Чыгуу

note: Translators: tooltip displayed in the status bar when selecting 'Quit' item
en: Quit the application
ky: Программадан чыгуу

en: Cu_t
ky: Ке_сип алуу

en: _Copy
ky: _Көчүрүү

en: _Paste
ky: К_оюу

en: _Delete
ky: Ө_чүрүү

en: _Preferences
ky: _Ырастоолор

en: Contents
ky: Мазмуну

en: _About
ky: Программа _жөнүндө

en: minutes
ky: минута

en: _Up
ky: Өй_дө

en: _Browse...
ky: _Сереп...

en: <b>Command</b>
ky: <b>Команда</b>

en: _Folders
ky: _Папкалар багы

en: P_roperties
ky: _Касиеттери
