caja-actions 1.26.0 - en to li translation catalogue (22 entries)

en: Description
li: Ómsjrieving

en: _Open
li: _Äöpene

en: Starting %s
li: %s weurt gesjtart

en: Not a launchable item
li: Gei sjtartbaar item

en: Disable connection to session manager
li: Verbènjing mit de sessiemeister oetsjakele

en: Specify session management ID
li: Sessiemeister-ID sjpesifisere

en: ID
li: PID

en: _File
li: _Besjtandj

en: _Edit
li: B_ewirke

en: _View
li: Bi_ld

en: _Help
li: _Hulp

en: _Save
li: Op_sjlaon

en: _Quit
li: _Beèndige

note: Translators: tooltip displayed in the status bar when selecting 'Quit' item
en: Quit the application
li: 't program aafsjloete

en: Cu_t
li: K_nippe

en: _Copy
li: _Kopiëre

en: _Paste
li: _Plakke

en: D_uplicate
li: _Klone

en: _Delete
li: Eweg_doon

en: _About
li: _Euver

en: _Up
li: _Boeve

en: _Browse...
li: _Blajeren...
