caja-actions 1.26.0 - en to lv translation catalogue (42 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: _Cancel
lv: At_celt

en: _Open
lv: _Atvērt

en: File is not a valid .desktop file
lv: Fails nav derīgs .desktop fails

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
lv: Neatpazīta darbvirsmas faila versija '%s'

en: Starting %s
lv: Startē %s

en: Application does not accept documents on command line
lv: Lietotne nepieņem norādes uz dokumentiem no komandrindas

en: Unrecognized launch option: %d
lv: Neatpazīta palaišanas opcija: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
lv: Nevar nodot dokumenta URI 'Typa=Link' darbvirsmas ierakstam

en: Not a launchable item
lv: Nepalaižama vienība

en: Disable connection to session manager
lv: Atvienoties no sesiju pārvaldnieka

en: Specify file containing saved configuration
lv: Norādīt failu, kurš satur saglabāto konfigurāciju

en: FILE
lv: FAILS

en: Specify session management ID
lv: Norādīt sesijas pārvaldības ID

en: Session management options:
lv: Sesijas pārvaldības opcijas:

en: Show session management options
lv: Rādīt sesijas pārvaldības opcijas

note: Translators: title of the FileChoose dialog when selecting an URI which * will be compare to Caja 'current_folder'
en: Select a folder
lv: Izvēlieties mapi

note: Translators: label of the push button when there is not yet any shortcut
en: None
lv: Nekas

en: _Action
lv: D_arbība

en: _File
lv: _Fails

en: _Edit
lv: R_ediģēt

en: _View
lv: _Skats

en: _Tools
lv: _Rīki

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: _Save
lv: _Saglabāt

en: _Quit
lv: _Iziet

note: Translators: tooltip displayed in the status bar when selecting 'Quit' item
en: Quit the application
lv: Iziet no aplikācijas

en: Cu_t
lv: Izņe_mt

en: _Copy
lv: _Kopēt

en: _Paste
lv: _Izlikt

en: D_uplicate
lv: D_ublēt

en: _Delete
lv: _Izdzēst

en: _Preferences
lv: _Iestatījumi

en: Contents
lv: Saturs

en: _About
lv: P_ar

en: minutes
lv: minūtes

en: _Up
lv: A_ugšup

en: _Browse...
lv: _Lūkoties...

en: <b>Command</b>
lv: <b>Komanda</b>

en: _Folders
lv: _Mapes

en: P_roperties
lv: Pa_rametri

en: Miscellaneous options
lv: Dažādas opcijas
