caja-actions 1.26.0 - en to mn translation catalogue (41 entries)

en: Description
mn: Тодорхойлолт

en: _Cancel
mn: _Буцах

en: _Open
mn: _Нээх

en: File is not a valid .desktop file
mn: Файл нь зөв .desktop файл биш байна

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
mn: Дэсктоп файлын танигдахгүй Хувилбар '%s'

en: Starting %s
mn: %s-ийг эхлүүлж байна

en: Application does not accept documents on command line
mn: Командын мөрний баримт бичгийг програм хүлээн авахгүй байна

en: Unrecognized launch option: %d
mn: Танигдахгүй эхлүүлэх сонголт: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
mn: URIs баримт бичгийг 'Type=Link' дэсктопын оролт руу оруулах боломжгүй байна

en: Not a launchable item
mn: Нээж болох зүйл биш байна

en: Disable connection to session manager
mn: Сэшн менежерт холбогдох боломжгүй болгох

en: Specify file containing saved configuration
mn: Тохиргоо сануулсан файлыг ялган харуулах

en: FILE
mn: ФАЙЛ

en: Specify session management ID
mn: Сэшн менежментийн ID-г ялган харуулах

en: ID
mn: Дугаар

en: Session management options:
mn: Сэшн менежментийн сонголтууд:

en: Show session management options
mn: Сэшн менежментийн сонголтуудыг харуулах

note: Translators: label of the push button when there is not yet any shortcut
en: None
mn: Хоосон

en: _Action
mn: _Үйлдэл

en: _File
mn: _Файл

en: _Edit
mn: _Засварлах

en: _View
mn: _Харах

en: _Tools
mn: _Хэрэгслүүд

en: _Help
mn: _Тусламж

en: _Save
mn: _Хадгалах

en: _Quit
mn: /Файл/_Гарах

note: Translators: tooltip displayed in the status bar when selecting 'Quit' item
en: Quit the application
mn: Программаас гарах

en: Cu_t
mn: _Тасалж авах

en: _Copy
mn: _Хуулах

en: _Paste
mn: _Буулгах

en: D_uplicate
mn: _Хувилах

en: _Delete
mn: _Устгах

en: _Preferences
mn: _Тохиргоо

en: Contents
mn: Агуулга

en: _About
mn: _Тухай

en: minutes
mn: Минут

en: _Up
mn: _Дээш

en: _Browse...
mn: _Сонгох...

en: <b>Command</b>
mn: <b>Тушаал</b>

en: P_roperties
mn: Шинж чанар

en: Miscellaneous options
mn: Төрөл бүрийн тохиргоонууд
