caja-actions 1.26.0 - en to ms translation catalogue (44 entries)

en: Description
ms: Keterangan

en: _Cancel
ms: _Batal

en: _Open
ms: _Buka

en: File is not a valid .desktop file
ms: Fail bukanlah fail .desktop yang sah

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
ms: Versi fail desktop '%s' tidak dikenali

en: Starting %s
ms: Memulakan %s

en: Application does not accept documents on command line
ms: Aplikasi tidak terima dokument pada baris perintah

en: Unrecognized launch option: %d
ms: Pilihan lancar tidak dikenalpasti: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
ms: Tidak dapat luluskan URI dokumen ke masukan desktop 'Type=Link'

en: Not a launchable item
ms: Bukan item boleh lancar

en: Disable connection to session manager
ms: Lumpuhkan sambungan dengan pengurus sesi

en: Specify file containing saved configuration
ms: Nyatakan fail mengandungi konfigurasi tersimpan

en: FILE
ms: FAIL

en: Specify session management ID
ms: Nyatakan ID pengurusan sesi

en: Session management options:
ms: Pilihan pengurusan sesi:

en: Show session management options
ms: Tunjuk pilihan pengurusan sesi

note: Translators: title of the FileChoose dialog when selecting an URI which * will be compare to Caja 'current_folder'
en: Select a folder
ms: Pilih satu folder

note: Translators: label of the push button when there is not yet any shortcut
en: None
ms: Tiada

en: _Action
ms: Tind_akan

en: _File
ms: _Fail

en: _Edit
ms: _Sunting

en: _View
ms: _Lihat

en: _Tools
ms: _Alatan

en: _Help
ms: _Bantuan

en: _Save
ms: _Simpan

en: _Quit
ms: _Keluar

note: Translators: tooltip displayed in the status bar when selecting 'Quit' item
en: Quit the application
ms: Keluar aplikasi ini

en: Cu_t
ms: _Potong

en: _Copy
ms: _Salin

en: _Paste
ms: _Tampal

en: D_uplicate
ms: D_uakan

en: _Delete
ms: Pa_dam

en: _Preferences
ms: _Keutamaan

en: Contents
ms: Kandungan

en: _About
ms: Perih_al

en: minutes
ms: minit

en: _Up
ms: _Naik

en: _Down
ms: _Bawah

en: _Browse...
ms: _Layar...

en: Example
ms: Contoh

en: <b>Command</b>
ms: <b>Perintah</b>

en: _Folders
ms: _Folder

en: P_roperties
ms: Si_fat

en: Miscellaneous options
ms: Pilihan pelbagai
