caja-actions 1.26.0 - en to nl translation catalogue (644 entries)

en: _Ask me
nl: _Vraag het mij

en: You will be asked for the format to choose each time an item is about to be exported.
nl: U zult telkens wanneer er een bestand zal worden geëxporteerd, worden gevraagd om de bestandssoort te kiezen.

note: Translators: NAIExporter is an interface name, do not even try to translate
en: No NAIExporter implementation found for '%s' format.
nl: Geen implementatie van NAIExporter gevonden voor bestandssoort '%s'.

note: Translators: NAIExporter is an interface name, do not even try to translate
en: %s NAIExporter doesn't implement 'to_buffer' interface.
nl: %s NAIExporter implementeert geen 'to_buffer' gebruikersschil.

note: Translators: NAIExporter is an interface name, do not even try to translate
en: %s NAIExporter doesn't implement 'to_file' interface.
nl: %s NAIExporter implementeert geen 'to_file' gebruikersschil.

en: Caja-Actions Configuration Tool is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
nl: Caja-Acties instellingengereedschap is vrije programmatuur; u mag het doorgeven en/of aanpassen onder de voorwaarden van de GNU General Public License (algemene publieke licentie), zoals gepubliceerd door de Free Software Foundation; hetzij versie 2 van die licentie, hetzij (naar uw keuze) enige nieuwere versie ervan.

en: Caja-Actions Configuration Tool is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
nl: Caja-Acties instellingengereedschap wordt uitgebracht in de hoop dat het nuttig zal zijn, maar ZONDER ENIGE GARANTIE; zelfs zonder de impliciete garantie van verkoopbaarheid of geschiktheid voor een bepaald doel. Zie de GNU General Public License (algemene publieke licentie) voor meer bijzonderheden.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with Caja-Actions Configuration Tool ; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.
nl: U zou een exemplaar van de GNU General Public License (algemene publieke licentie) moeten hebben ontvangen samen met dit programma; indien niet, schrijf dan een brief naar de Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301 Verenigde Staten van Amerika.

en: A graphical interface to create and edit your Caja actions.
nl: Een grafische schil om uw Caja-acties te maken en te bewerken.

en: Caja-Actions
nl: Caja-Acties

en: MATE desktop
nl: Werkomgeving MATE

en: KDE desktop
nl: Werkomgeving KDE

en: LXDE desktop
nl: Werkomgeving LXDE

en: ROX desktop
nl: Werkomgeving ROX

en: XFCE desktop
nl: Werkomgeving XFCE

en: Legacy systems
nl: Oude systemen

en: List of patterns to be matched against the selected file(s)/folder(s)
nl: Lijst van patronen om toe te passen op gekozen bestand(en) of map(pen)

note: Translators: wildcard characters '*' and '?' should be considered as literals, *  and not be translated
en: A list of strings with joker '*' or '?' to be matched against the name(s) of the selected file(s)/folder(s). Each selected item must match at least one of the filename patterns for the action or the menu be candidate to display.
    This obviously only applies when there is a selection.
    Defaults to '*'.
nl: Een lijst van tekenreeksen met jokerteken '*' of '?' om te worden toegepast op de na(a)m(en) van gekozen bestand(en) of map(pen). Elk gekozen element moet overeenkomen met tenminste één van de bestandnaampatronen voor de actie of het menu om kandidaat te zijn voor vertoning.
    Dit is uiteraard alleen van toepassing wanneer er een selectie is.
    Staat standaard op '*'.

note: Translators: wildcard characters '*' and '?' should be considered as literalls, *  and not be translated
en: A pattern to be matched against basenames of selected file(s)/folder(s). May include wildcards (* or ?). You must set one option for each pattern you need
nl: Een patroon om toe te passen op namen van gekozen bestand(en) of map(pen). Mag jokertekens bevatten (* of ?). U dient één optie in te stellen voor elk patroon dat u nodig heeft

en: Whether the specified basenames are case sensitive (default)
nl: Of de opgegeven basisnamen hoofdlettergevoelig zijn (standaard)

note: Translators: 'true' and 'false' values are taken literally, and should not be translated
en: Must be set to 'true' if the filename patterns are case sensitive, to 'false' otherwise. E.g., if you need to match a filename in a case-sensitive manner, set this key to 'true'. If you also want, for example '*.jpg' to match 'photo.JPG', then set 'false'.
    This obviously only applies when there is a selection.
    Defaults to 'true'.
nl: Moet zijn ingesteld op 'true' indien de bestandsnaampatronen hoofdlettergevoelig zijn, en anders op 'false'. Bijvoorbeeld, indien u een bestandsnaam wilt kiezen op een hoofdlettergevoelige manier, stel dan deze sleutel in op 'true'. Maar als u bijvoorbeeld met '*.jpg' ook foto.JPG wilt kiezen, zet hem dan op 'false'.
    Dit is uiteraard alleen van toepassing wanneer er een selectie is.
    Staat standaard op 'true'.

en: List of patterns to be matched against the mimetypes of the selected file(s)/folder(s)
nl: Lijst van patronen om toe te passen op de bestandssoorten van gekozen bestand(en) of map(pen)

note: Translators: wildcard character '*' is taken literally, and should not be translated
en: A list of strings with joker '*' to be matched against the mimetypes of the selected file(s)/folder(s). Each selected item must match at least one of the mimetype patterns for the action to appear.
    This obviously only applies when there is a selection.
    Defaults to '*/*'.
nl: Een lijst van tekenreeksen met jokerteken '*' om te worden toegepast op de bestandssoorten van gekozen bestand(en) of map(pen). Elk gekozen element moet overeenkomen met tenminste één van de bestandssoortpatronen om de actie te laten verschijnen.
    Dit is uiteraard alleen van toepassing wanneer er een selectie is.
    Staat standaard op '*/*'.

note: Translators: wildcard character '*' is taken literally, and should not be translated
en: A pattern to be matched against mimetypes of selected file(s)/folder(s). May include the asterisk wildcard '*'. You must set one option for each pattern you need
nl: Een patroon dat moet worden toegepast op bestandssoorten van gekozen bestand(en) of map(pen). Mag het sterretje-jokerteken '*' bevatten. U dient één optie in te stellen voor elk patroon dat u nodig heeft.

en: Whether the profile applies to files (deprecated option, see mimetype)
nl: Of het profiel van toepassing is op bestanden (verouderde optie, zie bestandssoort)

en: Whether the profile applies to folders (deprecated option, see mimetype)
nl: Of het profiel van toepassing is op mappen (verouderde optie, zie bestandssoort)

en: Whether the selection may be multiple (deprecated option, see selection count)
nl: Of de selectie meervoudig kan zijn (verouderde optie, zie selectietelling)

note: Translators: 'true' and 'false' values are taken literally, and should not be translated
en: If you need more than one files or folders to be selected, set this key to 'true'. If you want just one file or folder, set it to 'false'.
    This obviously only applies when there is a selection.
    Defaults to 'false'.
nl: Als u meer dan één bestand of map nodig heeft voor uw selectie, zet dan deze sleutel op 'true'. Als u slechts één bestand of map wilt, zet hem dan op 'false'.
    Dit is uiteraard alleen van belang wanneer er een selectie is.
    Standaard is 'false'.

en: List of schemes to be matched against those of selected file(s)/folder(s)
nl: Lijst van schema's die moeten worden toegepast op gekozen bestand(en) of map(pen)

en: A valid GIO scheme where the selected file(s)/folder(s) should be located. You must set one option for each scheme you need
nl: Een geldig GIO-schema waar gekozen bestand(en) of map(pen) moeten worden gevonden. U dient één optie in te stellen voor elk schema dat u nodig hebt.

en: List of folders
nl: Lijst van mappen

en: Defines the list of valid paths to be matched against the current folder.
     All folders 'under' the specified path are considered valid.
    Defaults to '/'.
nl: Bepaalt de lijst van geldige paden die moeten worden vergeleken met de huidige map.
    Alle mappen onder het opgegeven pad worden beschouwd als geldig.
    Staat standaard op '/'.

en: The path of a (parent) directory for which the item will be displayed. You must set one option for each folder you need
nl: Het pad van een (bovenliggende) map waarvoor het element zal worden getoond. U dient één optie in te stellen voor elke map die u nodig hebt.

en: Whether this profile may be selected depending of the count of the selection.
    This is a string of the form "{'<'|'='|'>'} number".
    Examples of valid strings are: "=0", "> 1", "< 10".
    Defaults to ">0".
nl: Of dit profiel mag worden gekozen afhankelijk van de telling van de selectie.
    Dit is een tekenreeks van de vorm '{'<'|'='|'>'} getal'.
    Voorbeelden van geldige tekenreeksen zijn: '=0', '> 1', '< 10'.
    Staat standaard op '>0'.

en: Only show in environment
nl: Alleen tonen in werkomgeving

en: Defaults to all.
nl: Standaard is allemaal.

en: The name of an only desktop environment where the item must be displayed. You must set one option for each environment you want
nl: De naam van een unieke werkomgeving waarin het element moet worden getoond. U dient één optie in te stellen voor elke gewenste werkomgeving.

en: Not show in environment
nl: Niet tonen in werkomgeving

en: Defaults to none.
nl: Standaard is geen.

en: The name of a desktop environment where the item must not be displayed. You must set one option for each environment you want
nl: De naam van een werkomgeving waarin het element niet moet worden getoond. U dient één optie in te stellen voor elke gewenste werkomgeving.

en: Try exec
nl: Probeer exec

note: Translators: TryExec is a keyword of the specification, it is not translatable
en: Note that, when specified, only the presence and the executability status of the specified file are checked.
    Parameters may appear in 'TryExec' value, and will be substituted at runtime.
    Defaults to successful.
nl: Merk op dat, wanneer opgegeven, slechts de aanwezigheid en de uitvoerbaarheidsstatus van het opgegeven bestand worden gecontroleerd.
    Parameters kunnen verschijnen in de waarde 'TryExec', en zullen worden vervangen bij het draaien.
    Staat standaard op succesvol.

en: the path to a file whose executability is to be checked
nl: het pad naar een bestand waarvan de uitvoerbaarheid nagekeken moet worden

en: Show if registered
nl: Toon indien geregistreerd

note: Translators: ShowIfRegistered is a keyword of the specification, it is not translatable
en: The well-known name of a DBus service.
    The item will be candidate if the named service is registered on session DBus at runtime.
    Parameters may appear in 'ShowIfRegistered' value, and will be substituted at runtime.
    Defaults to successful.
nl: De welbekende naam van een DBus-dienst.
    Het element zal kandidaat zijn indien de genoemde dienst is geregistreerd op sessie-DBus bij het draaien.
    Parameters kunnen verschijnen in de waarde 'ShowIfRegistered', en zullen worden vervangen bij het draaien.
    Staat standaard op succesvol.

en: The name of a service which must be registered on session DBus
nl: De naam van een dienst die geregistreerd moet zijn bij sessie DBus

en: Show if True
nl: Toon indien waar

note: Translators: 'true' is to be taken as a literal, must not be translated
en: The path to a command which will display the 'true' string
nl: Het pad naar een opdracht die de tekenreeks 'true' zal tonen

en: Show if running
nl: Toon indien draaiende

note: Translators: ShowIfRunning is a keyword of the specification, it is not translatable
en: The name of a process.
    The item will be candidate if the process name is found in memory at runtime.
    Parameters may appear in 'ShowIfRunning' value, and will be substituted at runtime.
    Defaults to successful.
nl: De naam van een proces.
    Het element zal kandidaat zijn indien de procesnaam wordt gevonden in het geheugen bij het draaien.
    Parameters kunnen verschijnen in de waarde 'ShowIfRunning', en zullen bij het draaien worden vervangen.
    Staat standaard op succesvol.

en: The name of a binary which must be running
nl: De naam van een bestand dat moet draaien

en: Capabilities
nl: Eigenschappen

en: The name of a capability the selection must meet. May be 'Owner', 'Readable', 'Writable', 'Executable' or 'Local'
nl: De naam van een eigenschap waaraan de selectie moet voldoen. Kan zijn 'Eigenaar', 'Leesbaar', 'Schrijfbaar', 'Uitvoerbaar' of 'Plaatselijk'.

en: Item was renumbered because the caller did not provide any check function.
nl: Element werd hernummerd omdat de aanroeper geen controlefunctie leverde.

en: Item was renumbered because the caller did not provide any ask user function.
nl: Element werd hernummerd omdat de aanroeper geen vraag-gebruiker-functie leverde.

en: Item was renumbered due to user request.
nl: Element werd hernummerd wegens een gebruikersverzoek.

en: Existing item was overridden due to user request.
nl: Bestaand element werd overschreven wegens gebruikersverzoek.

en: Item %s already exists.
nl: Element %s bestaat reeds.

en: Import was canceled due to user request.
nl: Invoer werd afgebroken wegens gebruikersverzoek.

note: Translators: the action has been renumbered during import operation
en: (renumbered)
nl: (hernummerd)

en: Do _not import the item
nl: Importeer het element niet

en: This used to be the historical behavior.
    The selected file will be marked as "NOT OK" in the Summary page.
    The existing item will not be modified.
nl: Dit placht het historische gedrag te zijn.
    Het gekozen bestand zal worden gemarkeerd als 'NIET OKÉ' in de samenvattingspagina.
    Het bestaande element zal niet worden aangepast.

en: Import the item, _allocating it a new identifier
nl: Importeer het element, met een nieuwe identificator

en: The selected file will be imported with a slightly modified label indicating the renumbering.
    The existing item will not be modified.
nl: Het gekozen bestand zal worden geïmporteerd met een licht gewijzigd etiket dat de hernummering aanduidt.
    Het bestaande element zal niet worden aangepast.

en: _Override the existing item
nl: _Overschrijf het bestaande element

en: The item found in the selected file will silently override the current one which has the same identifier.
    Be warned: this mode may be dangerous. You will not be prompted another time.
nl: Het element dat is gevonden in het gekozen bestand zal het huidige element met dezelfde identificator stilzwijgend overschrijven.
    Let op: deze modus kan gevaarlijk zijn. U zult niet nogmaals worden gewaarschuwd.

en: You will be asked each time an imported ID already exists.
nl: U zult worden bevraagd telkens wanneer een geïmporteerde ID reeds bestaat.

note: Translators: '%s' stands for the file URI
en: %s is not loadable (empty or too big or not a regular file)
nl: %s kan niet worden geladen (leeg of te groot of geen regulier bestand)

en: Unable to load 'ImporterAskDialog' from %s
nl: Kan 'ImporterAskDialog' niet laden vanuit %s

en: The action "%s" imported from "%s" has the same identifiant than the already existing "%s".
nl: De actie '%s' geïmporteerd vanuit '%s' heeft dezelfde identificator als de reeds bestaande '%s'.

en: The menu "%s" imported from "%s" has the same identifiant than the already existing "%s".
nl: Het menu '%s' geïmporteerd vanuit '%s' heeft dezelfde identificator als de reeds bestaande '%s'.

en: Already existing item
nl: Reeds bestaand element

en: What should I do with this ?
nl: Wat moet ik hiermee doen?

en: Re_member my choice in future import operations
nl: Onthoud mijn keuze bij toekomstige importeerbewerkingen

en: Please, be kind enough to fill out a bug report on https://bugzilla.gnome.org/enter_bug.cgi?product=caja-actions.
nl: Vul a.u.b. een foutrapport in op https://bugzilla.gnome.org/enter_bug.cgi?product=caja-actions.

en: Unavailable I/O provider.
nl: Niet-beschikbare I/O-aanbieder.

en: I/O provider implementation lacks of required API.
nl: De tenuitvoerlegging van de I/O-aanbieder ontbeert vereiste API.

en: I/O provider is not willing to write.
nl: I/O-aanbieder wil niet schrijven.

en: I/O provider announces itself as unable to write.
nl: I/O-aanbieder meldt dat hij niet kan schrijven.

en: I/O provider has been locked down by an administrator.
nl: I/O-aanbieder is vergrendeld door een beheerder.

en: I/O provider has been locked down by the user.
nl: I/O-aanbieder is vergrendeld door de gebruiker.

en: Item is read-only.
nl: Element is alleen-lezen.

en: No writable I/O provider found.
nl: Geen I/O-aanbieder gevonden die kan schrijven.

en: Item is not writable for an unknown reason (%d).
    %s
nl: Element is niet beschrijfbaar wegens een onbekende reden (%d).
    %s

en: OK.
nl: Oké.

en: Program flow error.
    %s
nl: Voortgangsfout in programma.
    %s

en: The I/O provider is not willing to do that.
nl: De I/O-aanbieder is niet bereid om dat te doen.

en: Write error in I/O provider.
nl: Schrijffout in I/O-aanbieder.

en: Unable to delete MateConf schemas.
nl: Kan geen schema's van MateConf verwijderen.

en: Unable to delete configuration.
nl: Kan instellingen niet verwijderen.

en: Unknown return code (%d).
    %s
nl: Onbekende antwoordcode (%d).
    %s

note: Translators: default label for a new action
en: New Caja action
nl: Nieuwe Caja-actie

en: Profile automatically created from pre-v2 action
nl: Profiel automatisch aangemaakt vanuit pre-v2-actie

en: Targets the selection context menu
nl: Mikt op het contextmenu van de selectie

en: Targets the selection context menu [true]
nl: Mikt op het selectiecontextmenu [true]

en: Targets the location context menu
nl: Mikt op het locatiecontextmenu

en: Targets the location context menu [false]
nl: Mikt op het locatiecontextmenu [false]

en: Targets the toolbar
nl: Mikt op de werkbalk

en: Whether the action is candidate to be displayed in file manager toolbar.
    This only applies to current location.
    Note that menus are never displayed in the toolbar.
    Defaults to FALSE.
nl: Of de actie kandidaat is voor weergave in de werkbalk van de bestandsbeheerder.
    Dit betreft alleen de huidige locatie.
    Merk op dat menu's nimmer worden getoond in de werkbalk.
    Staat standaard op FALSE.

en: Targets the toolbar [false]
nl: Mikt op de werkbalk [false]

en: Label of the toolbar item
nl: Etiket van het werkbalkelement

en: The label displayed besides of the icon in the file manager toolbar.
    Note that actual display may depend of your own Desktop Environment preferences.
    Defaults to label of the context menu when not set or empty.
nl: Het etiket dat wordt getoond naast het pictogram in de werkbalk van de bestandsbeheerder.
    Merk op dat feitelijke vertoning kan afhangen van uw werkomgevingsvoorkeuren.
    Staat standaard op etiket van het contextmenu wanneer niet ingesteld of leeg.

note: Translators: copied items have a label as 'Copy of original label'
en: Copy of %s
nl: Kopie van %s

en: Type of the item
nl: Soort element

en: Defines if the item is an action or a menu. Possible values are :
    - 'Action',
    - 'Menu'.
    The value is case sensitive and must not be localized.
nl: Bepaalt of het element een actie is of een menu. Mogelijke waarden zijn:
    - 'Action',
    - 'Menu'.
    De waarde is hoofdlettergevoelig en moet niet worden vertaald.

en: Label of the context menu item (mandatory)
nl: Etiket van het context-menuonderdeel (verplicht)

en: The label of the menu item that will appear in the file manager context menu when the selection matches the appearance condition settings.
    It is also used as a default for the toolbar label of an action.
nl: Het etiket van het menu-element dat zal verschijnen in het contextmenu van de bestandsbeheerder wanneer de selectie overeenkomt met de instellingen voor verschijningsomstandigheden.
    Het wordt tevens gebruikt als een standaard voor het werkbalketiket van een actie.

en: Empty label
nl: Leeg etiket

en: Tooltip of the context menu item
nl: Zweeftip van het context-menuonderdeel

en: The tooltip of the menu item that will appear in the file manager statusbar when the user points to the file manager context menu item with his/her mouse.
nl: De zweeftip van het menu-element die zal verschijnen in de statusbalk van de bestandsbeheerder wanneer de gebruiker de muispijl laat rusten op het contextmenu-element van de bestandsbeheerder.

en: Icon of the context menu item
nl: Pictogram van het context-menuonderdeel

en: The icon of the menu item that will appear next to the label in the file manager context menu when the selection matches the appearance conditions settings.
    May be the localized name of a themed icon, or a full path to any appropriate image.
nl: Het pictogram van het menu-element dat naast het etiket in het contextmenu van de bestandsbeheerder zal verschijnen wanneer de selectie overeenkomt met de instellingen voor verschijningsomstandigheden.
    Kan de gelokaliseerde naam zijn van een gethematiseerd pictogram of een volledig pad naar een geschikte afbeelding.

en: <PATH|NAME>
nl: <PAD|NAAM>

en: Description relative to the item
nl: Beschrijving van het element

en: Some text which explains the goal of the menu or the action.
    May be used, e.g. when displaying available items on a web site.
nl: Wat tekst die het doel uitlegt van het menu of de actie.
    Kan bijvoorbeeld gebruikt worden bij het tonen van beschikbare elementen op een website.

en: Suggested shortcut
nl: Voorgestelde sneltoets

en: A shortcut suggested for the action or the menu.
    Please note that this might be only a suggestion as the shortcut may be already reserved for another use. Implementation should not override an already existing shortcut to define this one.
    The format may look like "<Control>a" or "<Shift><Alt>F1".
    Defaults to empty.
nl: Een sneltoets voorgesteld voor de actie of het menu.
    Merk a.u.b. op dat dit geen feilloze suggestie is aangezien de sneltoets reeds gereserveerd zou kunnen zijn voor een ander doel. Tenuitvoerlegging zou een reeds bestaande sneltoets niet moeten overschrijven.
    
    De opmaak kan eruit zien als '<Control>a' of '<Shift><Alt>F1'.
    Standaard is leeg.

en: List of subitem ids
nl: Lijst van ID's van subelementen

en: Ordered list of the IDs of the subitems. This may be actions or menus if the item is a menu, or profiles if the item is an action.
    If this list doesn't exist or is empty for an action or a menu, subitems are attached in the order of the read operations.
nl: Gerangschikte lijst van de ID's van de subelementen. Dit kunnen acties of menu's zijn indien het element een menu is, of profielen indien het element een actie is.
    Als de lijst niet bestaat of leeg is voor een actie of een menu, dan worden subelementen toegevoegd in de volgorde van de leesbewerkingen.

en: Whether the action or the menu is enabled
nl: Of de actie dan wel menu ingeschakeld is

en: Whether the action or the menu is enabled [enabled]
nl: Of de actie dan wel het menu ingeschakeld is [enabled]

en: Version of the format
nl: Versie van de bestandssoort

en: The version of the configuration format that will be used to manage backward compatibility.
nl: De versie van de bestandssoort van de instellingen die zal worden gebruikt om achterwaartse verenigbaarheid te verzorgen.

note: Translators: default label for a new menu
en: New Caja menu
nl: Nieuw Cajamenu

note: Translators: label for the default profile
en: Default profile
nl: Standaardprofiel

en: Name of the profile
nl: Naam van het profiel

en: May be used as a description for the function of the profile.
    If not set, it defaults to an auto-generated name.
nl: Kan worden gebruikt als een beschrijving voor de functie van het profiel.
    Indien niet ingesteld valt het terug op een automatisch aangemaakte naam.

en: Path of the command
nl: Pad van de opdracht

en: The path of the command to be executed when the user select the menu item in the file manager context menu or in the toolbar.
nl: Het pad van de uit te voeren opdracht wanneer de gebruiker het menu-element kiest in het contextmenu van de bestandsbeheerder of in de werkbalk.

en: Parameters of the command
nl: Parameters van de opdracht

en: Working directory
nl: Werkmap

en: The working directory the command will be started in.
    Defaults to "%d".
nl: De werkmap waarin de opdracht zal worden gestart.
    Valt standaard terug op '%d'.

en: Execution mode
nl: Uitvoeringsmodus

en: Startup notify
nl: Opstartmelding

en: Only relevant when ExecutionMode=Normal.
    Defaults to FALSE.
nl: Alleen relevant wanneer ExecutionMode=Normal.
    Staat standaard op FALSE.

en: Only relevant when ExecutionMode=Normal.
    Defaults to empty.
nl: Alleen van belang wanneer ExecutionMode=Normal.
    Valt standaard terug op leeg.

en: Execute as user
nl: Uitvoeren als gebruiker

en: The user the command must be ran as. The user may be identified by its numeric UID or by its login.
    The profile is ignored if defined with a non-existing UID or login.
    Defaults to empty: the command will be executed as the current user.
nl: De toegestane gebruiker voor de opdracht. De gebruiker kan worden geïdentificeerd door zijn numerieke ID of door zijn aanmelding.
    Het profiel wordt genegeerd indien bepaald met een niet-bestaande UID of aanmelding.
    Staat standaard op leeg: de opdracht zal worden uitgevoerd als de huidige gebruiker.

en: Error when querying information for %s URI: %s
nl: Fout bij opvragen van informatie inzake %s URI: %s

en: file:///path/to/file1.mid
nl: file:///pad/naar/bestand1.mid

en: file:///path/to/file2.jpeg
nl: file:///pad/naar/bestand2.jpeg

en: user
nl: gebruiker

en: Output of the run command
nl: Uitvoer van de startopdracht

en: Run command:
nl: Startopdracht:

en: Standard output:
nl: Standaarduitvoer:

en: Standard error:
nl: Standaardfout:

en: Export as a ._desktop file
nl: Exporteer als een .desktop bestand

note: Translators: 'type' is the nature of the item: Action or Menu
en: unknown type: %s
nl: onbekend type: %s

en: Arguments count
nl: Argumententelling

en: The count of command-line arguments
nl: De telling van opdrachtregelargumenten

en: Arguments
nl: Argumenten

en: The array of command-line arguments
nl: De reeks aan opdrachtregelargumenten

en: Option entries
nl: Optie-invulvelden

en: The array of command-line option definitions
nl: De reeks van definities van opdrachtregelopties

en: Application name
nl: Toepassingsnaam

en: The name of the application
nl: De naam van de toepassing

en: Description
nl: Beschrijving

en: A short description to be displayed in the first line of --help output
nl: Een korte beschrijving die wordt getoond in de eerste regel van de uitvoer van --help

en: Icon name
nl: Pictogramnaam

en: The name of the icon of the application
nl: De naam van het pictogram van de toepassing

en: UniqueApp name
nl: Unieke toepassingsnaam

en: The Unique name of the application
nl: De unieke naam van de toepassing

en: Return code
nl: Uitvoercode

en: The return code of the application
nl: De uitvoercode van de toepassing

en: Unable to interpret command-line arguments
nl: Kan geen opdrachtregelargumenten interpreteren

en: Quit on Escape
nl: Afsluiten bij Esc

en: Should the assistant 'Quit' when the user hits Escape ?
nl: Moet de assistent afsluiten wanneer de gebruiker op Esc drukt?

en: Warn on Escape
nl: Waarschuwen bij Esc

en: Should the user be asked to confirm when exiting the assistant via Escape ?
nl: Moet de gebruiker om bevestiging worden gevraagd bij het sluiten van de assistent met Esc?

en: Are you sure you want to quit this assistant ?
nl: Weet u zeker dat u deze assistent wilt sluiten?

en: _Cancel
nl: _Afbreken

en: _Open
nl: _Openen

en: Another instance of %s is already running.
    Please switch back to it.
nl: Er draait reeds een andere instantie van %s.
    Schakel a.u.b. daarnaar terug.

en: The application is not unique
nl: De toepassing is niet uniek

en: XML UI filename
nl: XML UI bestandnaam

en: The filename which contains the XML UI definition
nl: De bestandnaam die de XML UI definitie bevat

en: Has its own GtkBuilder
nl: Heeft zijn eigen GtkBuilder

en: Toplevel name
nl: Topniveaunaam

en: WSP name
nl: WSP naam

en: The string which handles the window size and position in user preferences
nl: De tekenreeks die de venstergrootte en -positie bepaalt in de gebruikersvoorkeuren

en: Destroy the Gtk toplevel
nl: Vernietig het GTK-topniveau

en: Unable to load %s UI XML definition: %s
nl: Kan %s UI XML definitie niet laden: %s

en: Unable to load %s dialog definition.
nl: Kon %s dialoogdefinitie niet laden.

en: File is not a valid .desktop file
nl: Bestand is geen geldig bureaubladbestand (.desktop)

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
nl: Niet-herkende bureaubladbestandversie '%s'

en: Starting %s
nl: %s starten...

en: Application does not accept documents on command line
nl: De toepassing aanvaardt geen documenten via de opdrachtregel

en: Unrecognized launch option: %d
nl: Niet-herkende startoptie: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
nl: Kan geen document-URI's doorsturen naar een ‘Type=Link’ invoerregel

en: Not a launchable item
nl: Geen opstartbaar element

en: Disable connection to session manager
nl: Verbinding met de sessiebeheerder uitschakelen

en: Specify file containing saved configuration
nl: Geef het bestand op met de opgeslagen instellingen

en: FILE
nl: BESTAND

en: Specify session management ID
nl: Sessiebeheer-ID opgeven

en: Session management options:
nl: Opties voor sessiebeheer:

en: Show session management options
nl: Toon opties voor sessiebeheer

en: Caja-Actions Configuration Tool
nl: Caja-Acties instellingengereedschap

en: A user interface to edit your own contextual actions
nl: Een gebruikersschil om uw eigen contextuele acties te bewerken

en: Set it to run multiple instances of the program [unique]
nl: Stel het in om meerdere instanties van het programma te draaien [unique]

en: Output the version number, and exit gracefully [no]
nl: Geef het versienummer weer en sluit netjes af [no]

en: User is the owner of the item
nl: Gebruiker is de eigenaar van het element

en: Item is readable by the user
nl: Element is leesbaar voor de gebruiker

en: Item is writable by the user
nl: Element is beschrijfbaar voor de gebruiker

en: Item is executable by the user
nl: Element is uitvoerbaar voor de gebruiker

en: Item is local
nl: Element is plaatselijk

note: Translators: add a comment when a capability is already used by current item
en: %s (already inserted)
nl: %s (reeds ingevoegd)

en: Adding a new capability
nl: Een nieuwe eigenschap toevoegen

en: <b>Managed capabilities</b>
nl: <b>Beheerde eigenschappen</b>

en: Adding a new scheme
nl: Een nieuw schema toevoegen

en: <b>Scheme</b>
nl: <b>Schema</b>

en: Export canceled due to user action.
nl: Export afgebroken door gebruikersactie.

note: Translators: action as been successfully exported to <filename>
en: Successfully exported as
nl: Met succes geëxporteerd als

en: You may not have write permissions on selected folder.
nl: U heeft wellicht geen schrijfrechten voor de gekozen map.

en: Exporting an action
nl: Een actie exporteren

en: Which format should I choose to export it ?
nl: Welke bestandssoort moet ik kiezen voor exporteren?

en: Re_member my choice in future export operations
nl: Onthoud mijn keuze voor toekomstige exportbewerkingen

en: Exporting actions
nl: Acties exporteren

en: This assistant will guide you through the process of exporting actions.
nl: Deze assistent zal u gidsen door het proces van exporteren van acties.

en: Actions _list :
nl: Actieslijst:

en: Please select one or more actions to be exported.
    
    You may use Ctrl and Shift keys to extend the selection.
nl: Kies a.u.b. één of meer te exporteren acties.
    
    U kunt de toetsen Ctrl en Shift gebruiken om de selectie uit te breiden.

en: Selecting the exported actions
nl: De geëxporteerde acties kiezen

en: Selecting the target folder
nl: De doelmap kiezen

en: Which format should I use when exporting these items ?
nl: Welke bestandsopmaak moet ik gebruiken bij het exporteren van deze elementen?

en: Selecting the export format
nl: De bestandssoort kiezen voor export

en: About to export selected items:
nl: Op het punt om gekozen elementen te exporteren:

en: Into the destination folder:
nl: In de bestemmingsmap:

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Selected items have been proceeded:
nl: Gekozen elementen zijn verwerkt:

en: Export is done
nl: Export is voltooid

note: Translators: indicate that the file has been successfully imported
en: Import OK
nl: Invoer gelukt

note: Translators: indicate that the file was not imported
en: Not imported
nl: Niet ingevoerd

en: Importing actions
nl: Acties invoeren

en: This assistant will guide you through the process of importing items, actions or menus.
nl: De assistent zal u gidsen door het proces van invoeren van elementen, acties of menu's.

en: Selecting files to import
nl: Bestanden kiezen om in te voeren

en: What should I do when importing an item whose ID already exists ?
nl: Wat moet ik doen voor het invoeren van een element waarvan de ID reeds bestaat?

en: Managing duplicates
nl: Duplicaten beheren

en: About to import selected files:
nl: Op het punt om gekozen bestanden in te voeren:

en: When importing an item whose ID already exists:
nl: Bij het invoeren van een element waarvan de ID reeds bestaat:

en: Selected files have been proceeded:
nl: Gekozen bestanden zijn verwerkt:

en: Import is done
nl: Invoer is voltooid

en: Configure items to be added to the Caja context menus
nl: Elementen instellen om te worden toegevoegd aan de contextmenu's van Caja

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: caja;actions;configuration;tool;settings;MATE;filebrowser;
nl: caja;acties;instellingen;configuratie;hulpmiddel;MATE;bestandbeheerder;verkenner;

note: Translators: The action <label> is about to be exported
en: The action "%s" is about to be exported.
nl: De actie '%s' staat op het punt om te worden geëxporteerd.

note: Translators: The menu <label> is about to be exported
en: The menu "%s" is about to be exported.
nl: Het menu '%s' staat op het punt om te worden geëxporteerd.

en: Caution: a label is mandatory for the action or the menu.
nl: Let op: een etiket is verplicht voor de actie of het menu.

en: Basename filter
nl: Naamfilter

en: Capability filter
nl: Eigenschappenfilter

en: Choosing a command
nl: Een opdracht kiezen

en: Choosing a working directory
nl: Een werkmap kiezen

en: Icon Chooser
nl: Pictogrammenkiezer

en: _Themed icons
nl: Themabepaalde pictogrammen

en: Icons by _path
nl: Pictogrammen op _pad

en: (strictly lesser than)
nl: (strikt minder dan)

en: (equal to)
nl: (gelijk aan)

en: (strictly greater than)
nl: (alleen groter dan)

en: Choosing an executable
nl: Een uitvoerbaar bestand kiezen

en: Folder filter
nl: Mapfilter

note: Translators: title of the FileChoose dialog when selecting an URI which * will be compare to Caja 'current_folder'
en: Select a folder
nl: Kies een map

en: Mimetype filter
nl: Bestandssoortfilter

note: Translators: label of the push button when there is not yet any shortcut
en: None
nl: Geen

en: <b>Menu editable properties</b>
nl: <b>Menu bewerkbare eigenschappen</b>

en: _Action
nl: _Actie

en: <b>Action editable properties</b>
nl: <b>Actie bewerkbare eigenschappen</b>

en: Scheme filter
nl: Schemafilter

en: Current NAObjectItem
nl: Huidig NAObjectItem

en: Current NAObjectProfile
nl: Huidig NAObjectProfile

en: Current NAIContext
nl: Huidige NAIContext

en: Editable item ?
nl: Bewerkbaar element?

en: Why is this item not editable
nl: Waarom is dit element niet bewerkbaar

en: One or more actions have been modified in the filesystem.
    You could keep to work with your current list of actions, or you may want to reload a fresh one.
nl: Eén of meer acties zijn gewijzigd in het bestandssysteem.
    U kunt doorgaan met uw huidige actielijst, of u kunt een nieuwe herladen.

en: Note that reloading a fresh list of actions requires that you give up with your current modifications.
nl: Merk op dat het herladen van een nieuwe actielijst vergt dat u uw huidige aanpassingen weggooit.

en: Do you want to reload a fresh list of actions ?
nl: Wilt u een nieuwe actielijst herladen?

en: Reloading a fresh list of actions requires that you give up with your current modifications.
nl: Het herladen van een nieuwe actielijst vergt dat u uw huidige aanpassingen weggooit.

en: Do you really want to do this ?
nl: Wilt u dit echt doen?

en: Some items have been modified.
nl: Sommige elementen zijn gewijzigd.

en: Are you sure you want to quit without saving them ?
nl: Weet u zeker dat u wilt afsluiten zonder die wijzigingen op te slaan?

en: Must match one of
nl: Moet overeen komen met één van

en: Must match all of
nl: Moet overeen komen met alle van

note: Translators: label of the header of a column which let the user select a negative filter
en: Must not match any of
nl: Mag niet overeenkomen met één van

en: '%s' filter already exists in the list.
    Please provide another one.
nl: Filter '%s' bestaat reeds in de lijst.
    Geef a.u.b. een ander op.

en: new-filter
nl: nieuw-filter

en: _File
nl: _Bestand

en: _Edit
nl: _Bewerken

en: _View
nl: _Tonen

en: _Toolbars
nl: _Werkbalken

en: _Tools
nl: E_xtra

en: _Maintainer
nl: _Onderhouder

en: _Help
nl: _Hulp

en: New _menu
nl: Nieuw _menu

note: Translators: tooltip displayed in the status bar when selecting the 'New menu' item
en: Insert a new menu at the current position
nl: Voeg een nieuw menu toe op de huidige positie

en: _New action
nl: Nieuwe actie

note: Translators: tooltip displayed in the status bar when selecting the 'New action' item
en: Define a new action
nl: Definieer een nieuwe actie

en: New _profile
nl: Nieuw _profiel

note: Translators: tooltip displayed in the status bar when selecting the 'New profile' item
en: Define a new profile attached to the current action
nl: Bepaal een nieuw profiel dat is vastgeknoopt aan de huidige actie

en: _Save
nl: Op_slaan

note: Translators: tooltip displayed in the status bar when selecting 'Save' item
en: Record all the modified actions. Invalid actions will be silently ignored
nl: Sla al de gewijzigde acties op. Ongeldige acties zullen stilzwijgend worden genegeerd.

en: _Quit
nl: A_fsluiten

note: Translators: tooltip displayed in the status bar when selecting 'Quit' item
en: Quit the application
nl: Het programma afsluiten

en: Cu_t
nl: K_nippen

note: Translators: tooltip displayed in the status bar when selecting the Cut item
en: Cut the selected item(s) to the clipboard
nl: Knip gekozen element(en) naar het klembord

en: _Copy
nl: _Kopiëren

note: Translators: tooltip displayed in the status bar when selecting the Copy item
en: Copy the selected item(s) to the clipboard
nl: Kopieer gekozen element(en) naar het klembord

en: _Paste
nl: _Plakken

note: Translators: tooltip displayed in the status bar when selecting the Paste item
en: Insert the content of the clipboard just before the current position
nl: Voeg de inhoud van het klembord net voor de huidige positie in

en: Paste _into
nl: Plak _in

note: Translators: tooltip displayed in the status bar when selecting the Paste Into item
en: Insert the content of the clipboard as first child of the current item
nl: Voeg de inhoud van het klembord in als eerste afgeleide van het huidige element

en: D_uplicate
nl: Duplicere_n

note: Translators: tooltip displayed in the status bar when selecting the Duplicate item
en: Duplicate the selected item(s)
nl: Dupliceer gekozen element(en)

en: _Delete
nl: Verwij_deren

note: Translators: tooltip displayed in the status bar when selecting the Delete item
en: Delete the selected item(s)
nl: Verwijder gekozen element(en)

en: _Reload the items
nl: Herlaad de elementen

note: Translators: tooltip displayed in the status bar when selecting the 'Reload' item
en: Cancel your current modifications and reload the initial list of menus and actions
nl: Annuleer uw huidige aanpassingen en herlaad de aanvankelijke lijst van menu's en acties

en: _Preferences
nl: _Voorkeuren

note: Translators: tooltip displayed in the status bar when selecting the 'Preferences' item
en: Edit your preferences
nl: Bewerk uw voorkeuren

en: _Expand all
nl: Alles uitklappen

note: Translators: tooltip displayed in the status bar when selecting the Expand all item
en: Entirely expand the items hierarchy
nl: Klap de hiërarchie van de elementen helemaal uit

en: _Collapse all
nl: Alles inklappen

note: Translators: tooltip displayed in the status bar when selecting the Collapse all item
en: Entirely collapse the items hierarchy
nl: Klap de hiërarchie van de elementen helemaal in

en: _Import assistant...
nl: _Invoerassistent...

note: Translators: tooltip displayed in the status bar when selecting the Import item
en: Import one or more actions from external files into your configuration
nl: Voer één of meer acties vanuit externe bestanden in uw instellingen in

en: E_xport assistant...
nl: Exportassistent...

note: Translators: tooltip displayed in the status bar when selecting the Export item
en: Export one or more actions from your configuration to external files
nl: Exporteer één of meer acties vanuit uw instellingen naar externe bestanden

en: _Dump the selection
nl: Verwijder de selectie

note: Translators: tooltip displayed in the status bar when selecting the Dump selection item
en: Recursively dump selected items
nl: Verwijder gekozen elementen recursief

en: _List modified items
nl: Aangepaste elementen opsommen

note: Translators: tooltip displayed in the status bar when selecting the ListModifiedItems item
en: List the modified items
nl: Maak een lijst van de aangepaste elementen

en: _Dump the clipboard
nl: Ledig het klembord

note: Translators: tooltip displayed in the status bar when selecting the DumpClipboard item
en: Dump the content of the clipboard object
nl: Verwijder de inhoud van het klembordobject

en: Contents
nl: Inhoud

note: Translators: tooltip displayed in the status bar when selecting the Help item
en: Display help about this program
nl: Toon hulp inzake dit programma

en: _About
nl: _Over

note: Translators: tooltip displayed in the status bar when selecting the About item
en: Display information about this program
nl: Toon informatie inzake dit programma

note: Translators: tooltip displayed in the status bar when selecting the 'View File toolbar' item
en: Display the File toolbar
nl: Toon de Bestand-werkbalk

note: Translators: tooltip displayed in the status bar when selecting the 'View Edit toolbar' item
en: Display the Edit toolbar
nl: Toon de Bewerken-werkbalk

note: Translators: tooltip displayed in the status bar when selecting 'View Tools toolbar' item
en: Display the Tools toolbar
nl: Toon de Hulpmiddelen-werkbalk

note: Translators: tooltip displayed in the status bar when selecting 'View Help toolbar' item
en: Display the Help toolbar
nl: Toon de Hulp-werkbalk

en: On the _left
nl: _Links

note: Translators: tooltip displayed in the status bar when selecting the 'Set tabs position on the left' item
en: Display the notebook tabs on the left side
nl: Toon de notebook-tabbladen aan de linkerkant

en: On the _right
nl: _Rechts

note: Translators: tooltip displayed in the status bar when selecting the 'Set tabs position on the right' item
en: Display the notebook tabs on the right side
nl: Toon de notebook-tabbladen aan de rechterkant

en: On the _top
nl: _Bovenaan

note: Translators: tooltip displayed in the status bar when selecting 'Set tabs position on the top' item
en: Display the notebook tabs on the top side
nl: Toon de notebook-tabbladen aan de bovenkant

en: On the _bottom
nl: _Onderaan

note: Translators: tooltip displayed in the status bar when selecting 'Set tabs position on the bottom' item
en: Display the notebook tabs on the bottom side
nl: Toon de notebook-tabbladen onderaan

en:  %d menu(s), %d action(s), %d profile(s) are currently loaded
nl:  %d menu('s), %d actie(s), %d profiel(en) zijn thans geladen

en: Not all items have been cut as following ones are not modifiable:
nl: Niet alle elementen zijn geknipt aangezien de volgende elementen niet wijzigbaar zijn:

en: Not all items have been deleted as following ones are not modifiable:
nl: Niet alle elementen zijn gewist aangezien de volgende elementen niet wijzigbaar zijn:

en: Save error
nl: Opslagfout

en: Some items may not have been saved
nl: Sommige elementen zijn wellicht niet opgeslagen

en: Unable to rewrite the level-zero items list
nl: Kan de lijst met niveau-nul-elementen niet herschrijven

en: Some items have not been deleted
nl: Sommige elementen zijn niet verwijderd

en: New profile
nl: Nieuw profiel

en: Automatically saving pending modifications...
nl: Wijzigingen in de wachtrij worden automatisch opgeslagen....

en: Caja-Actions Preferences
nl: Voorkeuren van Caja-Acties

en: _Ascending alphabetical order
nl: _Oplopende alfabetische volgorde

en: Menus and actions will be displayed in the ascending alphabetical order of their label, both in the Caja context menu and in the CACT user interface.
nl: Menu's en acties zullen worden getoond in de oplopende alfabetische volgorde van hun etiketten, zowel in het contextmenu van Caja als in de CACT-gebruikersschil.

en: _Descending alphabetical order
nl: _Aflopende alfabetische volgorde

en: Menus and actions will be displayed in the descending alphabetical order of their label, both in the Caja context menu and in the CACT user interface.
nl: Menu's en acties zullen worden getoond in de aflopende alfabetische volgorde van hun etiketten, zowel in het contextmenu van Caja als in de CACT-gebruikersschil.

en: _Manual order
nl: _Handmatige volgorde

en: Display order of menus and actions, both in the Caja context menu and in the CACT user interface, must be manually adjusted.
nl: De vertoningsvolgorde van menu's en acties, zowel in het contextmenu van Caja als in de CACT-gebruikersschil, moet handmatig worden bijgesteld.

en: <b>Items ordering</b>
nl: <b>Rangschikking elementen</b>

en: _Create a root 'Caja-Actions' menu
nl: Maak een rootmenu voor 'Caja-Acties'

en: When this option is checked, menus and actions will actually be displayed as sub-items of a root 'Caja-Actions' menu in the Caja context menu.
nl: Wanneer deze optie is aangevinkt zullen menu's en acties worden getoond als subelementen van een rootmenu 'Caja-Acties' in het contextmenu van Caja.

en: Add an 'A_bout Caja-Actions' item in the Caja context menus
nl: Voeg een 'Over Caja-Acties'-element toe aan de contextmenu's van Caja

en: <b>Caja menu layout</b>
nl: <b>Vormgeving van Cajamenu</b>

en: This tab lets you choose how the actions are ordered in the displayed list as well as in the Caja context menu. You may also choose here how actions will be displayed in the Caja context menu.
nl: Met dit tabblad kunt u kiezen hoe de acties worden geordend in de getoonde lijst en in het contextmenu van Caja. U kunt hier ook kiezen hoe acties worden getoond in het contextmenu van Caja.

en: _Runtime preferences
nl: Voorkeuren voor _uitvoeringsomgeving

en: Specify here the command to run and keep opened a terminal.
    This command should include a 'COMMAND' keyword, which will be substituted at runtime with the action path and parameters.
nl: Geef hier de opdracht op die gedraaid moet worden in een openblijvende terminal.
    Deze opdracht moet een 'COMMAND' trefwoord bevatten, dat bij uitvoering zal worden vervangen door het actiepad en de parameters.

en: _Command pattern :
nl: Opdrachtpatroon:

en: <b>Execution in a terminal</b>
nl: <b>Uitvoering in een terminal</b>

en: Running _desktop environment :
nl: Actieve werkomgeving:

en: <i>Currently detected :</i>
nl: <i>Thans bespeurd:</i>

en: <b>Desktop environment</b>
nl: <b>Werkomgeving</b>

en: This tab lets you specify parameters needed for. some execution modes.
nl: Dit tabblad laat u parameters opgeven die nodig zijn voor sommige uitvoeringsmodi.

en: Runtime E_xecution
nl: _Toepassing van uitvoeringsomgeving

en: What to do when pasting or duplicating an item in the tree ?
nl: Wat te doen bij plakken of dupliceren van een element in de boomstructuur?

en: Relabel _menus
nl: _Menu's heretiketteren

en: When a menu is copied/pasted, or duplicated, the new menu will be relabelled as 'Copy of ...'.
nl: Wanneer een menu wordt gekopieerd/geplakt, of gedupliceerd, dan zal het nieuwe menu worden geheretiketteerd als 'Kopie van...'.

en: Relabel _actions
nl: _Acties heretiketteren

en: When an action is copied/pasted, or duplicated, the new action will be relabelled as 'Copy of ...'.
nl: Wanneer een actie wordt gekopieerd/geplakt, of gedupliceerd, dan zal de nieuwe actie worden geheretiketteerd als 'Kopie van...'.

en: Relabel _profiles
nl: _Profielen heretiketteren

en: When a profile is copied/pasted, or duplicated, the new profile will be relabelled as 'Copy of ...'.
nl: Wanneer een profiel wordt gekopieerd/geplakt, of gedupliceerd, dan zal de nieuwe actie worden geheretiketteerd als 'Kopie van...'.

en: <b>Relabeling items</b>
nl: <b>Nieuwe etikettering voor elementen</b>

en: Esc key _quits the assistant
nl: De Esc-toets sluit de assistent

en: When this option is checked, the 'Escape' key will let you quit the current assistant. Else, quitting the assistant is only possible by hitting the 'Cancel' button.
nl: Wanneer deze optie is aangevinkt zal de Esc-toets de huidige assistent sluiten. Anders is het sluiten van de assistent alleen mogelijk met de knop 'Afbreken'.

en: Ask for a _confirmation when quitting the assistant on Esc key
nl: Vraag om bevestiging bij het afsluiten van de assistent met de Esc-toets

en: This option is only relevant when the 'Escape' key lets the user quit the assistant. When checked, the user will be prompted for a confirmation in order to help prevent erroneous hits of the Esc key.
nl: Deze optie is alleen van belang wanneer de gebruiker met de Esc-toets de assistent kan sluiten. Wanneer aangevinkt zal de gebruiker worden gevraagd om een bevestiging, ter bescherming bij abusievelijk indrukken van de Esc-toets.

en: <b>Assistants</b>
nl: <b>Assistenten</b>

en: Automatically _saves pending modifications
nl: Slaat wijzigingen in wachtrij automatisch op

en: When this option is checked, pending modification will be periodically and automatically saved.
nl: Wanneer deze optie is aangevinkt, zullen wachtende wijzigingen periodiek en automatisch worden opgeslagen.

en: Periodicity :
nl: Periodiciteit:

en: minutes
nl: minuten

en: <b>Auto-save</b>
nl: <b>Auto-opslag</b>

en: This tab allows the user to choose custom preferences for the Caja-Actions Configuration Tool user interface.
nl: Met dit tabblad kan de gebruiker eigen voorkeuren kiezen voor de gebruikersschil van het instellingengereedschap van Caja-Acties.

en: _UI Preferences
nl: Voorkeuren voor de grafische schil

en: What to do when an item, action or menu, selected to be imported, has the same identifier that a currently existing one ?
nl: Wat te doen wanneer een element, actie of menu, gekozen om te worden geïmporteerd, dezelfde identificator heeft als een reeds bestaand?

en: <b>Import mode</b>
nl: <b>Invoermodus</b>

en: This tab lets you decide on the default behavior of import operations.
nl: Dit tabblad laat u beslissen omtrent het standaardgedrag van invoerbewerkingen.

en: _Import
nl: _Invoeren

en: What is your preferred export format ?
nl: Welke bestandssoort heeft uw voorkeur?

en: <b>Export format</b>
nl: <b>Export-bestandssoort</b>

en: This tab lets you decide on the default behavior of export operations.
nl: Dit tabblad laat u beslissen omtrent het standaardgedrag van exportbewerkingen.

en: _Export
nl: _Exporteren

en: You may define here any number of schemes. They will be proposed as default schemes when defining conditions for an action.
    If the list becomes empty, CACT will automatically refill in with this default list.
    You can add a new scheme by clicking on the '+' button.
nl: U mag hier elk gewenst aantal schema's bepalen. Ze zullen worden voorgesteld als standaardschema's bij het bepalen van de voorwaarden voor een actie.
    Als de lijst leeg wordt, zal CACT die automatisch hervullen met deze standaardlijst.
    U kunt een nieuw schema toevoegen door te klikken op de '+'-knop.

en: Click to add a new default scheme.
nl: Klik om een nieuw standaardschema toe te voegen.

en: Click to remove the selected default scheme.
nl: Klik om het gekozen standaardschema te verwijderen.

en: <b>Default schemes</b>
nl: <b>Standaardschema's</b>

en: This tab lets you decide which schemes are proposed by default when editing advanced conditions for an item.
nl: Dit tabblad laat u beslissen omtrent de schema's die standaard worden voorgesteld bij het bewerken van geavanceerde condities voor een element.

en: _Schemes
nl: _Schema's

en: Define here, for available I/O providers, if you want them to be read at startup, to be writable, and the order in which they will be tested when trying to write a new menu or action.
nl: Bepaal hier, voor beschikbare I/O-aanbieders, of u wilt dat ze worden gelezen bij opstarten, of ze schrijfbaar zijn en in welke volgorde ze worden uitgeprobeerd wanneer u een nieuw menu of nieuwe actie probeert te schrijven.

en: _Up
nl: _Omhoog

en: Move up the selected I/O provider in the order of priority when trying to write a new item.
nl: Schuif de gekozen I/O-aanbieder omhoog in de voorrangsvolgorde bij het schrijven van een nieuw element.

en: _Down
nl: Om_laag

en: <b>Activation and priority</b>
nl: <b>Activatie en prioriteit</b>

en: This tab lets you decide whether the I/O providers are enabled or not, and in which order they will be tried when writing a new item.
nl: Dit tabblad laat u bepalen of de I/O-aanbieders ingeschakeld zijn of niet, en in welke volgorde zij geprobeerd zullen worden bij het schrijven van een nieuw element.

en: I/O _Providers
nl: I/O-aanbieders

note: Translators: the user is not willing to identify his current desktop environment, *       and prefers rely on the runtime detection
en: Rely on runtime detection
nl: Vertrouw op detectie van uitvoeringsomgeving

en: Ex.:
nl: Uitv.:

en: Readable
nl: Leesbaar

en: Writable
nl: Schrijfbaar

en: I/O Provider
nl: I/O-aanbieder

note: Translators: default name when the I/O providers doesn't provide one
en: no name
nl: naamloos

note: Translators: name displayed when the corresponding I/O provider is unavailable at runtime
en: unavailable I/O provider
nl: niet-beschikbare I/O-aanbieder

en: Keyword
nl: Trefwoord

en: Local files
nl: Lokale bestanden

en: SSH files
nl: SSH-bestanden

en: Windows files
nl: Windowsbestanden

en: FTP files
nl: FTP-bestanden

en: WebDAV files
nl: WebDAV-bestanden

note: Translators: add a comment when a scheme is already used by current item
en: %s (already used)
nl: %s (reeds gebruikt)

en: new-scheme
nl: nieuw-schema

en: New scheme description
nl: Nieuwe schemabeschrijving

en: The GtkTreeView which relies on this CactTreeModel
nl: De GtkTreeView die afhangt van dit CactTreeModel

en: Edition mode
nl: Bewerkingsmodus

en: Edition vs. Selection mode
nl: Bewerkingsmodus versus Selectiemodus

en: Unable to drop a profile here
nl: Kan hier geen profiel plaatsen

en: Unable to drop an action or a menu here
nl: Kan hier geen actie of menu plaatsen

en: Unable to drop here as parent is not writable
nl: Kan hier niet plaatsen aangezien ouder niet schrijfbaar is

en: Unable to drop here as level zero is not writable
nl: Kan hier niet plaatsen aangezien niveau nul niet schrijfbaar is

en: Some messages have occurred during drop operation.
nl: Er hebben enkele berichten plaatsgevonden tijdens de plaatsingsbewerking.

note: Translators: CactTreeView property long description
en: A GtkContainer which contains the GtkTreeView widget
nl: Een GtkContainer die de GtkTreeView-applicatie bevat

note: Translators: CactTreeView property short description
en: Widget name
nl: Applicatienaam

note: Translators: CactTreeView property long description
en: The name of GtkTreeView widget
nl: De naam van de GtkTreeView-applicatie

note: Translators: CactTreeView property short description
en: Management mode
nl: Beheermodus

note: Translators: CactTreeView property long description
en: Management mode of the tree view, selection or edition
nl: Beheermodus van de boomstructuurweergave, selectie of bewerking

note: Translators: CactTreeView property short description
en: Allow notify
nl: Meldingen toestaan

note: Translators: CactTreeView property loong description
en: Whether notifications are allowed
nl: Of meldingen zijn toegestaan

en: End of session
nl: Einde van sessie

en: <span size="larger"><b>Parameter Legend</b></span>
nl: <span size="larger"><b>Parameterlegenda</b></span>

en: (first) basename.
nl: (eerste) naam.

en: count of selected item(s).
nl: telling van gekozen element(en).

en: (first) base directory.
nl: (eerste) bovenliggende map.

en: space-separated list of the base directories of the selected file(s)/folder(s).
nl: spatiegescheiden lijst van de bovenliggende mappen van gekozen bestand(en) of map(pen).

en: port number of the (first) selected URI.
nl: poortnummer van de (eerst)gekozen URI.

en: scheme of the (first) selected URI.
nl: schema van de (eerst)gekozen URI.

en: (first) URI.
nl: (eerste) URI.

en: space-separated list of the URIs of the selected file(s)/folder(s).
nl: spatiegescheiden lijst van de URI's van gekozen bestand(en) of map(pen).

en: a percent sign.
nl: een percentageteken.

en: (first) filename.
nl: (eerste) bestandsnaam.

en: space-separated list of the filenames of the selected file(s)/folder(s).
nl: spatie-gescheiden lijst van de bestandsnamen van gekozen bestand(en)/map(pen).

en: username of the (first) selected URI.
nl: gebruikersnaam van de (eerst)gekozen URI.

en: (first) basename without the extension.
nl: (eerste) naam zonder de extensie.

en: space-separated list of the basenames without the extension.
nl: spatiegescheiden lijst van de namen zonder de extensies.

en: (first) extension.
nl: (eerste) extensie.

en: space-separated list of the extensions of the selected file(s)/folder(s).
nl: spatiegescheiden lijst van de extensies van gekozen bestand(en)/map(pen).

en: (first) mimetype.
nl: (eerste) bestandssoort.

en: space-separated list of the mimetypes of the selected file(s)/folder(s).
nl: spatiegescheiden lijst van de bestandssoorten van gekozen bestand(en)/map(pen).

en: space-separated list of the basenames of the selected file(s)/folder(s).
nl: spatiegescheiden lijst van de namen van gekozen bestand(en) of map(pen).

en: Items _list :
nl: Elementen_lijst:

en: Sort the list in descending alphabetical order.
nl: Rangschik de lijst in aflopende alfabetische volgorde.

en: Do not sort the list, letting you manually reorder the items.
nl: Rangschik de lijst niet, zodat u de elementen handmatig kunt herschikken.

en: Sort the list in ascending alphabetical order.
nl: Rangschik de lijst in oplopende alfabetische volgorde.

en: Display item in _selection context menu
nl: Toon element in contextmenu van selectie

en: When checked, the item will be candidate to be displayed in the file manager context menu, with a non-empty selection.
nl: Indien aangevinkt zal het element kandidaat zijn voor vertoning in het contextmenu van de bestandsbeheerder, bij een niet-lege selectie.

en: The label of the item in the file manager context menus.
nl: Het etiket van het element in de contextmenu's van de bestandsbeheerder.

en: Display item in _location context menu
nl: Toon element in contextmenu van locatie

en: When checked, the item will be candidate to be displayed in the file manager context menu when the selection is empty.
    In this case, the defined conditions will be applied to the current displayed folder.
nl: Wanneer aangevinkt, zal het element kandidaat zijn voor vertoning in het contextmenu van de bestandsbeheerder wanneer de selectie leeg is.
    In dit geval zullen de vastgestelde condities worden toegepast op de thans getoonde map.

en: _Context label :
nl: _Contextetiket:

en: Display item in the _toolbar
nl: Element tonen in de werkbalk

en: When checked, the item will be candidate to be displayed in the file manager toolbar.
    In this case, the defined conditions will be applied to the current folder, and do not depend of the possible current selection.
nl: Indien aangevinkt zal het element kandidaat zijn voor vertoning in de werkbalk van de bestandsbeheerder.
    In dit geval zullen de vastgestelde condities worden toegepast op de huidige map, en hangen zij niet af van de mogelijke huidige selectie.

en: Use s_ame label for icon in the toolbar
nl: Gebruik zelfde etiket voor pictogram in de werkbalk

en: When checked, the label displayed in the toolbar will be the same that the one displayed in the context menus.
nl: Wanneer aangevinkt, zal het etiket dat wordt getoond in de werkbalk hetzelfde zijn als het etiket dat wordt getoond in de contextmenu's.

en: T_oolbar label :
nl: Werkbalketiket:

en: The label displayed in the file manager toolbar.
nl: Het etiket dat wordt getoond in de werkbalk van de bestandsbeheerder.

en: Toolti_p :
nl: _Zweeftip :

en: _Icon :
nl: _Pictogram :

en: The tooltip displayed in the file manager user interface.
nl: De zweeftip die wordt getoond in de gebruikersschil van de bestandsbeheerder.

en: The icon displayed in the file manager user interface.
nl: Het pictogram dat wordt getoond in de gebruikersschil van de bestandsbeheerder.

en: The name of a themed icon or the filename of an image.
nl: De naam van een gethematiseerd pictogram of de bestandsnaam van een afbeelding.

en: _Browse...
nl: _Verkennen...

en: <b>Caja Item</b>
nl: <b>Caja Element</b>

en: This tab lets you determine the main characteristics of the currently selected item.
nl: Dit tabblad laat u de voornaamste kenmerken bepalen van het thans gekozen element.

en: Just a label to remind you why you have created this profile.
nl: Alleen maar een etiket om u eraan te herinneren waarom u dit profiel hebt gemaakt.

en: _Label :
nl: _Etiket :

en: <b>Profile</b>
nl: <b>Profiel</b>

en: The path of the command.
    If this is not an absolute path, then the PATH environment variable at execution time will be considered.
nl: Het pad van de opdracht.
    Indien dit geen absoluut pad is, zal de omgevingsvariabele PATH die gold ten tijde van de uitvoering worden overwogen.

en: The parameters of the command.
nl: De parameters van de opdracht.

en: Le_gend
nl: Le_genda

en: The default working directory the command should be started in.
nl: De standaardwerkmap waar de opdracht in moet beginnen.

en: B_rowse...
nl: Verkennen...

en: Example
nl: Voorbeeld

en: _Path :
nl: Pad :

en: P_arameters :
nl: Parameters :

en: _Working directory :
nl: _Werkmap :

en: <b>Command</b>
nl: <b>Opdracht</b>

en: This tab lets you choose the command to be executed, along with its parameters.
    Defining several profiles lets you have several commands, each applying with a different set of conditions.
nl: Dit tabblad laat u de uit te voeren opdracht kiezen, tegelijk met zijn parameters.
    Door het bepalen van verschillende profielen kunt u diverse opdrachten ter beschikking hebben, elk met verschillende condities.

en: _Command
nl: _Opdracht

en: _Normal
nl: _Normaal

en: The command will be started as a standard graphical user interface.
nl: De opdracht zal worden gestart als een standaard grafische gebruikersschil.

en: In a _terminal
nl: In een _terminalvenster

en: The command will be started in the preferred terminal of the graphical environment.
nl: De opdracht zal worden gestart in de voorkeursterminal van de grafische omgeving.

en: _Embedded
nl: _Ingebed

en: This option makes use of a special feature of the file manager, which would allow a terminal to be ran inside of it.
    An acceptable fallback is running in the standard terminal.
nl: Deze optie maakt gebruik van een speciale functie van de bestandsbeheerder, die mogelijk maakt dat een terminal erbinnen wordt gedraaid.
    Een aanvaardbare terugvaloptie is draaien in de standaardterminal.

en: _Display output
nl: Uitvoer tonen

en: The command will be run in a terminal.
    The terminal will be closed at the end of the execution; standard error and output streams will be displayed.
    An acceptable fallback is running in the standard terminal.
nl: De opdracht zal in een terminal worden uitgevoerd.
    De terminal zal worden afgesloten na uitvoering; standaardstromen voor fouten en uitvoer zullen worden getoond.
    Een aanvaardbare terugvaloptie is uitvoeren in de standaardterminal.

en: <b>Execution mode</b>
nl: <b>Uitvoeringsmodus</b>

en: Note: this is not yet implemented in Caja-Actions.
nl: Let op: dit is nog niet mogelijk gemaakt in Caja-Acties.

en: _Startup notify
nl: _Opstartmelding

en: Startup Window Manager _class :
nl: Vensterbeheerderklasse bij opstart:

en: <b>Startup mode</b>
nl: <b>Opstartmodus</b>

en: Note: this is not yet implemented in Caja-Actions.
nl: Let op: dit is nog niet mogelijk met Caja-Acties.

en: Execute as _user :
nl: Uitvoeren als _gebruiker :

en: Enter here the user the command should be ran as.
    The user may be defined by his numeric UID or his login name.
    Leave the field empty to run the command as the current user.
nl: Voer hier de gebruiker in onder wiens noemer de opdracht moet worden uitgevoerd.
    De gebruiker kan worden bepaald door zijn numerieke UID of door zijn aanmeldnaam.
    Laat het veld leeg om de opdracht uit te voeren als huidige gebruiker.

en: <b>Execute as user</b>
nl: <b>Uitvoeren als gebruiker</b>

en: This advanced tab lets you precisely define how your command will be executed.
nl: Dit geavanceerde tabblad laat u precies bepalen hoe uw opdracht zal worden uitgevoerd.

en: E_xecution
nl: _Uitvoering

en: The current item will appear if the basename of each element of the selection matches one filter of the 'Must match one of' column, while not matching any of the filters of the 'Must not match any of' column.
nl: Het huidige element zal verschijnen indien de naam van elk element van de selectie overeenkomt met eentje in de kolom 'Moet overeenkomen met', terwijl hij tevens niet overeenkomt met eentje in de kolom 'Mag niet overeenkomen met'.

en: Click to add a new basename filter.
nl: Klik om een nieuw naamfilter toe te voegen.

en: Click to remove the current basename filter.
nl: Klik om het huidige naamfilter te verwijderen.

en: Match _case
nl: Hoofdlettergevoelig

en: Click to define the above basename filters as case sensitive.
nl: Klik om de bovenstaande naamfilters hoofdlettergevoelig te maken.

en: <b>Basenames conditions</b>
nl: <b>Naamcondities</b>

en: This tab lets you determine for which basenames the currently selected item will be displayed in the Caja context menu.
    Basenames may be negated to specify for which basenames your item must not appear.
nl: Dit tabblad laat u bepalen voor welke namen het thans gekozen element zal worden getoond in het contextmenu van Caja.
    Namen mogen worden uitgesloten om op te geven voor welke namen uw element niet moet verschijnen.

en: _Basenames
nl: _Namen

en: The current item will appear if the mimetype of each element of the selection matches one filter of the 'Must match one of' column, while not matching any of the filters of the 'Must not match any of' column.
nl: Het huidige element zal verschijnen indien de bestandssoort van elk element van de selectie overeenkomt met eentje in de kolom 'Moet overeenkomen met', terwijl hij tevens niet overeenkomt met eentje in de kolom 'Mag niet overeenkomen met'.

en: Click to add a new mimetype filter.
nl: Klik om een nieuw bestandssoortfilter toe te voegen.

en: Click to remove the current mimetype filter.
nl: Klik om het huidige bestandssoortfilter te verwijderen.

en: <b>Mimetypes conditions</b>
nl: <b>Condities voor bestandssoorten</b>

en: _Mimetypes
nl: Bestandssoorten

en: The current item will appear if the location of each element of the selection is one or inside one of the paths of the 'Must match one of' column, while not being one or inside one of the 'Must not match any of' column.
nl: Het huidige element zal verschijnen indien de locatie van elk element van de selectie overeenkomt met eentje in de kolom 'Moet overeenkomen met', terwijl hij tevens niet overeenkomt met eentje in de kolom 'Mag niet overeenkomen met'.

en: Click to add a new folder filter.
nl: Klik om een nieuw mapfilter toe te voegen.

en: Click to browse the filesystem in order to select a new folder filter.
nl: Klik om het bestandssysteem te verkennen om een nieuw mapfilter te kiezen.

en: Click to remove the current folder filter.
nl: Klik om het huidige mapfilter te verwijderen

en: <b>Folders conditions</b>
nl: <b>Condities voor mappen</b>

en: _Folders
nl: _Mappen

en: The current item will appear if the scheme of each element of the selection matches one of the 'Must match one of' column, while not matching any of the 'Must not match any of' column.
nl: Het huidige element zal verschijnen indien het schema van elk element van de selectie overeenkomt met eentje in de kolom 'Moet overeenkomen met', terwijl het tevens niet overeenkomt met eentje in de kolom 'Mag niet overeenkomen met'.

en: Click to add a new scheme filter.
nl: Klik om een nieuw schemafilter toe te voegen.

en: De_faults...
nl: Standaardinstellingen...

en: Click to select a new scheme filter among default schemes.
nl: Klik om een nieuw schemafilter te kiezen uit de standaardschema's.

en: Click to remove the current scheme filter.
nl: Klik om het huidige schemafilter te verwijderen.

en: <b>Schemes conditions</b>
nl: <b>Condities voor schema's</b>

en: The current item will appear if each element of the selection matches all capabilities of the 'Must match all of' column, while not matching any capability of the 'Must not match any of' column.
nl: Het huidige element zal verschijnen indien de eigenschappen van elk element van de selectie overeenkomen met alle eigenschappen in de kolom 'Moet overeenkomen met', terwijl ze tevens niet overeenkomen met eentje in de kolom 'Mag niet overeenkomen met'.

en: Click to add a new capability filter.
nl: Klik om een nieuw eigenschappenfilter toe te voegen.

en: Click to remove the current capability.
nl: Klik om de huidige eigenschap te verwijderen.

en: <b>Capabilities conditions</b>
nl: <b>Eigenschapcondities</b>

en: Ca_pabilities
nl: _Eigenschappen

en: _Count :
nl: _Telling:

en: <b>Appears if selection contains</b>
nl: <b>Verschijnt indien selectie bevat</b>

en: Item may appear depending of the desktop environment.
nl: Element kan verschijnen afhankelijk van de werkomgeving.

en: _Always appears
nl: Verschijnt _altijd

en: _Only appears in selected environments
nl: Verschijnt alleen in gekozen werkomgevingen

en: _Never appears in selected environments
nl: Verschijnt _nooit in gekozen werkomgevingen

en: This is an advanced condition based on the presence of a particular service on the D-Bus system.
    This may be used for example for testing that a prerequisite service is currently available.
nl: Dit is een geavanceerde toestand gebaseerd op de aanwezigheid van een bepaalde dienst op het D-Bus-systeem.
    Dit kan bijvoorbeeld worden gebruikt voor het uitproberen of een vereiste dienst thans beschikbaar is.

en: Brow_se...
nl: _Verkennen...

en: Appears if the file is e_xecutable :
nl: Verschijnt indien het bestand uitvoerbaar is:

en: Bro_wse...
nl: Verkennen...

en: Appears if the name is _registered on D-Bus :
nl: Verschijnt indien de naam is geregistreerd op D-Bus:

en: Appears if the command outputs "_true" :
nl: Verschijnt indien de opdracht 'true' als uitvoer heeft:

en: Appears if the _binary is running :
nl: Verschijnt wanneer het binaire bestand draait:

en: <b>Execution environment</b>
nl: <b>Uitvoeringsomgeving</b>

en: This tab lets you determine some advanced conditions the currently selected files must satisfy in order for the item to be displayed in the file manager context menu.
nl: Dit tabblad laat u enkele geavanceerde voorwaarden bepalen waaraan de thans gekozen bestanden moeten voldoen om het element getoond te laten worden in het contextmenu van de bestandsbeheerder.

en: _Environment
nl: Werkomgeving

en: _Description :
nl: Beschrijving:

en: Enter here a free text which may be used (e.g. in a Web service or in a search tool) to describe your item.
nl: Voeg hier een eigen tekst in die kan worden gebruikt om uw element te beschrijven (bijvoorbeeld in een webdienst of in een zoekprogramma).

en: E_nabled
nl: Ingeschakeld

en: Check the box to enable this item.
    If unchecked, then the item will never appear in the file manager context menus or toolbar.
nl: Vink het vakje aan om dit element in te schakelen.
    Indien niet aangevinkt, zal het element nimmer verschijnen in de contextmenu's of werkbalk van de bestandsbeheerder.

en: Enter here the keyboard touch combination you suggest as a shortcut to your action.
    Note: this is not yet implemented in Caja-Actions.
nl: Voer hier de toetscombinatie in die u voorstelt als een sneltoets voor uw actie.
    Let op: dit is nog niet mogelijk in Caja-Acties.

en: Suggested _shortcut :
nl: Voorgestelde _sneltoets:

en: Read-only item
nl: Alleen-lezen-element

en: This box is checked if the item cannot be edited.
    There may be multiple reasons for why an item cannot be edited. See your User's Manual.
nl: Dit vakje is aangevinkt indien het element niet kan worden bewerkt.
    Er kunnen verschillende redenen zijn waarom een element niet kan worden bewerkt. Zie uw gebruikershandleiding.

en: I/O provider :
nl: I/O-aanbieder:

en: <b>Read-only properties</b>
nl: <b>Alleen-lezen-eigenschappen</b>

en: This tab lets you edit some miscellaneous properties, and access some non-modifiable information.
nl: Met dit tabblad kunt u diverse eigenschappen bewerken en wat niet-wijzigbare informatie lezen.

en: P_roperties
nl: _Eigenschappen

note: Translators: label of an automagic root submenu
en: Caja-Actions actions
nl: Acties van Caja-Acties

note: Translators: tooltip of an automagic root submenu
en: A submenu which embeds the currently available Caja-Actions actions and menus
nl: Een submenu waarin de thans beschikbare acties en menu's van Caja-Acties zijn ingebed

en: About Caja-Actions
nl: Over Caja-Acties

en: Display some information about Caja-Actions
nl: Toont wat informatie over Caja-Acties

en: The URI of the file to be imported
nl: De URI van het in te voeren bestand

en: Output the version number
nl: Geef het versienummer weer

en: Import a file.
nl: Voer een bestand in.

en: Bug reports are welcomed at http://bugzilla.gnome.org, or you may prefer to mail to <maintainer@caja-actions.org>.
nl: Foutmeldingen zijn welkom op http://bugzilla.gnome.org, of stuur een e-mail naar <maintainer@caja-actions.org>.

en: Miscellaneous options
nl: Diverse opties

en: Syntax error: %s
nl: Zinsbouwfout: %s

en: Error: uri is mandatory.
nl: Fout: uri is verplicht.

en: Try %s --help for usage.
nl: Probeer %s --help voor gebruiksaanwijzing.

en: Bug reports are welcomed at https://bugzilla.gnome.org/enter_bug.cgi?product=caja-actions,
    or you may prefer to mail to <maintainer@caja-actions.org>.
nl: Foutmeldingen zijn welkom op https://bugzilla.gnome.org/enter_bug.cgi?product=caja-actions,
    of stuur een e-mail naar <maintainer@caja-actions.org>.

en: Output the schema on stdout
nl: Meld het schema bij stdout

en: Output the action schemas [default]
nl: Meld de actieschema's [default]

en: Output the menu schemas
nl: Meld de menuschema's

en: Output the Caja-Actions MateConf schemas on stdout.
nl: Meld de MateConf-schema's van Caja-Acties bij stdout.

en: Type options
nl: Tikopties

en: Set a key=value pair in a key file.
nl: Stel een key=value paar in een sleutelbestand in.

en: The group to be updated
nl: De bij te werken groep

en: The key to be updated
nl: De bij te werken sleutel

note: Translators: 'str', 'int' and 'bool' are literal values: do not translate
en: The type of the value to be set, may be 'str', 'int' or 'bool'
nl: Het type van de in te stellen waarde, kan zijn 'str', 'int' of 'bool'

en: The value to be set
nl: De in te stellen waarde

en: Output the version number and exit gracefully
nl: Meld het versienummer en sluit netjes af

en: Error: a group is mandatory.
nl: Fout: een groep is verplicht.

en: Error: a key is mandatory.
nl: Fout: een sleutel is verplicht.

en: Error: a type is mandatory for setting/updating a value.
nl: Fout: een type is verplicht voor het instellen of bijwerken van een waarde.

note: Translators: 'str', 'int' and 'bool' are literal values: do not translate
en: Error: unknown type: %s. Use 'str', 'int' or 'bool'.
nl: Fout: onbekend type: %s. Gebruik 'str', 'int' of 'bool'.

en: Error: a value is mandatory.
nl: Fout: een waarde is verplicht.

en: Set it if the item should be disabled at creation
nl: Stel dit in wanneer het element uitgeschakeld moet zijn bij vervaardiging.

en: Set it if the item doesn't target the selection context menu
nl: Stel het in indien het element niet mikt op het contextmenu van de selectie.

en: Set it if the item doesn't target the location context menu
nl: Stel het in indien het element niet mikt op het contextmenu van de locatie.

en: Set it if the item doesn't target the toolbar
nl: Stel het in indien het element niet mikt op de werkbalk.

en: Set it if the basename patterns are case insensitive
nl: Stel het in indien de naampatronen hoofdletterongevoelig zijn.

en: Output the new item content on stdout (default)
nl: Toon de inhoud van het nieuwe element bij stdout (standaard)

en: Create the new item as a .desktop file
nl: Maak het nieuwe element als een .desktop bestand

en: Error: '%s' and '%s' options cannot both be specified
nl: Fout: de opties '%s' en '%s' kunnen niet beide worden gespecificeerd

en: '%s' option is deprecated, see %s
nl: Optie '%s' is verouderd, zie %s

en: Error: an action label is mandatory.
nl: Fout: een actie-etiket is verplicht.

en: Error: only one output option may be specified.
nl: Fout: er mag maar één uitvoeroptie worden opgegeven.

en: Define a new action.
nl: Bepaal een nieuwe actie.

en: Output of the program
nl: Uitvoer van het programma

en: Choose where the program creates the action
nl: Kies waar het programma de actie moet maken

note: Translators: 'na-desktop' is a plugin identifier - do not translate
en: Error: unable to find 'na-desktop' i/o provider.
nl: Fout: kan 'na-desktop' i/o-aanbieder niet vinden.

note: Translators: caja-actions-print program summary
en: Print a menu or an action to stdout.
nl: Druk een menu of een actie af naar stdout.

en: The identifiant of the menu or the action to be printed
nl: De identificator van het menu of de actie die moet worden afgedrukt

note: Translators: 'Desktop1' here is the internal identifier of an export format; it is not translatable
en: An export format [Desktop1]
nl: Een export-bestandssoort [Desktop1]

en: Error: a menu or action id is mandatory.
nl: Fout: een menu- of actie-ID is verplicht.

note: Translators: %s stands for the id of the export format, and is not translatable
en: Error: %s: unknown export format.
nl: Fout: %s: onbekende exportopmaak.

en: Error: item '%s' doesn't exist.
nl: Fout: element '%s' bestaat niet.

en: The internal identifier of the action to be launched
nl: De interne identificator van de te starten actie

en: A target, file or folder, for the action. More than one options may be specified
nl: Een doel (bestand of map) voor de actie. Er kan meer dan één optie worden aangegeven

en: Error: action id is mandatory.
nl: Fout: actie-ID is verplicht.

en: No current selection. Nothing to do. Exiting.
nl: Er is geen selectie. Niets te doen. Zal afsluiten.

en: Action %s is not a valid candidate. Exiting.
nl: Actie %s is geen geldige kandidaat. Zal afsluiten.

en: No valid profile is candidate to execution. Exiting.
nl: Er is geen geldig profiel als uitvoeringskandidaat. Zal afsluiten.

en: Execute an action on the specified target.
nl: Voer een actie uit op het aangegeven doel.

en: Error: action '%s' doesn't exist.
nl: Fout: actie '%s' bestaat niet.

en: Error: action '%s' is disabled.
nl: Fout: actie '%s' is uitgeschakeld.

en: Error: action '%s' is not valid.
nl: Fout: actie '%s' is niet geldig.
