caja-actions 1.26.0 - en to sk translation catalogue (43 entries)

en: Description
sk: Popis

en: _Cancel
sk: _Zrušiť

en: _Open
sk: _Otvoriť

en: File is not a valid .desktop file
sk: Súbor nie je platným .desktop súborom

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
sk: Nerozpoznaná verzia súboru plochy „%s“

en: Starting %s
sk: Spúšťa sa %s

en: Application does not accept documents on command line
sk: Program neprijíma dokumenty z príkazového riadka

en: Unrecognized launch option: %d
sk: Nerozpoznaný spúšťací argument: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
sk: Položke pracovnej plochy typu Odkaz nie je možné odovzdať URI dokumentov

en: Not a launchable item
sk: Nie je spustiteľnou položkou

en: Disable connection to session manager
sk: Zakázať spojenie k správcovi relácií

en: Specify file containing saved configuration
sk: Určte súbor obsahujúci uložené nastavenia

en: FILE
sk: SÚBOR

en: Specify session management ID
sk: Zadať identifikátor správy relácií

en: Session management options:
sk: Možnosti správy relácií:

en: Show session management options
sk: Zobraziť možnosti správy relácie

note: Translators: title of the FileChoose dialog when selecting an URI which * will be compare to Caja 'current_folder'
en: Select a folder
sk: Vyberte priečinok

note: Translators: label of the push button when there is not yet any shortcut
en: None
sk: Žiadne

en: _Action
sk: Operáci_a

en: _File
sk: _Súbor

en: _Edit
sk: _Upraviť

en: _View
sk: _Zobraziť

en: _Tools
sk: Nás_troje

en: _Help
sk: _Nápoveda

en: _Save
sk: _Uložiť

en: _Quit
sk: _Ukončiť

note: Translators: tooltip displayed in the status bar when selecting 'Quit' item
en: Quit the application
sk: Ukončiť aplikáciu

en: Cu_t
sk: Vys_trihnúť

en: _Copy
sk: _Kopírovať

en: _Paste
sk: _Vložiť

en: D_uplicate
sk: _Duplikovať

en: _Delete
sk: _Vymazať

en: _Preferences
sk: _Nastavenia

en: Contents
sk: Obsah

en: _About
sk: O progr_ame

en: minutes
sk: minút

en: _Up
sk: _Hore

en: _Down
sk: _Dole

en: _Browse...
sk: _Prehliadať...

en: <b>Command</b>
sk: <b>Príkaz</b>

en: _Folders
sk: _Priečinky

en: P_roperties
sk: _Vlastnosti

en: Miscellaneous options
sk: Rôzne možnosti
