caja-actions 1.26.0 - en to sl translation catalogue (51 entries)

en: _Ask me
sl: _Vprašaj

en: Only show in environment
sl: Pokaži le v okolju

en: Show if running
sl: Pokaži, če deluje

en: Capabilities
sl: Zmožnosti

note: Translators: the action has been renumbered during import operation
en: (renumbered)
sl: (preštevilčeno)

en: Already existing item
sl: Že obstoječi element

en: OK.
sl: V redu.

note: Translators: default label for a new action
en: New Caja action
sl: Novo dejanje Caja

en: Description
sl: Opis

en: _Cancel
sl: _Prekliči

en: _Open
sl: _Odpri

en: File is not a valid .desktop file
sl: Datoteka ni veljavna .datoteka namizja

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
sl: Neprepoznana različica datoteke namizja '%s'

en: Starting %s
sl: Začenjanje %s

en: Application does not accept documents on command line
sl: Program ne sprejme dokumentov v ukazni vrstici

en: Unrecognized launch option: %d
sl: Neprepoznana možnost zagona: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
sl: Ni mogoče poslati naslovov URI dokumenta na vnos namizja 'Vrsta=Povezava'

en: Not a launchable item
sl: Predmet ni izvedljiv

en: Disable connection to session manager
sl: Onemogoči povezavo z upravljalnikom seje

en: Specify file containing saved configuration
sl: Navaja datoteko s shranjenimi nastavitvami

en: FILE
sl: DATOTEKA

en: Specify session management ID
sl: Določi ID upravljanja seje

en: Session management options:
sl: Možnosti upravljanja seje:

en: Show session management options
sl: Pokaži možnosti upravljanja seje

note: Translators: title of the FileChoose dialog when selecting an URI which * will be compare to Caja 'current_folder'
en: Select a folder
sl: Izbira mape

note: Translators: label of the push button when there is not yet any shortcut
en: None
sl: Brez

en: _Action
sl: _Dejanje

en: _File
sl: _Datoteka

en: _Edit
sl: _Uredi

en: _View
sl: _Prikaz

en: _Tools
sl: _Orodja

en: _Help
sl: _Pomoč

en: _Save
sl: _Shrani

en: _Quit
sl: _Končaj

note: Translators: tooltip displayed in the status bar when selecting 'Quit' item
en: Quit the application
sl: Končaj program

en: Cu_t
sl: _Izreži

en: _Copy
sl: _Kopiraj

en: _Paste
sl: _Prilepi

en: D_uplicate
sl: Po_dvoji

en: _Delete
sl: _Izbriši

en: _Preferences
sl: _Možnosti

en: Contents
sl: Vsebina

en: _About
sl: _O programu

en: minutes
sl: minut

en: _Up
sl: _Gor

en: _Down
sl: _Navzdol

en: _Browse...
sl: _Brskaj ...

en: <b>Command</b>
sl: <b>Ukaz</b>

en: _Folders
sl: _Mape

en: P_roperties
sl: L_astnosti

en: Miscellaneous options
sl: Razne možnosti
