caja-actions 1.26.0 - en to uz translation catalogue (37 entries)

en: Description
uz: Taʼrifi

en: _Cancel
uz: _Bekor qilish

en: _Open
uz: _Ochish

en: File is not a valid .desktop file
uz: Fayl yaroqli .desktop fayl emas

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
uz: Aniqlanmagan '%s' desktop fayli versiyasi

en: Starting %s
uz: %s boshlanmoqda

en: Application does not accept documents on command line
uz: Dastur hujjatlarni buyruq satrida qabul qilmaydi

en: Unrecognized launch option: %d
uz: Tanilmagan ishga tushirish xossasi: %d

en: Not a launchable item
uz: Element ishga tushiriladigan emas

en: Disable connection to session manager
uz: Seans boshqaruvchisiga bogʻlanishni o'chirish

en: Specify file containing saved configuration
uz: Saqlangan moslamalar mavjud boʻlgan faylni koʻrsating

en: FILE
uz: FAYL

en: Specify session management ID
uz: Seans boshqaruvi ID'ni koʻrsating

en: Session management options:
uz: Seans boshqaruvi xossalari:

en: Show session management options
uz: Seans boshqaruvi xossalarini ko'rsatish

note: Translators: title of the FileChoose dialog when selecting an URI which * will be compare to Caja 'current_folder'
en: Select a folder
uz: Jildni tanlang

note: Translators: label of the push button when there is not yet any shortcut
en: None
uz: Yo'q

en: _File
uz: _Fayl

en: _Edit
uz: _Tahrir

en: _View
uz: _Ko'rish

en: _Tools
uz: _Vositalar

en: _Help
uz: _Yordam

en: _Save
uz: _Saqlash

en: _Quit
uz: _Chiqish

en: _Copy
uz: _Nusxa olish

en: D_uplicate
uz: _Nusxasini yaratish

en: _Delete
uz: _Olib tashlash

en: _Preferences
uz: _Xususiyatlar

en: Contents
uz: Tarkibi

en: _About
uz: _Haqida

en: minutes
uz: daqiqalar

en: _Up
uz: _Yuqoriga

en: _Browse...
uz: _Ko'rish...

en: <b>Command</b>
uz: <b>Buyruq</b>

en: _Folders
uz: _Jildlar

en: P_roperties
uz: X_ususiyatlar

en: Miscellaneous options
uz: Qo'shimcha moslamalar
