eiciel - en to hu translation catalogue (45 entries)

en: <b>File name</b>
hu: <b>Fájlnév</b>

en: No file opened
hu: Nincs megnyitva fájl

en: About...
hu: Névjegy…

en: Access Control List
hu: Hozzáférés-felügyeleti lista

en: Extended user attributes
hu: Kiterjesztett felhasználói attribútumok

en: Could not show the help file: %s
hu: A(z) %s súgófájl nem jeleníthető meg.

en: Choose a file or a directory
hu: Válasszon fájlt vagy könyvtárat

en: Could not open the file "
hu: A fájl megnyitása nem sikerült: "

en: Only regular files or directories supported
hu: Csak szabályos fájlok vagy könyvtárak támogatottak

en: Textual representation of the ACL is wrong
hu: Az ACL szöveges ábrázolása hibás

en: Default textual representation of the ACL is wrong
hu: Az ACL alapértelmezett szöveges ábrázolása hibás

en: Name
hu: Név

en: Value
hu: Érték

en: Could not rename attribute name:
hu: A következő nevű attribútum nem nevezhető át:

en: Could not change attribute value:
hu: Az attribútumérték nem módosítható:

en: Could not remove attribute:
hu: Az attribútum nem távolítható el:

en: New attribute
hu: Új attribútum

en: New value
hu: Új érték

en: Could not add attribute:
hu: Az attribútum nem vehető fel:

en: Print version information
hu: Verzióadatok nyomtatása

en: Access control list editor
hu: Hozzáférési szabálygyűjtemény szerkesztőprogramja

en: Mask
hu: Maszk

en: Other
hu: Egyéb

en: Default Mask
hu: Alapértelmezett maszk

en: Default Other
hu: Alapértelmezett egyéb

en: Could not add ACL entry:
hu: Nem vehető fel ACL bejegyzés:

en: Could not remove ACL entry:
hu: Az ACL bejegyzés eltávolítása meghiúsult:

en: Could not modify ACL entry:
hu: Az ACL bejegyzés módosítása meghiúsult:

en: Are you sure you want to remove all ACL default entries?
hu: Biztosan el kívánja távolítani az összes alapértelmezett ACL bejegyzést?

en: There are ineffective permissions
hu: Nem hatályos engedélyek vannak

en: User
hu: Felhasználó

en: Group
hu: Csoport

en: Advanced features
hu: Speciális funkciók

en: Name of participant
hu: Résztvevő neve

en: Also show system participants
hu: Rendszerrésztvevők megjelenítése is

en: Entry
hu: Bejegyzés

en: Read
hu: Olvasás

en: Write
hu: Írás

en: None
hu: Nincs

en: Only files
hu: Csak fájlok

en: Only directories
hu: Csak könyvtárak

en: Both files and directories
hu: Fájlok és könyvtárak is

en: Recursion
hu: Rekurzió

en: Participant
hu: Résztvevő

en: Participant not found
hu: Nem található résztvevő
