eiciel - en to pl translation catalogue (45 entries)

en: <b>File name</b>
pl: <b>Nazwa pliku</b>

en: No file opened
pl: Brak otwartych plików

en: About...
pl: Informacje...

en: Access Control List
pl: Lista kontroli dostępu

en: Extended user attributes
pl: Zaawansowane atrybuty użytkownika

en: Could not show the help file: %s
pl: Nie można wyświetlić pliku pomocy: %s

en: Choose a file or a directory
pl: Proszę wybrać plik lub katalog

en: Could not open the file "
pl: Nie można otworzyć pliku "

en: Only regular files or directories supported
pl: Obsługiwane są jedynie zwykłe pliki i katalogi

en: Textual representation of the ACL is wrong
pl: Nieprawidłowa reprezentacja tekstowa listy ACL

en: Default textual representation of the ACL is wrong
pl: Nieprawidłowa domyślna reprezentacja tekstowa listy ACL

en: Name
pl: Nazwa

en: Value
pl: Wartość

en: Could not rename attribute name:
pl: Nie można zmienić nazwy atrybutu:

en: Could not change attribute value:
pl: Nie można zmienić wartości atrybutu:

en: Could not remove attribute:
pl: Nie można usunąć atrybutu:

en: New attribute
pl: Nowy atrybut

en: New value
pl: NOWA WARTOŚĆ

en: Could not add attribute:
pl: Nie można dodać atrybutu:

en: Print version information
pl: Wyświetl informacje o wersji

en: Access control list editor
pl: Edytor listy kontroli dostępu

en: Mask
pl: Maska

en: Other
pl: Inne

en: Default Mask
pl: Domyślna maska

en: Default Other
pl: Domyślne inne

en: Could not add ACL entry:
pl: Nie można dodać wpisu do listy ACL:

en: Could not remove ACL entry:
pl: Nie można usunąć wpisu listy ACL:

en: Could not modify ACL entry:
pl: Nie można zmienić wpisu listy ACL:

en: Are you sure you want to remove all ACL default entries?
pl: Czy na pewno usunąć wszystkie domyślne wpisy listy ACL?

en: There are ineffective permissions
pl: Niektóre uprawnienia są nieskuteczne

en: User
pl: Użytkownik

en: Group
pl: Grupa

en: Advanced features
pl: Funkcje zaawansowane

en: Name of participant
pl: Nazwa uczestnika

en: Also show system participants
pl: Pokaż także uczestników systemu

en: Entry
pl: Wpis

en: Read
pl: Prawo do odczytu

en: Write
pl: Prawo do zapisu

en: None
pl: Brak

en: Only files
pl: Tylko pliki

en: Only directories
pl: Tylko katalogi

en: Both files and directories
pl: Pliki i katalogi

en: Recursion
pl: Rekurencja

en: Participant
pl: Uczestnik

en: Participant not found
pl: Nie znaleziono uczestnika
