caja-extensions 1.25.0 - en to af translation catalogue (26 entries)

en: Error: %s
af: Fout: %s

en: Filename
af: Lêernaam

en: Send file by mail, instant message...
af: Stuur lêer per pos, kitsboodskap...

en: Send files by mail, instant message...
af: Stuur lêers per pos, kitsboodskap...

en: Files
af: Lêers

en: Expects URIs or filenames to be passed as options
af: Verwag URI's of lêername om as opsies aangegee te word

en: Could not parse command-line options: %s
af: Kon nie opdraglynopsies ontleed nie: %s

en: Could not load any plugins.
af: Kon nie enige inproppe laai nie.

en: Please verify your installation
af: Gaan asb. u installasie na

en: Send To...
af: Stuur na...

en: Send _as:
af: Stuur _as:

en: Send t_o:
af: Stuur _na:

en: Send _packed in:
af: Stuur _verpak in:

en: label
af: etiket

en: Email
af: E-pos

en: Unable to send file
af: Kan nie lêer stuur nie

en: Sending file failed
af: Kon lêer nie stuur nie

en: Unknown recipient.
af: Onbekende ontvanger.

en: Instant Message (Gajim)
af: Kitsboodskap (Gajim)

en: New CD/DVD
af: Nuwe CD/DVD

en: Existing CD/DVD
af: Bestaande CD/DVD

en: Instant Message (Pidgin)
af: Kitsboodskap (Pidgin)

en: UPnP Media Server
af: UPnP-mediabediener

en: Co_mment:
af: Ko_mmentaar:

en: _Save
af: _Stoor

en: Tags
af: Etikette
