caja-extensions 1.25.0 - en to as translation catalogue (35 entries)

en: Error: %s
as: ভুল: %s

en: _Cancel
as: বাতিল (_C)

en: _Resize
as: মাপ পৰিবৰ্তন (_R)

en: pixels
as: পিক্সেল

en: Filename
as: ফাইলেৰ নাম

en: Open _Terminal
as: টাৰ্মিনেল খোলক (_T)

en: Send file by mail, instant message...
as: ঈ-মেইল, তৎক্ষণাৎ বাৰ্তাৰ মাধ্যমে নথিপত্ৰ প্ৰৰণ কৰক...

en: Send files by mail, instant message...
as: ঈ-মেইল, তৎক্ষণাৎ বাৰ্তাৰ মাধ্যমে নথিপত্ৰ প্ৰৰণ কৰক...

en: Files
as: নথিপত্ৰ

en: Expects URIs or filenames to be passed as options
as: বিকল্প হিচাপে URI অথবা নথিপত্ৰৰ নাম প্ৰত্যাশিত

en: Could not parse command-line options: %s
as: আদেশ-শাৰীৰ বিকল্পসমূহ বিশ্লেষণ কৰিবলৈ ব্যৰ্থ: %s

en: Could not load any plugins.
as: কোনো প্লাগ-ইন তুলিব পৰা নাযায় ।

en: Please verify your installation
as: অনুগ্ৰহ কৰি সংস্থাপন পৰীক্ষা কৰক

en: Send To...
as: প্ৰৰণৰ স্থান...

en: Send _as:
as: চিহ্নিত ৰূপে প্ৰৰণ: (_a)

en: Send t_o:
as: প্ৰৰণৰ স্থান: (_o)

en: Send _packed in:
as: চিহ্নিত গঠনত প্ৰৰণ: (_p)

en: label
as: লেবেল

en: Email
as: ঈ-মেইল

en: Unable to send file
as: নথিপত্ৰ পঠিয়াবলৈ ব্যৰ্থ

en: There is no connection to gajim remote service.
as: gajim দূৰবৰ্তী সেৱাৰ সৈতে সংযোগ উপস্থিত নাই ।

en: Sending file failed
as: নথিপত্ৰ পঠিয়াবলৈ ব্যৰ্থ

en: Recipient is missing.
as: প্ৰাপক অনুপস্থিত ।

en: Unknown recipient.
as: অজ্ঞাত প্ৰাপক ।

en: Instant Message (Gajim)
as: তৎক্ষণাৎ বাৰ্তা (Gajim)

en: New CD/DVD
as: নতুন CD/DVD

en: Existing CD/DVD
as: উপস্থিত CD/DVD

en: CD/DVD Creator
as: CD/DVD নিৰ্মাণ ব্যৱস্থা

en: Instant Message (Pidgin)
as: তৎক্ষণাৎ বাৰ্তা (Pidgin)

en: Removable disks and shares
as: অপসাৰণযোগ্য ডিস্ক আৰু অংশীদাৰ

en: UPnP Media Server
as: UPnP মিডিয়া সেৱক

en: Co_mment:
as: মন্তব্য:(_m)

en: _Save
as: সংৰক্ষণ (_S)

en: Failed
as: ব্যৰ্থ

en: Tags
as: ট্যাগ
