caja-extensions 1.25.0 - en to ast translation catalogue (72 entries)

en: Open as administrator
ast: Abrir como alministrador

en: Opens the file with administrator privileges
ast: Abre'l ficheru con privilexos d'alministrador

en: <big><b>Unable to determine the program to run.</b></big>
    
    The item you selected cannot be open with administrator powers because the correct application cannot be determined.
ast: <big><b>Nun se pudo determinar el programa a executar.</b></big>
    
    L'elementu que seleicionó nun se pue abrir con permisos d'alministrador porque nun se pue determinar l'aplicación correcta.

en: Error: %s
ast: Fallu %s

en: _Resize Images...
ast: _Redimensionar imaxes

en: Resize each selected image
ast: Redimensionar cada imaxe esbillada

en: Ro_tate Images...
ast: _Xirar imaxes

en: Rotate each selected image
ast: Xirar cada imaxe esbillada

en: Resize Images
ast: Redimensionar imaxes

en: _Cancel
ast: _Encaboxar

en: _Resize
ast: _Redimensionar

en: Select a size:
ast: Seleiciona un tamañu:

en: Scale:
ast: Escala:

en: percent
ast: porcentaxe

en: Custom size:
ast: Tamañu personalizáu:

en: Width:
ast: Anchor:

en: Height:
ast: Altor:

en: Append
ast: Amestar

en: .resized
ast: .redimensionáu

en: to file title
ast: a títulu de ficheru

en: Resize in place
ast: Redimensionar nel sitiu

en: Filename
ast: Nome de ficheru

en: Resizing image: %d of %d
ast: Redimensionando imaxe: %d de %d

en: <i>Resizing "%s"</i>
ast: <i>Redimensionando "%s"</i>

en: Please enter a valid filename suffix!
ast: ¡Escribi un sufixu válidu pal nome de ficheru!

en: Rotate Images
ast: Xirar imaxes

en: _Rotate
ast: Xi_rar

en: Select an angle:
ast: Seleiciona un ángulu:

en: Custom angle:
ast: Ángulu personalizáu:

en: degrees clockwise
ast: graos en sen horariu

en: .rotated
ast: .xiráu

en: Rotate in place
ast: Xirar nel sitiu

en: Rotating image: %d of %d
ast: Xirando imaxe: %d de %d

en: <i>Rotating "%s"</i>
ast: <i>Xirando "%s"</i>

en: Open the currently selected folder in a terminal
ast: Abrir la carpeta seleicionada actualmente nun terminal

en: Open the currently open folder in a terminal
ast: Abrir la carpeta abierta actualmente nun terminal

en: Open _Terminal
ast: Abrir _terminal

en: Open a terminal
ast: Abre una terminal

en: Close
ast: Zarrar

en: Whether opening a terminal on the desktop opens a terminal in the home directory
ast: Si abrir un terminal nel escritoriu abre un terminal nel direutoriu personal

en: If set to true, then opening a terminal on the desktop will open a terminal in the home directory. Otherwise, it will be opened in the desktop directory. Note that this key is irrelevant if the desktop directory is identical to the home directory.
ast: Si se pon como verdadero, abrir un terminal nel escritoriu abrirá un terminal nel direutoriu personal. D'otra miente, s'abrirá nel direutoriu del escritoriu. Avisu: esta clave nun ye relevante si'l direutoriu d'escritoriu ye'l mesmu que'l direutoriu personal.

en: Send file by mail, instant message...
ast: Unviar un ficheru por corréu, mensaxería instantáneo,...

en: Send files by mail, instant message...
ast: Unviar ficheros por corréu, mensaxería instantáneo,...

en: Files
ast: Ficheros

en: Expects URIs or filenames to be passed as options
ast: Los URLs o nomes de ficheru tienen de dase como opción

en: Could not parse command-line options: %s
ast: Nun pueden procesase les opciones de la llinia de comandos: %s

en: Could not load any plugins.
ast: Nun se pue cargar nengún complementu.

en: Please verify your installation
ast: Fai'l favor verificar la so instalación

en: Send To
ast: Unviar a

en: Send To...
ast: Unviar A...

en: Send _as:
ast: Unviar _como:

en: Send t_o:
ast: Unviar _a:

en: Send _packed in:
ast: _Unviar empaquetáu en:

en: label
ast: etiqueta

en: Email
ast: Corréu-e

en: Unable to send file
ast: Nun ye dable unviar el ficheru

en: There is no connection to gajim remote service.
ast: Nun hai denguna conexón col serviciu remotu de gajim.

en: Sending file failed
ast: Falló l'unvíu del ficheru

en: Recipient is missing.
ast: Falta'l destinatariu.

en: Unknown recipient.
ast: Destinatariu desconocíu.

en: Instant Message (Gajim)
ast: Mensaxería nel Intre (Gajim)

en: New CD/DVD
ast: CD/DVD Nuevu

en: Existing CD/DVD
ast: CD/DVD Esistente

en: CD/DVD Creator
ast: Creador de CD/DVD

en: Instant Message (Pidgin)
ast: Mensax instantáneu (Pidgin)

en: Removable disks and shares
ast: Soportes estrayibles y comparticiones

en: UPnP Media Server
ast: Sirvidor multimedia UPnP

en: Share
ast: Compartir

en: Co_mment:
ast: _Comentariu:

en: _Save
ast: _Guardar

en: Failed
ast: Fallíu

en: Tags
ast: Etiquetes
