caja-extensions 1.25.0 - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Error: %s
az: Xəta: %s

en: _Resize
az: Ö_lçüləndir

en: pixels
az: piksel

en: Filename
az: Fayl adı

en: Open _Terminal
az: _Terminal Aç

en: Close
az: Bağla

en: _Save
az: _Qeyd Et

en: Failed
az: Müvəffəqiyyətsiz

en: Tags
az: Taqlar
