caja-extensions 1.25.0 - en to be translation catalogue (117 entries)

en: Open as administrator
be: Адкрыць як адміністратар

en: Opens the file with administrator privileges
be: Адкрыць файл з прывілеямі адміністратара

en: <big><b>Unable to determine the program to run.</b></big>
    
    The item you selected cannot be open with administrator powers because the correct application cannot be determined.
be: <big><b>Не выйшла вызначыць праграму для запуску.</b></big>
    
    Элемент, які вы выбралі, не можа быць запушчаны з-пад адміністратара, бо не знойдзена патрэбная праграма.

en: Error: %s
be: Памылка: %s

en: Privilege granting extension
be: Пашырэнне для павышэння прывілеяў

en: _Resize Images...
be: _Змяніць памер выяў...

en: Resize each selected image
be: Змяніць памер кожнай вылучанай выявы

en: Ro_tate Images...
be: Па_вярнуць выявы...

en: Rotate each selected image
be: Павярнуць кожную вылучаную выяву

en: Resize Images
be: Змяніць памер выяў

en: _Cancel
be: _Скасаваць

en: _Resize
be: _Змяніць памер

en: Select a size:
be: Задайце памер:

en: pixels
be: пікселяў

en: Scale:
be: Маштаб:

en: percent
be: адсоткаў

en: Custom size:
be: Іншы памер:

en: Width:
be: Шырыня:

en: Height:
be: Вышыня:

en: Append
be: Дадаць

en: .resized
be: .зменена

en: to file title
be: да загалоўка файла

en: Resize in place
be: Змяніць памер і перазапісаць

en: Filename
be: Назва файла

en: Resizing image: %d of %d
be: Маштабаванне выявы: %d з %d

en: <i>Resizing "%s"</i>
be: <i>Змена памеру "%s"</i>

en: Please enter a valid filename suffix!
be: Увядзіце нармальны фармат файла!

en: Rotate Images
be: Павярнуць выявы

en: _Rotate
be: _Павярнуць

en: Select an angle:
be: Вызначце вугал:

en: Custom angle:
be: Іншы вугал:

en: degrees clockwise
be: градусаў па сонцу

en: .rotated
be: .павернута

en: Rotate in place
be: Павярнуць і перазапісаць

en: Rotating image: %d of %d
be: Паварочванне выявы: %d of %d

en: <i>Rotating "%s"</i>
be: <i>Паварочванне "%s"</i>

en: Image Converter
be: Канвертар выяў

en: Rotate and resize images
be: Змяненне павароту і памеру выяў

en: Open in _Terminal
be: Адкрыць у _тэрмінале

en: Open the currently selected folder in a terminal
be: Адкрыць вылучаны каталог у тэрмінале

en: Open the currently open folder in a terminal
be: Адкрыць дзейны каталог у тэрмінале

en: Open _Terminal
be: Адкрыць _тэрмінал

en: Open a terminal
be: Адкрыць тэрмінал

en: Close
be: Закрыць

en: Open terminal
be: Адкрыць тэрмінал

en: Open terminals from folders
be: Адкрыць тэрміналы з каталогаў

en: Whether opening a terminal on the desktop opens a terminal in the home directory
be: Ці адкрыванне тэрмінала на стале адкрые яго ў хатнім каталогу

en: If set to true, then opening a terminal on the desktop will open a terminal in the home directory. Otherwise, it will be opened in the desktop directory. Note that this key is irrelevant if the desktop directory is identical to the home directory.
be: Калі ісціна, то пры адкрыванні тэрмінала на стале ён адкрыецца ў хатнім каталогу. Інакш ён адкрыецца ў каталогу стала. Заўважце, гэты ключ бессэнсоўны, калі каталог стала супадае з хатнім.

en: Send to...
be: Даслаць...

en: Send file by mail, instant message...
be: Даслаць файл праз эл.пошту, чат...

en: Send files by mail, instant message...
be: Даслаць файлы праз эл.пошту, чат...

en: Files
be: Файлы

en: Expects URIs or filenames to be passed as options
be: Чакаецца, што URI ці назвы файлаў будуць перададзены як параметры

en: Could not parse command-line options: %s
be: Немагчыма распазнаць параметры загаднага радка: %s

en: Could not load any plugins.
be: Немагчыма загрузіць ніводнага плагіна.

en: Please verify your installation
be: Праверце ваша ўсталяванне

en: Send To
be: Даслаць да

en: Integrates email clients and Pidgin
be: Інтэграваныя email-кліенты і Pidgin

en: Send To...
be: Даслаць да...

en: Send _as:
be: Даслаць _як:

en: Send t_o:
be: Даслаць д_а:

en: Send _packed in:
be: Даслаць _сціснутае да:

en: label
be: подпіс

en: Unable to send file
be: Немагчыма даслаць файл

en: There is no connection to gajim remote service.
be: Няма злучэння з адлеглым серверам gajim.

en: Sending file failed
be: Не выйшла даслаць файл

en: Recipient is missing.
be: Не стае атрымальніка

en: Unknown recipient.
be: Невядомы атрымальнік

en: Instant Message (Gajim)
be: Імгненнае паведамленне (Gajim)

en: New CD/DVD
be: Новы CD/DVD

en: Existing CD/DVD
be: Існы CD/DVD

en: CD/DVD Creator
be: Стваральнік CD/DVD

en: Instant Message (Pidgin)
be: Імгненнае паведамленне (Pidgin)

en: Removable disks and shares
be: Рухомыя дыскі і рэсурсы

en: UPnP Media Server
be: Медыя-сервер UPnP

en: Share
be: Зрабіць супольным

en: Allows to quickly share a folder
be: Дазваляе хутка зрабіць каталог супольным

en: Caja needs to add some permissions to your folder "%s" in order to share it
be: Caja дадасць пэўныя дазволы на каталог "%s", каб ім можна было падзяліцца

en: The folder "%s" needs the following extra permissions for sharing to work:
    %s%s%sDo you want Caja to add these permissions to the folder automatically?
be: Каталогу "%s" трэба наступныя дазволы для супольнага доступу:
    %s%s%sДадаць гэтыя дазволы аўтаматычна?

en:   - read permission by others
be:   - дазвол на чытанне іншымі

en:   - write permission by others
be:   - дазвол на запісванне іншымі

en:   - execute permission by others
be:   - дазвол на выкананне іншымі

en: Add the permissions automatically
be: Надаць дазволы аўтаматычна

en: Could not change the permissions of folder "%s"
be: Немагчыма змяніць дазволы на каталог "%s"

en: Share name is too long
be: Назва рэсурса занадта доўгая

en: The share name cannot be empty
be: Назва рэсурса не можа быць пустой

en: Error while getting share information: %s
be: Узнікла памылка падчас атрымання звестак пра рэсурс: %s

en: Another share has the same name
be: Іншы рэсурс мае такую самую назву

en: Modify _Share
be: Змяніць _супольны рэсурс

en: Create _Share
be: Стварыць _супольны рэсурс

en: There was an error while getting the sharing information
be: Падчас атрымання звестак пра супольныя рэсурсы ўзнікла памылка

en: Folder Sharing
be: Дзяліцца каталогам

en: Sharing Options
be: Настáўленні супольнага выкарыстання

en: Share this Folder
be: Падзяліцца гэтым каталогам

en: Share this _folder
be: Падзяліцца гэтым _каталогам

en: Share _name:
be: Назва _рэсурса:

en: Co_mment:
be: Ка_ментар:

en: _Allow others to create and delete files in this folder
be: _Дазволіць іншым ствараць і змяняць файлы ў гэтым каталогу

en: _Guest access (for people without a user account)
be: _Гасцявы доступ (для людзей без конта)

en: _Save
be: _Захаваць

en: %s %s %s returned with signal %d
be: %s %s %s вярнуўся з сігналам %d

en: %s %s %s failed for an unknown reason
be: %s %s %s зваліўся з невядомай прычыны

en: 'net usershare' returned error %d: %s
be: 'net usershare' вярнуў памылку %d: %s

en: 'net usershare' returned error %d
be: 'net usershare' вярнуў памылку %d

en: the output of 'net usershare' is not in valid UTF-8 encoding
be: вывад 'net usershare' не ёсць карэктным UTF-8-тэкстам

en: Failed
be: Не выйшла

en: Samba's testparm returned with signal %d
be: testparm Samba вярнуўся з сігналам %d

en: Samba's testparm failed for an unknown reason
be: testparm Samba зваліўся з невядомай нагоды

en: Samba's testparm returned error %d: %s
be: testparm Samba вярнуў памылку %d: %s

en: Samba's testparm returned error %d
be: testparm Samba вярнуў памылку %d

en: Cannot remove the share for path %s: that path is not shared
be: Нельга выдаліць супольны рэсурс для адраса %s: гэты адрас не апублікаваны як супольны

en: Cannot change the path of an existing share; please remove the old share first and add a new one
be: Немагчыма змяніць шлях існага рэсурса; спачатку выдаліце стары рэсурс, а затым дадавайце новы

en: Set as wallpaper
be: Зрабіць абрусам стала

en: Set image as the current wallpaper
be: Выставіць выяву ў якасці фона працоўнага стала

en: Wallpaper
be: Абрус

en: Allows to quickly set wallpaper
be: Дазваляе хутка змяніць абрус

en: Tags
be: Цэтлікі
