caja-extensions 1.25.0 - en to br translation catalogue (33 entries)

en: Error: %s
br: Fazi: %s

en: _Cancel
br: _Nullañ

en: _Resize
br: _Admentañ

en: pixels
br: a bikselioù

en: Width:
br: Led :

en: Height:
br: Sav :

en: Filename
br: Anv restr

en: Open _Terminal
br: Digeriñ un termenell

en: Close
br: Serriñ

en: Send files by mail, instant message...
br: Kas ar restr dre bostel, instant message...

en: Files
br: Restroù

en: Could not parse command-line options: %s
br: N'haller ket dezrannañ dibarzhioù an arroudenn-arc'had :%s

en: Please verify your installation
br: Gwiriañ ho staliadur mar plij

en: Send To...
br: Kas da...

en: Send _as:
br: Kas _evel :

en: Send t_o:
br: Kas _da :

en: Send _packed in:
br: Kas _paket e :

en: label
br: skritellig

en: Email
br: Postel

en: Unable to send file
br: N'haller ket kas ar restr

en: Sending file failed
br: C'hwitadenn war kas ar restr

en: Recipient is missing.
br: Mankout a ra ar degemerer.

en: Unknown recipient.
br: Degemerer dianav

en: Instant Message (Gajim)
br: Postel prim (Gajim)

en: New CD/DVD
br: CD/DVD nevez

en: Existing CD/DVD
br: CD/DVD a zo anezhañ

en: CD/DVD Creator
br: Krouerez CD/DVD

en: Instant Message (Pidgin)
br: Postel prim (Pidgin)

en: Removable disks and shares
br: Kantennoù ha rannadurioù dilec'hius

en: Share
br: Rannañ

en: Co_mment:
br: Askele_nn :

en: _Save
br: _Enrollañ

en: Tags
br: Klavioù
