caja-extensions 1.25.0 - en to bs translation catalogue (43 entries)

en: Open as administrator
bs: Otvori kao administrator

en: Error: %s
bs: Greška: %s

en: _Resize
bs: _Promjeni veličinu

en: Select a size:
bs: Odaberite veličinu:

en: pixels
bs: piksel

en: Scale:
bs: Omjer:

en: percent
bs: posto

en: Custom size:
bs: Prilagođena veličina

en: Width:
bs: Širina:

en: Height:
bs: Visina:

en: Filename
bs: Ime datoteke

en: Select an angle:
bs: Izaberi ugao:

en: Custom angle:
bs: Prilagođen ugao:

en: Open in _Terminal
bs: Otvori u _Terminalu

en: Open the currently selected folder in a terminal
bs: Otvori trenutno izabrani folder u terminalu

en: Open the currently open folder in a terminal
bs: Otvori trenutno otvoreni folder u terminalu

en: Open _Terminal
bs: Otvori _terminal

en: Open a terminal
bs: Otvori terminal

en: Close
bs: Zatvori

en: Open terminal
bs: Otvori terminal

en: Open terminals from folders
bs: Otvori terminale od foldera

en: Send to...
bs: Pošalji...

en: Files
bs: Fajlovi

en: Could not load any plugins.
bs: Nije moglo učitati bilo koji plugin.

en: Please verify your installation
bs: Molimo vas potvrdite vašu instalaciju

en: Send To
bs: Pošalji

en: Send To...
bs: Pošalji...

en: Send _as:
bs: Pošalji _kao:

en: Send t_o:
bs: Pošalji _ka:

en: Unable to send file
bs: Ne mogu poslati fajl

en: Sending file failed
bs: Slanje fajla nije uspjelo

en: New CD/DVD
bs: Novi CD/DVD

en: Existing CD/DVD
bs: Postojeći CD/DVD

en: Share
bs: Dijeli

en: Share this Folder
bs: Dijeli ovaj Folder

en: Co_mment:
bs: Ko_mentar:

en: _Allow others to create and delete files in this folder
bs: _Dopusti drugima da prave i brišu fajlova u ovom folderu

en: _Save
bs: _Snimi

en: Failed
bs: Neuspješno

en: Set as wallpaper
bs: Postavi kao pozadinu

en: Set image as the current wallpaper
bs: Postavi sliku kao trenutnu pozadinu

en: Wallpaper
bs: Pozadina

en: Tags
bs: Tagovi
