caja-extensions 1.25.0 - en to crh translation catalogue (11 entries)

en: Error: %s
crh: Hata: %s

en: _Cancel
crh: _Vazgeç

en: _Resize
crh: _Kene ölçülendir

en: pixels
crh: piksel

en: Filename
crh: Dosya adı

en: Send To...
crh: Gönder...

en: label
crh: etiket

en: Email
crh: E-poçta

en: Co_mment:
crh: _Şerh:

en: _Save
crh: _Saqla

en: Tags
crh: Nişanlar
