caja-extensions 1.25.0 - en to cs translation catalogue (143 entries)

en: Open as administrator
cs: Otevřít jako správce

en: Opens the file with administrator privileges
cs: Otevřete soubor s oprávněními správce

en: <big><b>Unable to determine the program to run.</b></big>
    
    The item you selected cannot be open with administrator powers because the correct application cannot be determined.
cs: <big><b>Nemohu určit program, který se má spustit.</b></big>⏎
    ⏎
    Vybrané položky nelze otevřít s administrátorským oprávněním, protože nelze určit správnou aplikaci.

en: <big><b>Unable to determine the graphical wrapper for su</b></big>
    
    The item you selected cannot be open with administrator powers because the graphical wrapper for su cannot be determined, such as gtksu or beesu.
cs: <big><b>Nelze nalézy žádné grafické rozhraní pro příkaz su</b></big>
    
    Zvolenou položku nelze otevřít s oprávněním administrátora, protože grafické rozhraní pro příkaz su, jako například gtksu nebo beesu, nelze nalézt.

en: Error: %s
cs: Chyba: %s

en: Privilege granting extension
cs: Oprávnění přidělit rozšíření

en: Copyright (C) 2002-2005 Gustavo Noronha Silva
    Copyright (C) 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Copyright (C) 2015-2021 MATE developers
cs: Copyright (C) 2002-2005 Gustavo Noronha Silva
    Copyright (C) 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Copyright (C) 2015-2021 vývojáři MATE

en: _Resize Images...
cs: _Změnit velikost obrázků...

en: Resize each selected image
cs: Změnit velikost každého vybraného obrázku

en: Ro_tate Images...
cs: _Otočit obrázky...

en: Rotate each selected image
cs: Otočit každý vybraný obrázek

en: Resize Images
cs: Změnit velikost obrázků

en: _Cancel
cs: _Zrušit

en: _Resize
cs: _Změnit velikost

en: Select a size:
cs: Vyberte velikost:

en: pixels
cs: bodů

en: Scale:
cs: Měřítko:

en: percent
cs: procent

en: Custom size:
cs: Vlastní velikost:

en: Width:
cs: Šířka:

en: Height:
cs: Výška:

en: Image Size
cs: Velikost obrázku

en: Append
cs: Připojit

en: .resized
cs: .změněna velikost

en: to file title
cs: k názvu souboru

en: Resize in place
cs: Změnit velikost v místě

en: Filename
cs: Název souboru

en: Resizing image: %d of %d
cs: Mění se velikost obrázku: %d z %d

en: <i>Resizing "%s"</i>
cs: <i>Mění se velikost u "%s"</i>

en: Please enter a valid filename suffix!
cs: Prosím vložte správnou příponu souboru!

en: Rotate Images
cs: Otočit obrázky

en: _Rotate
cs: _Otočit

en: Select an angle:
cs: Zvolte úhel:

en: 90° clockwise
cs: 90° doprava

en: 90° counter-clockwise
cs: 90° doleva

en: Custom angle:
cs: Vlastní úhel:

en: degrees clockwise
cs: stupňů doprava

en: Image Rotation
cs: Otočení obrázku

en: .rotated
cs: .otočené

en: Rotate in place
cs: Otočit na místě

en: Rotating image: %d of %d
cs: Otočit obrázek: %d z %d

en: <i>Rotating "%s"</i>
cs: <i>Otáčí se "%s"</i>

en: Image Converter
cs: Převaděč obrázků

en: Rotate and resize images
cs: Otáčení a změna velikosti obrázků

en: Copyright (C) 2004-2005 Jürg Billeter
    Copyright (C) 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Copyright (C) 2015-2021 MATE developers
cs: Copyright (C) 2004-2005 Jürg Billeter
    Copyright (C) 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Copyright (C) 2015-2021 vývojáři MATE

en: Open in _Terminal
cs: Otevřít v _Terminálu

en: Open the currently selected folder in a terminal
cs: Otevřít aktuálně označený adresář v terminálu

en: Open the currently open folder in a terminal
cs: Otevřít aktuálně otevřený adresář v terminálu

en: Open _Terminal
cs: Otevřít _terminál

en: Open a terminal
cs: Otevřít terminál

en: Open at Home if trying to open on desktop
cs: Otevřít Domov při pokusu o otevření pracovní plochy

en: Terminal application:
cs: Aplikace terminálu:

en: Close
cs: Zavřené

en: open-terminal Configuration
cs: Konfigurace open-terminal

en: Open terminal
cs: Otevřít terminál

en: Open terminals from folders
cs: Otvírání terminálů ze složek

en: Copyright (C) 2004-2005 Free Software Foundation, Inc.
    Copyright (C) 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Copyright (C) 2015-2021 MATE developers
cs: Copyright (C) 2004-2005 Free Software Foundation, Inc.
    Copyright (C) 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Copyright (C) 2015-2021 vývojáři MATE

en: Whether opening a terminal on the desktop opens a terminal in the home directory
cs: Otevření terminálu na ploše otevře terminál v domovském adresáři

en: If set to true, then opening a terminal on the desktop will open a terminal in the home directory. Otherwise, it will be opened in the desktop directory. Note that this key is irrelevant if the desktop directory is identical to the home directory.
cs: Pokud je „true”, pak otevření terminálu na ploše bude otevírat terminál v domovském adresáři. V opačném případě bude otevřen v adresáři plochy. Všimněte si, že tento klíč je irelevantní, pokud je adresář plochy totožný s domovským adresářem.

en: Send to...
cs: Poslat...

en: Send file by mail, instant message...
cs: Odeslat soubor e-mailem, rychlou zprávou...

en: Send files by mail, instant message...
cs: Odeslat soubory e-mailem, rychlou zprávou...

en: Files
cs: Soubory

en: Expects URIs or filenames to be passed as options
cs: Jako možnosti očekává zadané URI tzn. jednotné identifikátory zdroje nebo názvy souborů⏎

en: Could not parse command-line options: %s
cs: Nelze zpracovat volby příkazové řádky: %s⏎

en: Could not load any plugins.
cs: Nelze nahrát žádné zásuvné moduly.

en: Please verify your installation
cs: Prosím zkontrolujte svoji instalaci

en: Send To
cs: Odeslat do

en: Integrates email clients and Pidgin
cs: Zabudovaní emailoví klienti a Pidgin

en: Copyright (C) 2004 Roberto Majadas
    Copyright (C) 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Copyright (C) 2015-2021 MATE developers
cs: Copyright (C) 2004 Roberto Majadas
    Copyright (C) 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Copyright (C) 2015-2021 vývojáři MATE

en: Last plugin used to send
cs: Poslední zásuvný modul použitý k odeslání

en: Used to store which plugin was used the last time files were sent using caja-sendto.
cs: Slouží k ukládání informací o souborech, které byly zásuvným modulem v poslední době zaslány pomocí Caja-SendTo.

en: Last type of archive used
cs: Naposledy použitý typ archívu

en: Used to store which type of archive was used the last time (0: zip, 1: tar.gz, 2: tar.bz2).
cs: Slouží k ukládání informací o typech archivů, které byly použity v poslední době (0: zip, 1: tar.gz, 2: tar.bz2).

en: Send To...
cs: Odeslat do...

en: Send
cs: Odeslat

en: Send _as:
cs: Odeslat j_ako:

en: Send t_o:
cs: Odeslat _do:

en: Destination
cs: Cíl

en: Send _packed in:
cs: Odeslat za_baleno v:

en: Compression
cs: Komprese

en: label
cs: popisek

en: Email
cs: E-mail

en: Unable to send file
cs: Nelze odeslat soubor

en: There is no connection to gajim remote service.
cs: Neexistuje spojení ke vzdálené službě gajim.

en: Sending file failed
cs: Odesílání souboru selhalo

en: Recipient is missing.
cs: Chybí příjemce.

en: Unknown recipient.
cs: Neznámý příjemce.

en: Instant Message (Gajim)
cs: Rychlá zpráva (Gajim)

en: New CD/DVD
cs: Nové CD/DVD

en: Existing CD/DVD
cs: Existující CD/DVD

en: CD/DVD Creator
cs: Tvůrce CD/DVD

en: Instant Message (Pidgin)
cs: Rychlá zpráva (Pidgin)

en: Removable disks and shares
cs: Výměnné disky a sdílené složky

en: UPnP Media Server
cs: Multimediální server UPnP

en: Share
cs: Sdílet

en: Allows to quickly share a folder
cs: Umožňuje rychlé sdílení složek

en: Copyright (C) 2005 Ethium, Inc.
    Copyright (C) 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Copyright (C) 2015-2021 MATE developers
cs: Copyright (C) 2005 Ethium, Inc.
    Copyright (C) 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Copyright (C) 2015-2021 vývojáři MATE

en: Caja needs to add some permissions to your folder "%s" in order to share it
cs: Caja potřebuje přidat k vaší složce "%s" nějaké oprávnění, aby mohlo být sdíleno

en: The folder "%s" needs the following extra permissions for sharing to work:
    %s%s%sDo you want Caja to add these permissions to the folder automatically?
cs: Složka "%s" potřebuje speciální oprávnění pro sdílení práce:⏎
    %s%s%sChcete aby Caja přidala tato oprávnění ke složce automaticky?

en:   - read permission by others
cs:   - oprávnění pro čtení pro ostatní

en:   - write permission by others
cs:   - oprávnění pro zápis pro ostatní

en:   - execute permission by others
cs:   - oprávnění pro spuštění pro ostatní

en: Add the permissions automatically
cs: Přidat oprávnění automaticky

en: Could not change the permissions of folder "%s"
cs: Nelze změnit oprávnění u složky "%s"

en: Share name is too long
cs: Název sdílení je příliš dlouhý

en: The share name cannot be empty
cs: Název sdílení nemůže zůstat nevyplněný

en: Error while getting share information: %s
cs: Chyba při získávání informací o sdílení: %s

en: Another share has the same name
cs: Tento název je už používán pro jiné sdílení

en: Modify _Share
cs: Upravit _Sdílení

en: Create _Share
cs: Vytvořit _Sdílení

en: There was an error while getting the sharing information
cs: Došlo k chybě při získávání informací o sdílení

en: Folder Sharing
cs: Sdílená složka

en: Sharing Options
cs: Možnosti sdílení

en: Share this Folder
cs: Sdílet složku

en: Share this _folder
cs: Sdílet tuto slož_ku

en: Share _name:
cs: _Název sdílení:

en: Co_mment:
cs: Ko_mentář:

en: _Allow others to create and delete files in this folder
cs: _Umožnit ostatním vytvářet a mazat soubory v této složce

en: _Guest access (for people without a user account)
cs: _Přístup pro hosta (pro lidi bez uživatelského účtu)

en: _Save
cs: _Uložit

en: %s %s %s returned with signal %d
cs: %s %s %s se vrátil se signálem %d

en: %s %s %s failed for an unknown reason
cs: %s %s %s selhal z neznámého důvodu

en: 'net usershare' returned error %d: %s
cs: 'net usershare' vrátil chybu %d: %s

en: 'net usershare' returned error %d
cs: 'net usershare' vrátil chybu %d

en: the output of 'net usershare' is not in valid UTF-8 encoding
cs: výstup z 'net usershare' není v kódování UTF-8

en: Failed
cs: Nepodařilo se

en: Samba's testparm returned with signal %d
cs: Samba's testparm vrátil signál %d

en: Samba's testparm failed for an unknown reason
cs: Samba's testparm z neznámého důvodu selhal

en: Samba's testparm returned error %d: %s
cs: Samba's testparm vrátil chybu %d: %s

en: Samba's testparm returned error %d
cs: Samba's testparm vrátil chybu %d

en: Cannot remove the share for path %s: that path is not shared
cs: Nelze odstranit sdílení pro cestu %s: tato cesta není sdílena

en: Cannot change the path of an existing share; please remove the old share first and add a new one
cs: Nelze změnit cestu stávajícího sdílení; prosím odstraňte nejprve původní sdílení a pak přidejte nové

en: Set as wallpaper
cs: Nastavit jako pozadí plochy

en: Set image as the current wallpaper
cs: Nastavit jako pozadí plochy

en: Wallpaper
cs: Pozadí plochy

en: Allows to quickly set wallpaper
cs: Umožňuje rychle změnit pozadí plochy

en: Copyright (C) 2014 Stefano Karapetsas
    Copyright (C) 2015-2021 MATE developers
cs: Copyright (C) 2014 Stefano Karapetsas
    Copyright (C) 2015-2021 vývojáři MATE

en: Tags
cs: Štítky

en: Tags stored in extended attributes
cs: Štítky uložené v rozšířených atributech

en: xattr Tags
cs: xattr štítky

en: View tags stored in extended attributes
cs: Zobrazit štítky uložené v rozšířených atributech

en: Copyright (C) 2016 Felipe Barriga Richards
    Copyright (C) 2017-2021 MATE developers
cs: Copyright (C) 2016 Felipe Barriga Richards
    Copyright (C) 2017-2021 vývojáři MATE
