caja-extensions 1.25.0 - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Error: %s
cy: Gwall: %s

en: _Cancel
cy: _Diddymu

en: _Resize
cy: Newid _Maint

en: pixels
cy: picsel

en: Height:
cy: Uchder:

en: Filename
cy: Enw Ffeil

en: Open in _Terminal
cy: Agor yn y _derfynell

en: Open _Terminal
cy: Agor _terfynell

en: Close
cy: Cau

en: Email
cy: Ebost

en: Folder Sharing
cy: Rhannu plygellau

en: Share this Folder
cy: Rhannu'r blygell hon

en: Co_mment:
cy: _Sylw:

en: _Save
cy: _Cadw

en: Failed
cy: Methwyd

en: Tags
cy: Tagiau
