caja-extensions 1.25.0 - en to dz translation catalogue (30 entries)

en: Error: %s
dz: འཛོལ་བ་:%s

en: _Cancel
dz: ཆ་མེད།(_C)

en: _Resize
dz: ཚད་སླར་སྒྲིག(_R)

en: pixels
dz: པིག་སེལསི།

en: Filename
dz: ཡིག་སྣོད་མིང་།

en: Open the currently selected folder in a terminal
dz: ད་ལྟོ་སེལ་འཐུ་འབད་ཡོད་པའི་སྣོད་འཛིན་འདི་ ཊར་མི་ནཱལ་གྱི་ནང་ལུ་  ཁ་ཕྱེ།

en: Open the currently open folder in a terminal
dz: ད་ལྟོ་ཁ་ཕྱེ་ཡོད་པའི་སྣོད་འཛིན་འདི་ ཊར་མི་ནཱལ་གྱི་ནང་ལུ་ཁ་ཕྱེ།

en: Open _Terminal
dz: ཊར་མི་ནཱལ་ཁ་ཕྱེ།(_T)

en: Open a terminal
dz: ཊར་མི་ནཱལ་ཅིག་ཁ་ཕྱེ།

en: Send file by mail, instant message...
dz: ཡིག་སྣོད་འདི་ཡིག་འཕྲིན་གྱི་ཐོག་ལས་གཏང་ནི་དང་ འཕྲིན་དོན་འདི་འཕྲལ་མྱུར་གཏང་...

en: Send files by mail, instant message...
dz: ཡིག་སྣོད་འདི་ཚུ་ཡིག་འཕྲིན་གྱི་ཐོག་ལས་གཏང་ནི་དང་ འཕྲིན་དོན་འདི་འཕྲལ་མྱུར་གཏང་...

en: Files
dz: ཡིག་སྣོད།

en: Expects URIs or filenames to be passed as options
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལསི་ཡང་ན་ཡིག་སྣོད་མིང་ཚུ་གདམ་ཁ་ཚུ་བཐུམ་སྦེ་རྩིས་སྤྲོད་ནི་ལུ་རེ་བ་བསྐྱེདཔ་ཨིན་མས།

en: Could not parse command-line options: %s
dz: ་བརྡ་བཀོད་-གྱལ་གཏདམ་ཁ་ཚུ་མིང་དཔྱད་འབད་མ་ཚུགས། %s

en: Could not load any plugins.
dz: པ་ལག་ཨིནསི་གང་རུང་ཚུ་མངོན་གསལ་འབད་མ་ཚུགས།

en: Please verify your installation
dz: ཁྱོད་རང་གི་གཞི་བཙུགས་བདེན་སྦྱོར་འབད་གནང་།

en: Send To...
dz: གཏང་ཡུལ...

en: Send _as:
dz: བཟུམ་སྦེ་གཏང་:(_a)

en: Send t_o:
dz: གཏང་:(_o)

en: Email
dz: གློག་འཕྲིན།

en: Unable to send file
dz: ཡིག་སྣོད་གཏང་མི་ཚུགསཔ།

en: There is no connection to gajim remote service.
dz: གེམ་ཐག་རིང་གི་ཞབས་ཏོག་ལུ་མཐུན་ལམ་མེདཔ།

en: Sending file failed
dz: ཡིག་སྣོད་གཏང་དེ་འཐུས་ཤོར་འབྱུང་ཡོདཔ།

en: Recipient is missing.
dz: ཐོབ་མཁན་འདི་བརླག་བསྟོར་འབྱུང་ཡོདཔ།

en: Unknown recipient.
dz: ཐོབ་མཁན་མ་ཤེསཔ།

en: Instant Message (Gajim)
dz: འཕྲལ་མྱུར་འཕྲིན་དོན(གེམ)

en: Co_mment:
dz: བསམ་བཀོད་:(_m)

en: _Save
dz: སྲུངས།(_S)

en: Failed
dz: འཐུས་ཤོར།

en: Tags
dz: ངོ་རྟགས་ཚུ།
