caja-extensions 1.25.0 - en to eo translation catalogue (63 entries)

en: Open as administrator
eo: Malfermi kiel administranto

en: Error: %s
eo: Eraro: %s

en: _Resize Images...
eo: _Regrandigi bildojn...

en: Resize each selected image
eo: Regrandigi ĉiun elektitan bildon

en: Ro_tate Images...
eo: Ro_tacii bildojn...

en: Rotate each selected image
eo: Rotacii ĉiun elektitan bildon

en: Resize Images
eo: Regrandigi bildojn

en: _Cancel
eo: _Rezigni

en: _Resize
eo: _Regrandigi

en: Select a size:
eo: Elektu grandon:

en: pixels
eo: rastrumeroj

en: Scale:
eo: Skalo:

en: percent
eo: procento

en: Custom size:
eo: Propra grando:

en: Width:
eo: Larĝo:

en: Height:
eo: Alto:

en: Append
eo: Postalglui

en: to file title
eo: al titolo de dosiero

en: Filename
eo: Dosiernomo

en: Resizing image: %d of %d
eo: Regrandiganta bildon: %d el %d

en: <i>Resizing "%s"</i>
eo: <i>Regrandiganta "%s"</i>

en: Please enter a valid filename suffix!
eo: Bonvole enmetu validan sufikson de dosiernomo!

en: Rotate Images
eo: Rotacii bildojn

en: _Rotate
eo: _Rotacii

en: Select an angle:
eo: Elektu angulon:

en: Custom angle:
eo: Propra angulo:

en: Rotating image: %d of %d
eo: Rotacianta bildon: %d el %d

en: <i>Rotating "%s"</i>
eo: <i>Rotacianta "%s"</i>

en: Open the currently selected folder in a terminal
eo: Malfermi la aktualan elektitan dosierujon en terminalo

en: Open the currently open folder in a terminal
eo: Malfermi la aktualan malfermitan dosierujon en terminalo

en: Open _Terminal
eo: Malfermi _terminalon

en: Open a terminal
eo: Malfermi terminalon

en: Close
eo: Fermi

en: Send file by mail, instant message...
eo: Sendi dosieron per retpoŝto, tujmesaĝo, ktp

en: Send files by mail, instant message...
eo: Sendi dosierojn per retpoŝto, tujmesaĝo, ktp

en: Files
eo: Dosieroj

en: Expects URIs or filenames to be passed as options
eo: Ĝi atendas URI aŭ dosiernomojn kiel opcioj

en: Could not parse command-line options: %s
eo: Opcioj de komandlinio ne analizeblas: %s

en: Could not load any plugins.
eo: Ĉiuj kromprogramoj ne ŝargeblas.

en: Please verify your installation
eo: Bonvole kontrolu vian instalon

en: Send To
eo: Sendi al

en: Send To...
eo: Sendi al...

en: Send _as:
eo: S_endi kiel:

en: Send t_o:
eo: Sendi _al:

en: Send _packed in:
eo: Sendi _pakite en:

en: label
eo: etikedo

en: Email
eo: Retpoŝto

en: Unable to send file
eo: Dosiero ne sendeblas

en: There is no connection to gajim remote service.
eo: Ne estas konekto al fora servo Gajim

en: Sending file failed
eo: Sendado de dosiero fiaskis

en: Recipient is missing.
eo: Ricevonto mankas.

en: Unknown recipient.
eo: Nekonata ricevonto.

en: Instant Message (Gajim)
eo: Tujmesaĝilo (Gajim)

en: New CD/DVD
eo: Nova KD/DVD

en: Existing CD/DVD
eo: Ekzistanta KD/DVD

en: CD/DVD Creator
eo: Kreilo de KD/DVD

en: Instant Message (Pidgin)
eo: Tujmesaĝilo (Piĝino)

en: Removable disks and shares
eo: Demeteblaj diskoj kaj kunhavigoj

en: UPnP Media Server
eo: UPnP-aŭdvidaĵservilo

en: Share
eo: Komunigo

en: Co_mment:
eo: Ko_mento:

en: _Save
eo: Kon_servi

en: Tags
eo: Markoj
