caja-extensions 1.25.0 - en to et translation catalogue (126 entries)

en: Open as administrator
et: Ava haldurina

en: Opens the file with administrator privileges
et: Faili avamine halduri õigustes

en: <big><b>Unable to determine the program to run.</b></big>
    
    The item you selected cannot be open with administrator powers because the correct application cannot be determined.
et: <big><b>Käivitatavat programmi pole võimalik kindlaks teha.</b></big>
    
    Sinu poolt valitud kirjet pole võimalik halduri õigustes avada, kuna selle jaoks vajalikku rakendust pole võimalik kindlaks teha.

en: Error: %s
et: Viga: %s

en: Privilege granting extension
et: Õiguste võimaldamise laiend

en: _Resize Images...
et: Muuda pildi suu_rust...

en: Resize each selected image
et: Iga valitud pildi suuruse muutmine

en: Ro_tate Images...
et: Pööra pil_te

en: Rotate each selected image
et: Iga valitud pildi pööramine

en: Resize Images
et: Piltide suuruse muutmine

en: _Cancel
et: _Tühista

en: _Resize
et: Muuda s_uurust

en: Select a size:
et: Suuruse valimine

en: pixels
et: pikslit

en: Scale:
et: Skaleerimine:

en: percent
et: protsenti

en: Custom size:
et: Kohandatud suurus:

en: Width:
et: Laius:

en: Height:
et: Kõrgus:

en: Append
et: Lisa

en: .resized
et: .muudetud_suurusega

en: to file title
et: faili nimele

en: Resize in place
et: Suuruse muutmine toimub faili asukohas

en: Filename
et: Failinimi

en: Resizing image: %d of %d
et: Pildi suuruse muutmine: %d. %d-st

en: <i>Resizing "%s"</i>
et: <i>Pildi "%s" suuruse muutmine<i>

en: Please enter a valid filename suffix!
et: Palun sisesta paikapidav faili nime laiend

en: Rotate Images
et: Piltide pööramine

en: _Rotate
et: Pöö_ra

en: Select an angle:
et: Nurga valimine:

en: Custom angle:
et: Kohandatud nurk:

en: degrees clockwise
et: kraadi päripäeva

en: .rotated
et: .pööratud

en: Rotate in place
et: Pööramine toimub faili asukohas

en: Rotating image: %d of %d
et: Pildi pööramine: %d (%d-st)

en: <i>Rotating "%s"</i>
et: <i>"%s" pööramine</i>

en: Image Converter
et: Pilditeisendaja

en: Rotate and resize images
et: Piltide pööramine ja nende suuruse muutmine

en: Open in _Terminal
et: Ava _terminalis

en: Open the currently selected folder in a terminal
et: Hetkel valitud kausta avamine terminalis

en: Open the currently open folder in a terminal
et: Hetkel avatud kausta avamine terminalis

en: Open _Terminal
et: Ava _terminal

en: Open a terminal
et: Terminali avamine

en: Open at Home if trying to open on desktop
et: Töölaual avamise asemel avamine kodukaustas

en: Terminal application:
et: Terminali rakendus:

en: Close
et: Suletud

en: open-terminal Configuration
et: open-terminal'i seaditus

en: Open terminal
et: Terminali avamine

en: Open terminals from folders
et: Terminali avamine kataloogides

en: Whether opening a terminal on the desktop opens a terminal in the home directory
et: Kas töölaualt terminali avamine avab terminali kodukataloogis

en: If set to true, then opening a terminal on the desktop will open a terminal in the home directory. Otherwise, it will be opened in the desktop directory. Note that this key is irrelevant if the desktop directory is identical to the home directory.
et: Kui määratud, siis töölaualt terminali avamine avab terminali kodukataloogis. Kui määramata, siis avatakse see terminal töölaua kataloogis. Kui töölaud ja kodukataloog on samas kataloogis, siis ei oma see väärtus tähendust.

en: Send to...
et: Saada...

en: Send file by mail, instant message...
et: Faili saatmine e-posti või välksõnumiga...

en: Send files by mail, instant message...
et: Failide saatmine e-posti või välksõnumiga...

en: Files
et: Failid

en: Expects URIs or filenames to be passed as options
et: Ootab, et URId või failinimed edastatakse võtmetena

en: Could not parse command-line options: %s
et: Käsurea võtmete analüüs pole võimalik: %s

en: Could not load any plugins.
et: Ühtegi pluginat pole võimalik laadida.

en: Please verify your installation
et: Palun kontrolli paigaldust

en: Send To
et: Saatmine

en: Integrates email clients and Pidgin
et: E-posti kliendi ja Pidgini integratsioon

en: Last type of archive used
et: Viimati kasutatud arhiivi liik

en: Used to store which type of archive was used the last time (0: zip, 1: tar.gz, 2: tar.bz2).
et: Kasutatakse viimati kastutatud arhiivi liigi meelespidamiseks (0: zip, 1: tar.gz, 2: tar.bz2).

en: Send To...
et: Failide saatmine...

en: Send _as:
et: _Millega saata:

en: Send t_o:
et: _Kuhu saata:

en: Send _packed in:
et: Saatmine _pakituna arhiivi:

en: label
et: silt

en: Email
et: E-post

en: Unable to send file
et: Faili pole võimalik saata

en: There is no connection to gajim remote service.
et: Puudub ühendus Gajim'i kaugteenusega.

en: Sending file failed
et: Tõrge faili saatmisel

en: Recipient is missing.
et: Saaja on puudu.

en: Unknown recipient.
et: Tundmatu saaja.

en: Instant Message (Gajim)
et: Välksõnum (Gajim)

en: New CD/DVD
et: Uus CD/DVD

en: Existing CD/DVD
et: Olemasolev CD/DVD

en: CD/DVD Creator
et: CD/DVD looja

en: Instant Message (Pidgin)
et: Välksõnum (Pidgin)

en: Removable disks and shares
et: Eemaldatavad andmekandjad ja jagatud kataloogid

en: UPnP Media Server
et: UPnP meediaserver

en: Share
et: Jagatud ressurss

en: Allows to quickly share a folder
et: Teeb kaustade jagamise kiireks

en: Caja needs to add some permissions to your folder "%s" in order to share it
et: Caja peab kataloogi "%s" jagamiseks lisama sellele mõned pääsuõiguseid

en: The folder "%s" needs the following extra permissions for sharing to work:
    %s%s%sDo you want Caja to add these permissions to the folder automatically?
et: Kaust "%s" vajab jagamise toimimiseks järgmiseid lisaõiguseid:
    %s%s%sKas tahad, et Caja lisaks kaustale need õigused automaatselt?

en:   - read permission by others
et: - teistel lugemisõigus

en:   - write permission by others
et: - teistel kirjutusõigus

en:   - execute permission by others
et: - teistel käivitusõigus

en: Add the permissions automatically
et: Õiguste automaatne lisamine

en: Could not change the permissions of folder "%s"
et: Kausta "%s" õigusi pole võimalik muuta

en: Share name is too long
et: Jagatud ressursi nimi on liiga pikk

en: The share name cannot be empty
et: Jagatud ressursi nimi ei tohi olla tühi

en: Error while getting share information: %s
et: Viga jagatud ressursi kohta andmete hankimisel: %s

en: Another share has the same name
et: Sellise nimega jagatud ressurss on juba olemas

en: Modify _Share
et: Muuda _jagatud ressurssi

en: Create _Share
et: Loo _jagatud ressurss

en: There was an error while getting the sharing information
et: Jagatud ressursi kohta andmete hankimisel tekkis viga

en: Folder Sharing
et: Kataloogi jagamine

en: Sharing Options
et: Jagamise valikud

en: Share this Folder
et: Selle kataloogi jagamine

en: Share this _folder
et: _Jaga seda kataloogi

en: Share _name:
et: _Jagatud ressursi nimi:

en: Co_mment:
et: _Kommentaar:

en: _Allow others to create and delete files in this folder
et: _Teistel on lubatud selles kaustas faile luua ja kustutada

en: _Guest access (for people without a user account)
et: _Ligipääs külalistele (kontota kasutajatele)

en: _Save
et: _Salvesta

en: %s %s %s returned with signal %d
et: %s %s %s lõpetas signaaliga %d

en: %s %s %s failed for an unknown reason
et: %s %s %s lõpetas teadmata põhjusel veaga

en: 'net usershare' returned error %d: %s
et: 'net usershare' tagastas vea %d: %s

en: 'net usershare' returned error %d
et: 'net usershare' tagastas vea %d

en: the output of 'net usershare' is not in valid UTF-8 encoding
et: 'net usershare' väljund pole korrektses UTF-8 kodeeringus

en: Failed
et: Tõrge

en: Samba's testparm returned with signal %d
et: Samba testparm lõpetas signaaliga %d

en: Samba's testparm failed for an unknown reason
et: Samba testparm lõpetas teadmata põhjusel veaga

en: Samba's testparm returned error %d: %s
et: Samba testparm tagastas vea %d: %s

en: Samba's testparm returned error %d
et: Samba testparm tagastas vea %d

en: Cannot remove the share for path %s: that path is not shared
et: Kataloogi %s jagamist pole võimalik lõpetada: see kataloog pole jagatud

en: Cannot change the path of an existing share; please remove the old share first and add a new one
et: Olemasoleva jagatud ressursi kataloogi pole võimalik muuta. Eemalda eelmine jagamine ja lisa uus

en: Set as wallpaper
et: Määra tapeediks

en: Set image as the current wallpaper
et: Kujutise määramine praeguseks tapeediks

en: Wallpaper
et: Tapeet

en: Allows to quickly set wallpaper
et: Tapeedi kiire määramise lubamine

en: Tags
et: Sildid

en: Tags stored in extended attributes
et: Lisaatribuutides salvestatud sildid

en: xattr Tags
et: xattr sildid

en: View tags stored in extended attributes
et: Lisaatribuutides salvestatud siltide kuvamine
