caja-extensions 1.25.0 - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Error: %s
fa: خطا: %s

en: _Cancel
fa: ان_صراف

en: _Resize
fa: _تغییر اندازه

en: pixels
fa: نقطه

en: Filename
fa: نام پرونده

en: Open the currently selected folder in a terminal
fa: پوشه انتخاب شده فعلی را در یک ترمینال باز کنید

en: Open the currently open folder in a terminal
fa: در حال حاضر باز کردن پوشه در یک ترمینال

en: Open _Terminal
fa: بازکردن_ترمینال

en: Whether opening a terminal on the desktop opens a terminal in the home directory
fa: آیا باز کردن یک ترمینال در دسکتاپ یک ترمینال در فهرست اصلی باز می کند

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: _Save
fa: _ذخیره

en: Failed
fa: شکست

en: Tags
fa: برچسب‌ها
