caja-extensions 1.25.0 - en to frp translation catalogue (6 entries)

en: pixels
frp: pixèls

en: Height:
frp: Hiôtor:

en: Open in _Terminal
frp: Ovrir diens un _tèrminâl

en: Open _Terminal
frp: Ovrir un _tèrminâl

en: Open a terminal
frp: Ovrir diens un _tèrminâl

en: Open terminal
frp: Ovrir un tèrminâl
