caja-extensions 1.25.0 - en to ga translation catalogue (13 entries)

en: Error: %s
ga: Earráid: %s

en: _Cancel
ga: _Cealaigh

en: _Resize
ga: _Athmhéadaigh

en: pixels
ga: picteilín

en: Filename
ga: Ainm Comhaid

en: Open _Terminal
ga: Oscail _Teirminéal

en: Send To...
ga: Seol Chuig...

en: label
ga: lipéad

en: Email
ga: Ríomhphost

en: Share
ga: Comhroinnt

en: Co_mment:
ga: _Nóta:

en: _Save
ga: _Sábháil

en: Tags
ga: Clibeanna
