caja-extensions 1.25.0 - en to he translation catalogue (78 entries)

en: Open as administrator
he: פתיחה בתור מנהל

en: Opens the file with administrator privileges
he: פתיחת הקובץ עם הרשאות מנהל מערכת

en: <big><b>Unable to determine the program to run.</b></big>
    
    The item you selected cannot be open with administrator powers because the correct application cannot be determined.
he: <big><b>לא ניתן לזהות את התכנית שתופעל.</b></big>
    
    לא ניתן לפתוח את הפריט שבחרת עם הרשאות מנהל מערכת כיוון שלא ניתן לזהות את היישום הנכון.

en: Error: %s
he: שגיאה: %s

en: Privilege granting extension
he: הרחבת הענקת הרשאות

en: _Resize Images...
he: שינוי _גודל התמונות...

en: Resize each selected image
he: שינוי גודל כל תמונה נבחרת

en: Ro_tate Images...
he: סי_בוב תמונות...

en: Rotate each selected image
he: סיבוב כל תמונה נבחרת

en: Resize Images
he: שינוי גודל התמונות

en: _Cancel
he: _ביטול

en: _Resize
he: _שינוי גודל

en: Select a size:
he: בחירת גודל:

en: pixels
he: פיקסלים

en: Scale:
he: קנה מידה:

en: percent
he: אחוזים

en: Custom size:
he: גודל מותאם אישית:

en: Width:
he: רוחב:

en: Height:
he: גובה:

en: Image Size
he: גודל התמונה

en: Append
he: הוספה

en: .resized
he: .בגודל־שונה

en: to file title
he: אל קובץ בשם

en: Resize in place
he: שינוי הגודל במקום

en: Filename
he: שם קובץ

en: Resizing image: %d of %d
he: גודלה תמונה משתנה: %d מתוך %d

en: <i>Resizing "%s"</i>
he: <b>הגודל של "%s" משתנה</b>

en: Please enter a valid filename suffix!
he: נא להזין סיומת תקנית לשם הקובץ!

en: Rotate Images
he: סיבוב תמונות

en: _Rotate
he: _סיבוב

en: Select an angle:
he: בחירת זווית:

en: 90° clockwise
he: 90° עם כיוון השעון

en: Custom angle:
he: זווית מוגדרת:

en: degrees clockwise
he: מעלות עם כיוון השעון

en: .rotated
he: .מסובב

en: Rotate in place
he: סיבוב במקום

en: Rotating image: %d of %d
he: התמונה מסובבת: %d מתוך %d

en: <i>Rotating "%s"</i>
he: <b>"%s" מסובבת</b>

en: Open in _Terminal
he: פתיחה ב_מסוף

en: Open the currently selected folder in a terminal
he: פתיחת התיקיה שנבחרה במסוף

en: Open the currently open folder in a terminal
he: פתיחת התיקיה שפתוחה כעת במסוף

en: Open _Terminal
he: פתח _מסוף

en: Open a terminal
he: פתח מסוף

en: Close
he: סגירה

en: Open terminal
he: פתיחת המסוף

en: Send to...
he: שליחה אל...

en: Send file by mail, instant message...
he: שליחת קובץ באמצעות דוא״ל, מסרים מיידיים...

en: Send files by mail, instant message...
he: שליחת קבצים באמצעות דוא״ל, מסרים מיידיים...

en: Files
he: קבצים

en: Could not load any plugins.
he: לא ניתן היה לטעון תוספים

en: Please verify your installation
he: נא לוודא את תקינות ההתקנה

en: Send To
he: שליחה אל

en: Send To...
he: שליחה אל...

en: Send _as:
he: שליחה _בתור:

en: Send t_o:
he: שליחה א_ל:

en: Send _packed in:
he: שלח ארוז _ב:

en: label
he: תוית

en: Email
he: דוא״ל

en: Unable to send file
he: לא ניתן לשלוח קובץ

en: There is no connection to gajim remote service.
he: אין חיבור לשירות מרוחק של gajim.

en: Sending file failed
he: שליחת קובץ נכשלה

en: Recipient is missing.
he: הנמען חסר.

en: Unknown recipient.
he: נמען לא ידוע.

en: Instant Message (Gajim)
he: מסר מיידי (Gajim)

en: New CD/DVD
he: תקליטור חדש

en: Existing CD/DVD
he: טקליטור קיים

en: CD/DVD Creator
he: יוצר התקליטורים

en: Instant Message (Pidgin)
he: מסר מיידי (Pidgin)

en: Removable disks and shares
he: שיתופים וכוננים נתיקים

en: UPnP Media Server
he: שרת מדיה UPnP

en: Share
he: שיתוף

en: Folder Sharing
he: שיתוף תיקיות

en: Co_mment:
he: הע_רה:

en: _Save
he: _שמור

en: Failed
he: נכשל

en: Set as wallpaper
he: קביעה כרקע

en: Wallpaper
he: רקע

en: Tags
he: תגיות
