caja-extensions 1.25.0 - en to hr translation catalogue (120 entries)

en: Open as administrator
hr: Otvori kao upravitelj

en: Opens the file with administrator privileges
hr: Otvara datoteku s upraviteljskim povlasticama

en: <big><b>Unable to determine the program to run.</b></big>
    
    The item you selected cannot be open with administrator powers because the correct application cannot be determined.
hr: <big><b>Nije moguće odrediti program za pokretanje.</b></big>
    
    Odabrana stavka ne može biti otvorena s upraviteljskim ovlastima jer ne može biti određen ispravni program.

en: Error: %s
hr: Greška: %s

en: Privilege granting extension
hr: Dodatak dodjele povlastice

en: _Resize Images...
hr: _Promijeni veličinu slika...

en: Resize each selected image
hr: Promijeni veličinu svake odabrane slike

en: Ro_tate Images...
hr: Za_okreni slike...

en: Rotate each selected image
hr: Zaokreni svaku odabranu sliku

en: Resize Images
hr: Promijeni veličinu slika

en: _Cancel
hr: _Opozovi

en: _Resize
hr: _Promijeni veličinu

en: Select a size:
hr: Odaberi veličinu:

en: pixels
hr: piksela

en: Scale:
hr: Razmjer:

en: percent
hr: postotak

en: Custom size:
hr: Prilagođena veličina:

en: Width:
hr: Širina:

en: Height:
hr: Visina:

en: Append
hr: Pridodaj

en: to file title
hr: do naslova datoteke

en: Resize in place
hr: Promijeni veličinu na mjestu

en: Filename
hr: Ime datoteke

en: Resizing image: %d of %d
hr: Mijenja se veličina slike: %d od %d

en: <i>Resizing "%s"</i>
hr: <i>Mijenja se veličina "%s"</i>

en: Please enter a valid filename suffix!
hr: Molimo da uneseš ispravni dometak datotečnog imena!

en: Rotate Images
hr: Zaokreni slike

en: _Rotate
hr: _Zaokreni

en: Select an angle:
hr: Odaberi kut:

en: Custom angle:
hr: Prilagođeni kut:

en: degrees clockwise
hr: stupnjeva u smjeru satne kazaljke

en: Rotate in place
hr: Zaokreni na mjestu

en: Rotating image: %d of %d
hr: Zaokreće se slika: %d od %d

en: <i>Rotating "%s"</i>
hr: <i>Zaokreće se "%s"</i>

en: Image Converter
hr: Pretvarač slika

en: Rotate and resize images
hr: Zaokreni i promijeni veličinu slika

en: Open in _Terminal
hr: Otvori u _terminalu

en: Open the currently selected folder in a terminal
hr: Otvori trenutno odabranu mapu u terminalu

en: Open the currently open folder in a terminal
hr: Otvori trenutno otvorenu mapu u terminalu

en: Open _Terminal
hr: Otvori _terminal

en: Open a terminal
hr: Otvori terminal

en: Close
hr: Zatvori

en: Open terminal
hr: Otvori terminal

en: Open terminals from folders
hr: Otvori terminale iz mapa

en: Whether opening a terminal on the desktop opens a terminal in the home directory
hr: Otvara li otvaranje terminala na radnoj površini i terminal u osobnom direktoriju

en: If set to true, then opening a terminal on the desktop will open a terminal in the home directory. Otherwise, it will be opened in the desktop directory. Note that this key is irrelevant if the desktop directory is identical to the home directory.
hr: Ako je postavljeno za istinito, tada će otvaranje terminala na radnoj površini otvoriti terminal u osobnom direktoriju. Inače, bit će otvoren u direktoriju radne površine. Imaj na umu da je ovaj ključ nevažan ako je direktorij radne površine istovjetan osobnom direktoriju.

en: Send to...
hr: Pošalji na...

en: Send file by mail, instant message...
hr: Pošalji datoteku e-poštom, trenutačnom porukom...

en: Send files by mail, instant message...
hr: Pošalji datoteke e-poštom, trenutačnom porukom...

en: Files
hr: Datoteke

en: Expects URIs or filenames to be passed as options
hr: Očekuje da URI-ji ili datotečna imena budu pruženi kao mogućnosti

en: Could not parse command-line options: %s
hr: Nije bilo moguće raščlaniti mogućnosti naredbenog retka: %s

en: Could not load any plugins.
hr: Nije bilo moguće učitati nijedan priključak.

en: Please verify your installation
hr: Molimo da ovjeriš svoju ugradnju

en: Send To
hr: Pošalji na

en: Integrates email clients and Pidgin
hr: Spaja klijente e-pošte i Pidgin

en: Last plugin used to send
hr: Posljednji priključak korišten za slanje

en: Used to store which plugin was used the last time files were sent using caja-sendto.
hr: Korišteno za pohranu priključka koji je korišten posljednji put kada su datoteke poslane koristeći caja-sendto.

en: Last type of archive used
hr: Posljednja korištena arhivska vrsta

en: Used to store which type of archive was used the last time (0: zip, 1: tar.gz, 2: tar.bz2).
hr: Korišteno za pohranu arhivske vrste koja je korištena posljednji put (0: zip, 1: tar.gz, 2: tar.bz2).

en: Send To...
hr: Pošalji na...

en: Send _as:
hr: Pošalji _kao:

en: Send t_o:
hr: Pošalji n_a:

en: Send _packed in:
hr: Pošalji _upakirano u:

en: label
hr: oznaka

en: Email
hr: E-pošta

en: Unable to send file
hr: Nije moguće poslati datoteku

en: There is no connection to gajim remote service.
hr: Ne postoji veza do udaljene usluge Gajima.

en: Sending file failed
hr: Neuspjelo slanje datoteke

en: Recipient is missing.
hr: Nedostaje primatelj.

en: Unknown recipient.
hr: Nepoznati primatelj.

en: Instant Message (Gajim)
hr: Trenutačna poruka (Gajim)

en: New CD/DVD
hr: Novi CD/DVD

en: Existing CD/DVD
hr: Postojeći CD/DVD

en: CD/DVD Creator
hr: Stvaratelj CD/DVD-a

en: Instant Message (Pidgin)
hr: Trenutačna poruka (Pidgin)

en: Removable disks and shares
hr: Uklonjivi diskovi i dijeljenja

en: UPnP Media Server
hr: UPnP medijski poslužitelj

en: Share
hr: Dijeli

en: Allows to quickly share a folder
hr: Dopušta brzo dijeljenje mape

en: Caja needs to add some permissions to your folder "%s" in order to share it
hr: Caja mora dodati neka dopuštenja tvojoj mapi "%s" kako bi je dijelila

en: The folder "%s" needs the following extra permissions for sharing to work:
    %s%s%sDo you want Caja to add these permissions to the folder automatically?
hr: Mapa "%s" treba sljedeća dodatna dopuštenja kako bi dijeljenje djelovalo:
    %s%s%s Želiš li da Caja samostalno doda ta dopuštenja u mapu?

en:   - read permission by others
hr:   - učitaj dopuštenje drugih

en:   - write permission by others
hr:   - upiši dopuštenje drugih

en:   - execute permission by others
hr:   - izvrši dopuštenje drugih

en: Add the permissions automatically
hr: Samostalno dodaj dopuštenja

en: Could not change the permissions of folder "%s"
hr: Nije bilo moguće promijeniti dopuštenja mape "%s"

en: Share name is too long
hr: Naziv dijeljenja je predug

en: The share name cannot be empty
hr: Naziv dijeljenja ne može biti prazan

en: Error while getting share information: %s
hr: Neispravnost pri dobivanju obavijesti dijeljenja: %s

en: Another share has the same name
hr: Još jedno dijeljenje ima isti naziv

en: Modify _Share
hr: Izmijeni _dijeljenje

en: Create _Share
hr: Stvori _dijeljenje

en: There was an error while getting the sharing information
hr: Pojavila se neispravnost pri dobivanju obavijesti o dijeljenju

en: Folder Sharing
hr: Dijeljenje mape

en: Sharing Options
hr: Mogućnosti dijeljenja

en: Share this Folder
hr: Dijeli ovu mapu

en: Share this _folder
hr: Dijeli ovu _mapu

en: Share _name:
hr: Naziv _dijeljenja:

en: Co_mment:
hr: Na_pomena:

en: _Allow others to create and delete files in this folder
hr: _Dopusti drugima stvaranje i brisanje datoteka u ovoj mapi

en: _Guest access (for people without a user account)
hr: _Gostujući pristup (za ljude bez korisničkog računa)

en: _Save
hr: _Spremi

en: %s %s %s returned with signal %d
hr: %s %s %s uzvratilo sa signalom %d

en: %s %s %s failed for an unknown reason
hr: %s %s %s nije uspjelo iz nepoznatog razloga

en: 'net usershare' returned error %d: %s
hr: 'net usershare' uzvratio je neispravnost %d: %s

en: 'net usershare' returned error %d
hr: 'net usershare' uzvratio je neispravnost %d

en: the output of 'net usershare' is not in valid UTF-8 encoding
hr: izlaz za 'net usershare' nije u ispravnom UTF-8 kodiranju

en: Failed
hr: Neuspjelo

en: Samba's testparm returned with signal %d
hr: Sambin testparm uzvratio sa signalom %d

en: Samba's testparm failed for an unknown reason
hr: Sambin testparm nije uspio zbog nepoznatog razloga

en: Samba's testparm returned error %d: %s
hr: Sambin testparm uzvratio je neispravnost %d: %s

en: Samba's testparm returned error %d
hr: Sambin testparm uzvratio je neispravnost %d

en: Cannot remove the share for path %s: that path is not shared
hr: Nije moguće ukloniti dijeljenje za putanju %s: ta putanja nije dijeljena

en: Cannot change the path of an existing share; please remove the old share first and add a new one
hr: Nije moguće promijeniti putanju postojećeg dijeljenja; molim prije ukloni staro dijeljenje i dodaj novo

en: Set as wallpaper
hr: Postavi kao pozadinu

en: Set image as the current wallpaper
hr: Postavi sliku kao trenutnu pozadinu

en: Wallpaper
hr: Pozadina

en: Allows to quickly set wallpaper
hr: Dopušta brzo postavljanje pozadine

en: Tags
hr: Tagovi
