caja-extensions 1.25.0 - en to ie translation catalogue (115 entries)

en: Open as administrator
ie: Aperter quam un administrator

en: Opens the file with administrator privileges
ie: Aperter un file con privilegies administrativ

en: <big><b>Unable to determine the program to run.</b></big>
    
    The item you selected cannot be open with administrator powers because the correct application cannot be determined.
ie: <big><b>Ne successat determinar quel programma lansar.</b></big>
    
    Li selectet element ne posset esser apertet con privilegies del administrator pro que li apt application ne posse esser determinat.

en: Error: %s
ie: Errore: %s

en: Privilege granting extension
ie: Extension de dar privilegies

en: _Resize Images...
ie: _Redimensionar images...

en: Resize each selected image
ie: Redimensionar chascun selectet image

en: Ro_tate Images...
ie: Ro_tar images...

en: Rotate each selected image
ie: Rotar chascun selectet image

en: Resize Images
ie: Redimensionar images

en: _Cancel
ie: _Anullar

en: _Resize
ie: _Redimensionar

en: Select a size:
ie: Selecter un dimension:

en: pixels
ie: pixeles

en: Custom size:
ie: Personal dimension:

en: Width:
ie: Largore:

en: Height:
ie: Altore:

en: Append
ie: Apender

en: .resized
ie: .redim

en: to file title
ie: al nómine

en: Resize in place
ie: Redimensionar in li loco

en: Filename
ie: Fil-nómine

en: Resizing image: %d of %d
ie: Redimensionante image: %d de %d

en: <i>Resizing "%s"</i>
ie: <i>Redimensionante «%s»</i>

en: Please enter a valid filename suffix!
ie: Ples provide un valid suffixe de fil-nómine!

en: Rotate Images
ie: Rotar images

en: _Rotate
ie: _Rotar

en: Select an angle:
ie: Selecter un angul:

en: Custom angle:
ie: Angul personal:

en: degrees clockwise
ie: gradus a dextri

en: .rotated
ie: .rotat

en: Rotate in place
ie: Rotar in li loco

en: Rotating image: %d of %d
ie: Rotante image: %d de %d

en: <i>Rotating "%s"</i>
ie: <i>Rotante «%s»</i>

en: Image Converter
ie: Convertor de images

en: Rotate and resize images
ie: Rotar e redimensionar images

en: Open in _Terminal
ie: Aperter in li _Terminal

en: Open the currently selected folder in a terminal
ie: Aperter li selectet fólder in un terminal

en: Open the currently open folder in a terminal
ie: Aperter li actual apertet fólder in un terminal

en: Open _Terminal
ie: Aperter li _Terminal

en: Open a terminal
ie: Aperter un terminal

en: Terminal application:
ie: Application del terminal:

en: Close
ie: Cludet

en: open-terminal Configuration
ie: Configuration de open-terminal

en: Open terminal
ie: Aperter un terminal

en: Open terminals from folders
ie: Aperter terminales ex fólders

en: Whether opening a terminal on the desktop opens a terminal in the home directory
ie: Ca aperter un terminal in li hem-fólder in vice del fólder de Pupitre

en: If set to true, then opening a terminal on the desktop will open a terminal in the home directory. Otherwise, it will be opened in the desktop directory. Note that this key is irrelevant if the desktop directory is identical to the home directory.
ie: Si terminal es apertet sur li Pupitre, in vice de to aperter it in li hem-fólder. Altrimen, aperter it in li fólder del Pupitre. Remarca que ti-ci clave ne es efectiv si li fólder del Pupitre es identic al hem-fólder.

en: Send to...
ie: In_viar a...

en: Send file by mail, instant message...
ie: Inviar per li e-post, missage ínmediat...

en: Send files by mail, instant message...
ie: Inviar per li e-post, missage ínmediat...

en: Expects URIs or filenames to be passed as options
ie: Expecta URIs o fil-nómines a esser passat quam optiones

en: Could not parse command-line options: %s
ie: Ne successat analisar parametres de linea de comandes: %s

en: Could not load any plugins.
ie: Ne posset chargear quelcunc plugin.

en: Please verify your installation
ie: Ples controlar vor installation

en: Send To
ie: Inviar a

en: Integrates email clients and Pidgin
ie: Integra clientes de e-post e Pidgin

en: Send To...
ie: Inviar a...

en: Send _as:
ie: Inviar _quam:

en: Send t_o:
ie: Invi_ar a:

en: Send _packed in:
ie: Inviar _paccat a:

en: Email
ie: Post electronic

en: Unable to send file
ie: Ne successat inviar un file

en: There is no connection to gajim remote service.
ie: Ne es conexet al servicie lontan de gajim.

en: Sending file failed
ie: Ne posset inviar un file

en: Recipient is missing.
ie: Recipiente es mancant.

en: Unknown recipient.
ie: Ínconosset recipiente.

en: Instant Message (Gajim)
ie: Missage ínmediat (Gajim)

en: New CD/DVD
ie: Nov CD/DVD

en: Existing CD/DVD
ie: CD/DVD existent

en: CD/DVD Creator
ie: Creator de CD/DVD

en: Instant Message (Pidgin)
ie: Missage ínmediat (Pidgin)

en: Removable disks and shares
ie: Removibil discos e partes

en: UPnP Media Server
ie: Medie-servitore UPnP

en: Share
ie: Partite

en: Allows to quickly share a folder
ie: Permisse partir un fólder rapidmen

en: Caja needs to add some permissions to your folder "%s" in order to share it
ie: Caja deve adjunter alcun permissiones al fólder «%s» por partir it

en: The folder "%s" needs the following extra permissions for sharing to work:
    %s%s%sDo you want Caja to add these permissions to the folder automatically?
ie: Li fólder «%s» besona li sequent extra permissiones por esser partit:
    %s%s%sEsque vu vole que Caja adjunte ti permissiones al fólder automaticmen?

en:   - read permission by others
ie:  - permission de letion del altris

en:   - write permission by others
ie:  - permission de scrition del altris

en:   - execute permission by others
ie:  - permission de execution del altris

en: Add the permissions automatically
ie: Adjunter li permissiones automaticmen

en: Could not change the permissions of folder "%s"
ie: Ne successat alterar li permissiones del fólder «%s»

en: Share name is too long
ie: Li nómine del partite es tro long

en: The share name cannot be empty
ie: Li nómine del partite ne posse esser vacui

en: Error while getting share information: %s
ie: Errore evenit obtenente li information pri partite: %s

en: Another share has the same name
ie: Un altri partite have li sam nómine

en: Modify _Share
ie: Modificar li p_artite

en: Create _Share
ie: Crear un p_artite

en: There was an error while getting the sharing information
ie: Un errore evenit obtenente li information pri partition

en: Folder Sharing
ie: Partition del fólder

en: Sharing Options
ie: Partition del fólder

en: Share this Folder
ie: Partir ti-ci folder

en: Share this _folder
ie: Partir ti-ci _folder

en: Share _name:
ie: _Nómine de partite:

en: Co_mment:
ie: N_ota:

en: _Allow others to create and delete files in this folder
ie: Per_misser altris crear e deleter files in ti-ci fólder

en: _Guest access (for people without a user account)
ie: Acesse _gast (por tis sin un conto existent)

en: _Save
ie: _Gardar

en: %s %s %s returned with signal %d
ie: %s %s %s retornat con signal %d

en: %s %s %s failed for an unknown reason
ie: %s %s %s ne successat por un ínconosset cause

en: 'net usershare' returned error %d: %s
ie: 'net usershare' retrodat un errore %d: %s

en: 'net usershare' returned error %d
ie: 'net usershare' retrodat un errore %d

en: the output of 'net usershare' is not in valid UTF-8 encoding
ie: li production de 'net usershare' ne es in un codification UTF-8 valid

en: Failed
ie: Ne successat

en: Samba's testparm returned with signal %d
ie: testparm de Samba retornat con signal %d

en: Samba's testparm failed for an unknown reason
ie: testparm de Samba ne successat por un ínconosset cause

en: Samba's testparm returned error %d: %s
ie: testparm de Samba retrodat un errore %d: %s

en: Samba's testparm returned error %d
ie: testparm de Samba retrodat un errore %d

en: Cannot remove the share for path %s: that path is not shared
ie: Ne successat remover li partite con rute %s: ta rute ne es partit

en: Cannot change the path of an existing share; please remove the old share first and add a new one
ie: Ne posse modificar li rute de un existent partite; ples remover li anteyan partite e crear un nov

en: Set as wallpaper
ie: Assignar quam li Tapete

en: Set image as the current wallpaper
ie: Assignar un image quam li Tapete

en: Wallpaper
ie: Tapete

en: Allows to quickly set wallpaper
ie: Permisse plazzar li tapete rapidmen
