caja-extensions 1.25.0 - en to ka translation catalogue (25 entries)

en: Error: %s
ka: შეცდომა: %s

en: _Cancel
ka: _გაუქმება

en: _Resize
ka: _ზომის შეცვლა

en: pixels
ka: პიქსელი

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Open the currently selected folder in a terminal
ka: მონიშნული დასტის ტერმინალში გახსნა

en: Open the currently open folder in a terminal
ka: მიმდინარე გახსნილი დასტის ტერმინალში გახსნა

en: Open _Terminal
ka: _ტერმინალის გაშვება

en: Open a terminal
ka: ტერმინალის გაშვება

en: Whether opening a terminal on the desktop opens a terminal in the home directory
ka: "სამუშაო მაგიდაზე" გაშვებული ტერმინალი "სახლის დასტას" აჩვენებს

en: If set to true, then opening a terminal on the desktop will open a terminal in the home directory. Otherwise, it will be opened in the desktop directory. Note that this key is irrelevant if the desktop directory is identical to the home directory.
ka: თუ მონიშნულია, "სამუშაო მაგიდაზე" გაშვებისას ტერმინალში გაიხსნება "სახლის დასტა", სხვაგვარად გაიხსნება სამუშაო მაგიდის დასტა. ამ გასაღებს არ აქვს მნიშვნელობა თუ "სამუშაო მაგიდის" დასტა შეესაბამება "სახლის დასტას".

en: Send file by mail, instant message...
ka: ფაილის ელფოსტით გაგზავნა, მყისი შეტყობინებით...

en: Send files by mail, instant message...
ka: ფაილების ელფოსტით გაგზავნა, მყისი შეტყობინებით...

en: Files
ka: ფაილები

en: Send To...
ka: გააგზავნე...

en: Unable to send file
ka: შეუძლებელია ფაილის გაგზავნა

en: There is no connection to gajim remote service.
ka: არავითარი კავშირი გაიმის დაშორებულ სერვისთან.

en: Sending file failed
ka: გაგზავნამ ჩაიშალა

en: Recipient is missing.
ka: ადრესატი არ არის მითითებული.

en: Unknown recipient.
ka: უცნობი ადრესატი.

en: Instant Message (Gajim)
ka: Instant Message (Gaim)

en: Co_mment:
ka: კო_მენტარი:

en: _Save
ka: _შენახვა

en: Failed
ka: არ შედგა

en: Tags
ka: ჭდეები
