caja-extensions 1.25.0 - en to kk translation catalogue (77 entries)

en: Open as administrator
kk: Әкімші ретінде ашу

en: Opens the file with administrator privileges
kk: Файлды әкімшілік привилегиялармен ашу

en: <big><b>Unable to determine the program to run.</b></big>
    
    The item you selected cannot be open with administrator powers because the correct application cannot be determined.
kk: <big><b>Жөнелту үшін бағдарламаны анықтау мүмкін емес.</b></big>
    
    Сәз тандаған нәрсені әкімші атынан ашу мүмкін емес, өйткені дұрыс дұрыс қолданбаны анықтау мүмкін емес.

en: Error: %s
kk: Қате: %s

en: Privilege granting extension
kk: Привилегияларды рұқсат ету кеңейтуі

en: _Resize Images...
kk: Суреттер ө_лшемдерін өзгерту...

en: Resize each selected image
kk: Әр таңдалған суреттің өлшемін өзгерту

en: Ro_tate Images...
kk: Суреттерді _бұру...

en: Rotate each selected image
kk: Әр таңдалған суретті бұру

en: Resize Images
kk: Суреттер өлшемдерін өзгерту

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: _Resize
kk: Ө_лшемін өзгерту

en: Select a size:
kk: Өлшемін таңдаңыз:

en: pixels
kk: пиксель

en: Scale:
kk: Масштаб:

en: percent
kk: пайыз

en: Custom size:
kk: Таңдауыңызша өлшемі:

en: Width:
kk: Ені:

en: Height:
kk: Биіктігі:

en: Append
kk: Жалғау

en: to file title
kk: файл атауына

en: Resize in place
kk: Өз орнында өлшемін өзгерту

en: Filename
kk: Файл аты

en: Resizing image: %d of %d
kk: Сурет өлшемдерін өзгерту: %d, барлығы %d

en: <i>Resizing "%s"</i>
kk: <i>"%s" өлшемін өзгерту</i>

en: Please enter a valid filename suffix!
kk: Дұрыс файл атының жұрнағын енгізіңіз!

en: Rotate Images
kk: Суреттерді бұру

en: _Rotate
kk: Бұру

en: Open in _Terminal
kk: Терминалда а_шу

en: Open the currently selected folder in a terminal
kk: Ағымдағы таңдалған буманы терминалда ашу

en: Open the currently open folder in a terminal
kk: Ағымдағы ашық буманы терминалда ашу

en: Open _Terminal
kk: Терминалды а_шу

en: Open a terminal
kk: Терминалды ашу

en: Close
kk: Жабу

en: Open terminal
kk: Терминалды ашу

en: Open terminals from folders
kk: Бумалардан терминалды ашу

en: Send to...
kk: Қайда жіберу...

en: Send file by mail, instant message...
kk: Файлды эл. пошта немесе лезде хабарламамен жіберу...

en: Send files by mail, instant message...
kk: Файлдарды эл. пошта немесе лезде хабарламамен жіберу...

en: Files
kk: Файлдар

en: Expects URIs or filenames to be passed as options
kk: Опциялар ретінде берілетін URI не файл аттарын күтеді

en: Could not parse command-line options: %s
kk: Командалық жол опцияларын талдау мүмкін емес: %s

en: Send To
kk: Қайда жіберу

en: Send To...
kk: Қайда жіберу…

en: Send _as:
kk: Қала_йша жіберу:

en: Send t_o:
kk: Кім_ге жіберу:

en: Send _packed in:
kk: С_ығылған түрінде жіберу:

en: label
kk: белгі

en: Email
kk: Эл. пошта

en: Unable to send file
kk: Файлды жіберу мүмкін емес

en: Sending file failed
kk: Файлды жіберу сәтсіз аяқталды

en: Recipient is missing.
kk: Алушы көрсетілмеген.

en: Unknown recipient.
kk: Алушы белгісіз.

en: Instant Message (Gajim)
kk: Лезде хабарлама (Gajim)

en: New CD/DVD
kk: Жаңа CD/DVD

en: Existing CD/DVD
kk: Бар болып тұрған CD/DVD

en: CD/DVD Creator
kk: CD/DVD жасаушысы

en: Instant Message (Pidgin)
kk: Лезде хабарлама (Pidgin)

en: Removable disks and shares
kk: Ауыстырмалы дисктер және ортақ бумалар

en: UPnP Media Server
kk: UPnP мультимедиа сервері

en: Share
kk: Бөлісу

en: Allows to quickly share a folder
kk: Бумамен жылдам бөліуді мүмкін етеді

en: Add the permissions automatically
kk: Рұқсаттарды автоматты түрде қосу

en: Share name is too long
kk: Ортақ бумасының аты тым ұзын

en: Folder Sharing
kk: Бумамен бөлісу

en: Sharing Options
kk: Бөлісу баптаулары

en: Share this Folder
kk: Бұл бумамен бөлісу

en: Share this _folder
kk: Бұл б_умамен бөлісу

en: Share _name:
kk: Бөлісу бумасының _аты:

en: Co_mment:
kk: Тү_сіндірме:

en: _Save
kk: _Сақтау

en: Failed
kk: Жеткізу қатесі

en: Set as wallpaper
kk: Түсқағаз ретінде орнату

en: Set image as the current wallpaper
kk: Суретті ағымдағы түсқағаз ретінде орнату

en: Wallpaper
kk: Түсқағаз

en: Allows to quickly set wallpaper
kk: Түсқағазды жылдам орнатуды мүмкін етеді

en: Tags
kk: Белгілер
