caja-extensions 1.25.0 - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Error: %s
ku: Çewtî: %s

en: _Cancel
ku: _Betal

en: _Resize
ku: _Mezinahiyê biguherîne

en: pixels
ku: pîksel

en: Filename
ku: Navê pelî

en: Open _Terminal
ku: _Termînalê veke

en: Send To...
ku: Bişîne...

en: Co_mment:
ku: Şîro_ve:

en: _Save
ku: _Tomar Bike

en: Failed
ku: Serneket
