caja-extensions 1.25.0 - en to ku_IQ translation catalogue (19 entries)

en: Open as administrator
ku_IQ: کردنەوە وەک بەڕێوەبەر

en: Error: %s
ku_IQ: هەڵە: %s

en: _Cancel
ku_IQ: _هەڵوەشاندنەوە

en: _Resize
ku_IQ: _قەبارەپێدانەوە

en: Select a size:
ku_IQ: قەبارەیەک دیاربکە:

en: pixels
ku_IQ: وێنەخاڵ

en: Scale:
ku_IQ: پێوەر:

en: percent
ku_IQ: سەدی

en: Width:
ku_IQ: پانی:

en: Height:
ku_IQ: بەرزی:

en: Rotate Images
ku_IQ: سوڕاندنی وێنە

en: _Rotate
ku_IQ: _سوڕاندن

en: Open _Terminal
ku_IQ: کردنەوەی _تێرمیناڵ

en: Close
ku_IQ: داخستن

en: Open terminal
ku_IQ: کردنەوەی تێرمینال

en: Send To
ku_IQ: ناردن بۆ

en: Send To...
ku_IQ: ناردن بۆ...

en: Co_mment:
ku_IQ: سە_رنج:

en: _Save
ku_IQ: _پاشەکەوتکردن
