caja-extensions 1.25.0 - en to ky translation catalogue (25 entries)

en: Open as administrator
ky: Администратордон ачуу

en: Opens the file with administrator privileges
ky: Административдик артыкчылык менен файлды ачат

en: Error: %s
ky: Катасы: %s

en: _Cancel
ky: _Жокко чыгаруу

en: _Resize
ky: Ө_лчөмүн өзгөртүү

en: pixels
ky: пиксель

en: Scale:
ky: Масштаб:

en: Width:
ky: Туурасы:

en: Height:
ky: Бийиктиги:

en: Append
ky: Кошуу

en: Filename
ky: Файл аты

en: _Rotate
ky: _Айландыруу

en: Open the currently selected folder in a terminal
ky: Кезектеги тандалган папканы терминалдан ачуу

en: Open the currently open folder in a terminal
ky: Кезектеги папканы терминалдан ачуу

en: Open _Terminal
ky: _Терминалды ачуу

en: Open a terminal
ky: Терминалды ачуу

en: Close
ky: Жабуу

en: Whether opening a terminal on the desktop opens a terminal in the home directory
ky: Иш столунда терминалды ачканда үй каталогунан терминал ачылабы дегенин дайындайт

en: Files
ky: Файлдар

en: Send To...
ky: Жөнөтүү...

en: Email
ky: E-mail

en: Share
ky: Бөлүшүү

en: Co_mment:
ky: Эс_кертүү:

en: _Save
ky: _Сактоо

en: Tags
ky: Тегдер
