caja-extensions 1.25.0 - en to lt translation catalogue (134 entries)

en: Open as administrator
lt: Atverti administratoriaus teisėmis

en: Opens the file with administrator privileges
lt: Atveria failą administratoriaus teisėmis

en: <big><b>Unable to determine the program to run.</b></big>
    
    The item you selected cannot be open with administrator powers because the correct application cannot be determined.
lt: <big><b>Paleidimui nepavyko nustatyti programos.</b></big>
    
    Pasirinktas elementas negali būti atvertas administratoriaus teisėmis, nes nepavyksta nustatyti tinkamos programos.

en: Error: %s
lt: Klaida: %s

en: Privilege granting extension
lt: Privilegijų suteikimo plėtinys

en: _Resize Images...
lt: _Keisti paveikslų dydį...

en: Resize each selected image
lt: Keisti kiekvieno pasirinkto paveikslo dydį

en: Ro_tate Images...
lt: Sukti paveikslus...

en: Rotate each selected image
lt: Sukti kiekvieną pasirinktą paveikslą

en: Resize Images
lt: Keisti paveikslų dydį

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _Resize
lt: _Keisti dydį

en: Select a size:
lt: Pasirinkite dydį:

en: pixels
lt: pikselių

en: Scale:
lt: Mastelis:

en: percent
lt: proc.

en: Custom size:
lt: Pasirinktas dydis:

en: Width:
lt: Plotis:

en: Height:
lt: Aukštis:

en: Image Size
lt: Paveikslo dydis

en: Append
lt: Papildymas

en: to file title
lt: į failo pavadinimą

en: Resize in place
lt: Pakeisti dydį vietoje

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Resizing image: %d of %d
lt: Keičiamas %d paveikslo iš %d dydis

en: <i>Resizing "%s"</i>
lt: <i>Keičiamas „%s“ dydis</i>

en: Please enter a valid filename suffix!
lt: Įveskite tinkamą failo pavadinimo pabaigą!

en: Rotate Images
lt: Paversti paveikslus

en: _Rotate
lt: _Pasukti

en: Select an angle:
lt: Pasirinkti kampą:

en: 90° clockwise
lt: 90° pagal laikrodžio rodyklę

en: 90° counter-clockwise
lt: 90° prieš laikrodžio rodyklę

en: Custom angle:
lt: Pasirinktas kampas:

en: degrees clockwise
lt: laipsnių pagal laikrodžio rodyklę

en: Image Rotation
lt: Paveikslo sukimas

en: .rotated
lt: pasuktas

en: Rotate in place
lt: Pasukti vietoje

en: Rotating image: %d of %d
lt: Sukamas paveikslas: %d iš %d

en: <i>Rotating "%s"</i>
lt: <i>Sukama "%s"</i>

en: Image Converter
lt: Paveikslų keitiklis

en: Rotate and resize images
lt: Pasukti paveikslus ir keisti jų dydį

en: Open in _Terminal
lt: Atverti _terminale

en: Open the currently selected folder in a terminal
lt: Atverti šiuo metu pasirinktą aplanką terminale

en: Open the currently open folder in a terminal
lt: Atverti šiuo metu atvertą aplanką terminale

en: Open _Terminal
lt: Atverti _terminalą

en: Open a terminal
lt: Atverti terminalą

en: Open at Home if trying to open on desktop
lt: Atverti namų kataloge, jei bandoma atverti darbalaukyje

en: Terminal application:
lt: Terminalo programa:

en: Close
lt: Užverti

en: open-terminal Configuration
lt: open-terminal konfigūracija

en: Open terminal
lt: Atverti terminalą

en: Open terminals from folders
lt: Atverti terminalą iš aplanko

en: Whether opening a terminal on the desktop opens a terminal in the home directory
lt: Ar atveriant terminalą darbalaukyje, atverti jį namų kataloge

en: If set to true, then opening a terminal on the desktop will open a terminal in the home directory. Otherwise, it will be opened in the desktop directory. Note that this key is irrelevant if the desktop directory is identical to the home directory.
lt: Jeigu įjungta, atveriamas iš darbalaukio terminalas atsivers namų kataloge. Kitu atveju jis bus atvertas darbalaukio kataloge. Šis punktas nereikšmingas darbalaukio katalogui esant tapačiam naudotojo namų aplankui.

en: Send to...
lt: Siųsti į...

en: Send file by mail, instant message...
lt: Siųsti failą paštu, žinute...

en: Send files by mail, instant message...
lt: Siųsti failus paštu, žinute...

en: Files
lt: Failai

en: Expects URIs or filenames to be passed as options
lt: Tikimasi URI arba failų pavadinimų, nurodytų kaip parametrų

en: Could not parse command-line options: %s
lt: Nepavyko apdoroti komandų eilutės parametrų: %s

en: Could not load any plugins.
lt: Nepavyko įkelti jokių įskiepių.

en: Please verify your installation
lt: Patikrinkite, ar programa gerai įdiegta.

en: Send To
lt: Siųsti

en: Integrates email clients and Pidgin
lt: Integruoja el. pašto programas ir Pidgin

en: Last plugin used to send
lt: Paskutinis siuntimui naudotas įskiepis

en: Used to store which plugin was used the last time files were sent using caja-sendto.
lt: Čia įsimenamas paskutinis siuntimui naudotas įskiepis.

en: Last type of archive used
lt: Paskutinis naudotas archyvo tipas

en: Used to store which type of archive was used the last time (0: zip, 1: tar.gz, 2: tar.bz2).
lt: Čia įsimenamas paskutinis naudotas archyvo tipas (0 - zip, 1 - tar.gz, 2 - tar.bz2)

en: Send To...
lt: Siųsti...

en: Send
lt: Siųsti

en: Send _as:
lt: Siųsti _kaip:

en: Send t_o:
lt: _Gavėjas:

en: Destination
lt: Paskirtis

en: Send _packed in:
lt: Siųsti su_pakuotą:

en: Compression
lt: Glaudinimas

en: label
lt: užrašas

en: Email
lt: El. paštu

en: Unable to send file
lt: Nepavyko išsiųsti failo

en: There is no connection to gajim remote service.
lt: Nėra ryšio su gajim nuotoline paslauga.

en: Sending file failed
lt: Išsiųsti failo nepavyko

en: Recipient is missing.
lt: Trūksta gavėjo.

en: Unknown recipient.
lt: Nežinomas gavėjas.

en: Instant Message (Gajim)
lt: Žinute (Gajim)

en: New CD/DVD
lt: Naujas CD / DVD

en: Existing CD/DVD
lt: Esantis CD / DVD

en: CD/DVD Creator
lt: CD / DVD kūrimas

en: Instant Message (Pidgin)
lt: Žinute (Pidgin)

en: Removable disks and shares
lt: Keičiamieji diskai ir viešiniai

en: UPnP Media Server
lt: UPnP medijos serveris

en: Share
lt: Bendrinti

en: Allows to quickly share a folder
lt: Leidžia greitai dalintis aplanku

en: Caja needs to add some permissions to your folder "%s" in order to share it
lt: Norint dalintis "%s" aplanku, „Cajai“ reikia pridėti leidimų.

en: The folder "%s" needs the following extra permissions for sharing to work:
    %s%s%sDo you want Caja to add these permissions to the folder automatically?
lt: Aplanko "%s" bendrinimui reikia šių papildomų leidimų.
    %s%s%sAr norite, kad „Caja“ šiuos leidimus į aplanką pridėtų automatiškai?

en:   - read permission by others
lt: - kitų skaitymo leidimas

en:   - write permission by others
lt: - kitų rašymo leidimas

en:   - execute permission by others
lt: - kitų vykdymo leidimas

en: Add the permissions automatically
lt: Automatiškai pridėti leidimus

en: Could not change the permissions of folder "%s"
lt: Nepavyko pakeisti aplanko „%s“ leidimų

en: Share name is too long
lt: Dalijimosi pavadinimas per ilgas

en: The share name cannot be empty
lt: Dalijimosi pavadinimas negali būti tuščias

en: Error while getting share information: %s
lt: Nepavyko gauti dalijimosi informaciją: %s

en: Another share has the same name
lt: Kitas bendrinys turi tokį patį pavadinimą

en: Modify _Share
lt: Keisti bendrinį

en: Create _Share
lt: Kurti bendrinį

en: There was an error while getting the sharing information
lt: Gaunant bendrinimo informaciją įvyko klaida

en: Folder Sharing
lt: Aplankų bendrinimas

en: Sharing Options
lt: Bendrinimo parametrai

en: Share this Folder
lt: Bendrinti šį aplanką

en: Share this _folder
lt: Bendrinti šį _aplanką

en: Share _name:
lt: Dalijimosi pavadinimas:

en: Co_mment:
lt: Ko_mentaras:

en: _Allow others to create and delete files in this folder
lt: _Leidžia kitiems šiame aplanke kurti ir šalinti failus

en: _Guest access (for people without a user account)
lt: _Svečio prieiga (asmenims be naudotojo paskyros)

en: _Save
lt: Į_rašyti

en: %s %s %s returned with signal %d
lt: %s %s %s grąžino signalą %d

en: %s %s %s failed for an unknown reason
lt: %s %s %s nepavyko dėl nežinomos priežasties

en: 'net usershare' returned error %d: %s
lt: „net usershare“ grąžino klaidą %d: %s

en: 'net usershare' returned error %d
lt: „net usershare“ grąžino klaidą %d

en: the output of 'net usershare' is not in valid UTF-8 encoding
lt: „net usershare“ išvestis netinkama UTF-8 koduotei

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Samba's testparm returned with signal %d
lt: Sambos <i>testparm</i> grįžo su signalu %d

en: Samba's testparm failed for an unknown reason
lt: Sambos <i>testparm</i> nesuveikė dėl nežinomų priežasčių

en: Samba's testparm returned error %d: %s
lt: Sambos <i>testparm</i> grąžino klaidą %d: %s

en: Samba's testparm returned error %d
lt: Sambos <i>testparm</i> grąžino klaidą %d

en: Cannot remove the share for path %s: that path is not shared
lt: Neapavyko panaikinti %s kelio bendrinio: kelias nebendrinamas

en: Cannot change the path of an existing share; please remove the old share first and add a new one
lt: Nepavyko pakeisti esamo bendrinio kelio; pirmiau pašalinkite seną bendrinį ir tada pridėkite naują

en: Set as wallpaper
lt: Nustatyti kaip darbalaukio foną

en: Set image as the current wallpaper
lt: Nustatyti paveikslą kaip esamą darbalaukio foną

en: Wallpaper
lt: Darbalaukio fonas

en: Allows to quickly set wallpaper
lt: Leidžia greitai nustatyti darbalaukio foną

en: Tags
lt: Žymės

en: Tags stored in extended attributes
lt: Išplėstiniuose atributuose saugomos žymės

en: xattr Tags
lt: xattr žymės

en: View tags stored in extended attributes
lt: Rodyti išplėstiniuose atributuose saugomas žymes
