caja-extensions 1.25.0 - en to lv translation catalogue (92 entries)

en: Open as administrator
lv: Atvērt kā administrators

en: Opens the file with administrator privileges
lv: Atver failu ar administratora tiesībām

en: <big><b>Unable to determine the program to run.</b></big>
    
    The item you selected cannot be open with administrator powers because the correct application cannot be determined.
lv: <big><b>Nevar noteikt palaižamo programmu.</b></big>⏎ ⏎ Jūsu izvēlēto vienību nevar atvērt ar administratora tiesībām, jo nevar noteikt pareizo programmu.

en: Error: %s
lv: Kļūda: %s

en: Privilege granting extension
lv: Privilēģiju nodrošinošs paplašinājums

en: _Resize Images...
lv: Mainīt Attēlu Izmē_rus

en: Resize each selected image
lv: Mainīt katra izvēlētā attēla izmērus

en: Ro_tate Images...
lv: Pa_griezt attēlus...

en: Rotate each selected image
lv: Pagriezt katru izvēlēto attēlu

en: Resize Images
lv: Mainīt attēlu izmēru

en: _Cancel
lv: At_celt

en: _Resize
lv: Mainīt izmē_ru

en: Select a size:
lv: Izvēlieties izmēru:

en: pixels
lv: pikseļi

en: Scale:
lv: Mērogs:

en: percent
lv: procenti

en: Custom size:
lv: Pielāgots izmērs:

en: Width:
lv: Platums:

en: Height:
lv: Augstums:

en: Append
lv: Apvienot

en: .resized
lv: .izmērs mainīts

en: to file title
lv: faila nosaukumā

en: Resize in place
lv: Mainīt vietā

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Resizing image: %d of %d
lv: Izmēra maiņa attēlam: %d of %d

en: <i>Resizing "%s"</i>
lv: <i>Izmēra maiņa "%s"</i>

en: Please enter a valid filename suffix!
lv: Lūdzu ievadiet derīgu faila nosaukuma piedēkli!

en: Rotate Images
lv: Rotēt Attēlus

en: _Rotate
lv: _Pagriezt

en: Select an angle:
lv: Izvēlieties leņķi:

en: Custom angle:
lv: Pielāgots leņķis:

en: degrees clockwise
lv: grādus pulksteņrādītāju kustības virzienā

en: .rotated
lv: .pagriezts

en: Rotate in place
lv: Rotēt vietā

en: Rotating image: %d of %d
lv: Attēla rotēšana: %d no %d

en: <i>Rotating "%s"</i>
lv: <i>Rotēšana "%s"</i>

en: Image Converter
lv: Attēlu Pārveidotājs

en: Open in _Terminal
lv: Atvērt _Terminālī

en: Open the currently selected folder in a terminal
lv: Atvērt izvēlēto mapi terminālī

en: Open the currently open folder in a terminal
lv: Atvērt izvēlēto mapi terminālī

en: Open _Terminal
lv: Atvērt _Termināli

en: Open a terminal
lv: Atvērt termināli

en: Close
lv: Aizvērt

en: Open terminal
lv: Atvērt termināli

en: Whether opening a terminal on the desktop opens a terminal in the home directory
lv: Vai termināļa atvēršana uz darbvirsmas atver termināli mājas mapē

en: If set to true, then opening a terminal on the desktop will open a terminal in the home directory. Otherwise, it will be opened in the desktop directory. Note that this key is irrelevant if the desktop directory is identical to the home directory.
lv: Ja iestatīts true, tad termināla atvēršana uz darbvirsmas to atvērs mājas mapē. Ja citādi, terminālis tiks atvērt darbvirsmas mapē. Ņemiet vērā, ka, ja darbvirsmas mape ir tā pati, kas mājas mape, tad šis iestatījums nav būtisks.

en: Send to...
lv: Nosūtīt uz...

en: Send file by mail, instant message...
lv: Sūtīt failu izmantojot e-pastu, tūlītējo paziņojumu...

en: Send files by mail, instant message...
lv: Sūtīt failus izmantojot e-pastu, tūlītējo paziņojumu...

en: Files
lv: Faili

en: Expects URIs or filenames to be passed as options
lv: Sagaida URI vai failu nosaukumus kā opcijas

en: Could not parse command-line options: %s
lv: Neizdevās parsēt komandrindas opcijas: %s

en: Could not load any plugins.
lv: Neizdevās ielādēt nevienu paplašinājumu.

en: Please verify your installation
lv: Lūdzu, pārbaudiet savu instalāciju

en: Send To
lv: Nosūtīt Uz

en: Send To...
lv: Sūtīt _uz...

en: Send _as:
lv: Sūtīt _kā:

en: Send t_o:
lv: Sūtīt _uz:

en: Send _packed in:
lv: Sūtīt sa_pakotu kā:

en: label
lv: etiķete

en: Email
lv: E-pasts

en: Unable to send file
lv: Neizdevās nosūtīt failu

en: There is no connection to gajim remote service.
lv: Nav savienojuma ar gajim attālināto servisu.

en: Sending file failed
lv: Faila nosūtīšana neizdevās

en: Recipient is missing.
lv: Nav norādīts adresāts.

en: Unknown recipient.
lv: Nezināms adresāts.

en: Instant Message (Gajim)
lv: Tūlītējs ziņojums (Gajim)

en: New CD/DVD
lv: Jauns CD/DVD

en: Existing CD/DVD
lv: Eksistējošs CD/DVD

en: CD/DVD Creator
lv: CD/DVD veidotājs

en: Instant Message (Pidgin)
lv: Tūlītējs ziņojums (Pidgin)

en: Removable disks and shares
lv: Noņemamie diski un koplietojumi

en: UPnP Media Server
lv: UPnP Mēdiju Serveris

en: Share
lv: Koplietot

en: Allows to quickly share a folder
lv: Atļauj ātri koplietot mapi

en: Share name is too long
lv: Nosaukums pārāk garš

en: The share name cannot be empty
lv: Nosaukums nevar būt tukšs

en: Error while getting share information: %s
lv: Kļūme iegūstot koplietojuma informāciju: %s

en: Another share has the same name
lv: Šāds nosaukums jau ir izmantots

en: Folder Sharing
lv: Mapju Koplietošana

en: Sharing Options
lv: Koplietošanas Opcijas

en: Share this Folder
lv: Koplietot šo Mapi

en: Co_mment:
lv: Ko_mentārs:

en: _Save
lv: _Saglabāt

en: 'net usershare' returned error %d: %s
lv: 'net usershare' atgrieza kļūdu %d: %s

en: 'net usershare' returned error %d
lv: 'net usershare' atgrieza kļūdu %d

en: Failed
lv: Neizdevās

en: Set as wallpaper
lv: Iestatīt kā ekrāntapeti

en: Set image as the current wallpaper
lv: Iestatīt attēlu kā ekrāntapeti

en: Wallpaper
lv: Ekrāntapete

en: Allows to quickly set wallpaper
lv: Atļauj ātri iestatīt ekrāntapeti

en: Tags
lv: Tagi
