caja-extensions 1.25.0 - en to mai translation catalogue (13 entries)

en: Error: %s
mai: त्रुटि: %s

en: _Cancel
mai: रद्द करू (_C)

en: _Resize
mai: आकार बदलू (_R)

en: pixels
mai: पिक्सेल

en: Filename
mai: फ़ाइलनाम

en: Open _Terminal
mai: टर्मिनल खोलू (_T)

en: Send To...
mai: एकरामे भेजू...

en: Email
mai: इमेल

en: Share
mai: साझा

en: Co_mment:
mai: टिप्पणी (_o):

en: _Save
mai: सहेजू (_S)

en: Failed
mai: असफल

en: Tags
mai: टैगसभ
