caja-extensions 1.25.0 - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: Error: %s
mg: Tsy fetezana: %s

en: _Cancel
mg: _Aoka

en: _Resize
mg: _Ovay habe

en: pixels
mg: pixel

en: Filename
mg: Anaran-drakitra

en: Open _Terminal
mg: Hanokatra _terminal

en: Email
mg: Mailaka

en: _Save
mg: _Raiketo

en: Failed
mg: Tsy nahomby

en: Tags
mg: Tag
