caja-extensions 1.25.0 - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: _Cancel
mn: _Буцах

en: _Resize
mn: Хэмжээ өө_рчилөх

en: pixels
mn: цэгүүд

en: Filename
mn: Файлын нэр

en: Open _Terminal
mn: _Терминал нээх

en: Email
mn: Имэйл

en: Co_mment:
mn: _Сэтгэгдэл:

en: _Save
mn: _Хадгалах

en: Failed
mn: Нурлаа

en: Tags
mn: Таагууд
