caja-extensions 1.25.0 - en to ne translation catalogue (33 entries)

en: Open as administrator
ne: प्रशासकको रूपमा खोल्नुहोस्

en: Error: %s
ne: त्रुटि: %s

en: _Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: _Resize
ne: रिसाइज गर्नुहोस्

en: pixels
ne: पिक्सेलस्

en: Filename
ne: फाइलनाम

en: Open the currently selected folder in a terminal
ne: टर्मिनलमा चयन गरिएको हालको फोल्डर खोल्नुहोस्

en: Open the currently open folder in a terminal
ne: हालै खोलिएको फोल्डर टर्मिनलमा खोल्नुहोस्

en: Open _Terminal
ne: टर्मिनल खोल्नुहोस्

en: Open a terminal
ne: टर्मिनल खोल्नुहोस्

en: Close
ne: बन्दगर्नुहोस्

en: Send file by mail, instant message...
ne: फाइल मेल, शीघ्र सन्देश मार्फत पठाउनुहोस्...

en: Send files by mail, instant message...
ne: फाइलहरू मेल, शीघ्र सन्देश मार्फत पठाउनुहोस्...

en: Files
ne: फाइल

en: Expects URIs or filenames to be passed as options
ne: विकल्पको रूपमा पास गर्न यूआरआईहरू वा फाइलनामहरू अपेक्षा गर्दछ

en: Could not parse command-line options: %s
ne: आदेश-रेखा विकल्प पद वर्णन गर्न सकेन: %s

en: Could not load any plugins.
ne: कुनै प्लगइनहरू लोड गर्न सकेन ।

en: Please verify your installation
ne: कृपया तपाईँको स्थापना रूजु गर्नुहोस्

en: Send To
ne: यसलाई पठाउनुहोस्

en: Send To...
ne: यसलाई पठाउनुहोस्...

en: Send _as:
ne: यस रूपमा पठाउनुहोस्:

en: Send t_o:
ne: यसलाई पठाउनुहोस्:

en: Email
ne: इमेल

en: Unable to send file
ne: फाइल पठाउन असक्षम भयो

en: There is no connection to gajim remote service.
ne: त्यहाँ गाजिम टाढाको सेवामा जडान छैन ।

en: Sending file failed
ne: पठाइरहेको फाइल असफल भयो

en: Recipient is missing.
ne: प्रापक हराइरहेको छ ।

en: Unknown recipient.
ne: अज्ञात प्रापक ।

en: Instant Message (Gajim)
ne: शीघ्र सन्देश (गाजिम)

en: Co_mment:
ne: टिप्पणी:

en: _Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Failed
ne: असफल

en: Tags
ne: ट्यागहरू
