caja-extensions 1.25.0 - en to nl translation catalogue (143 entries)

en: Open as administrator
nl: Als beheerder openen

en: Opens the file with administrator privileges
nl: Opent het bestand met beheerdersrechten

en: <big><b>Unable to determine the program to run.</b></big>
    
    The item you selected cannot be open with administrator powers because the correct application cannot be determined.
nl: <big><b>Kan het te gebruiken programma niet bepalen.</b></big>
    
    Het door u geselecteerde element kan niet worden geopend met beheerdersrechten omdat het juiste programma ervoor niet kan worden bepaald.

en: <big><b>Unable to determine the graphical wrapper for su</b></big>
    
    The item you selected cannot be open with administrator powers because the graphical wrapper for su cannot be determined, such as gtksu or beesu.
nl: <big><b>Kan de grafische schil voor su niet vaststellen</b></big>
    
    Het element dat u hebt gekozen kan niet worden geopend met beheerdersrechten omdat de grafische schil voor su niet kan worden vastgesteld, zoals gtksu of beesu.

en: Error: %s
nl: Fout: %s

en: Privilege granting extension
nl: Rechten verlenende uitbreiding

en: Copyright (C) 2002-2005 Gustavo Noronha Silva
    Copyright (C) 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Copyright (C) 2015-2021 MATE developers
nl: Auteursrecht (C) 2002-2005 Gustavo Noronha Silva
    Auteursrecht (C) 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Auteursrecht (C) 2015-2021 MATE-ontwikkelaars

en: _Resize Images...
nl: Afbeeldingen he_rschalen...

en: Resize each selected image
nl: Elke geselecteerde afbeelding herschalen

en: Ro_tate Images...
nl: Afbeeldingen _draaien...

en: Rotate each selected image
nl: Elke geselecteerde afbeelding draaien

en: Resize Images
nl: Afbeeldingen herschalen

en: _Cancel
nl: _Afbreken

en: _Resize
nl: He_rschalen

en: Select a size:
nl: Selecteer een grootte:

en: pixels
nl: beeldpunten

en: Scale:
nl: Schaal:

en: percent
nl: procent

en: Custom size:
nl: Aangepaste grootte:

en: Width:
nl: Breedte:

en: Height:
nl: Hoogte:

en: Image Size
nl: Afbeeldingsgrootte

en: Append
nl: Toevoegen

en: .resized
nl: .herschaald

en: to file title
nl: aan de bestandsnaam

en: Resize in place
nl: Bestaand bestand overschrijven

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Resizing image: %d of %d
nl: Bezig met herschalen van afbeelding %d van %d

en: <i>Resizing "%s"</i>
nl: <i>Bezig met herschalen van '%s'</i>

en: Please enter a valid filename suffix!
nl: Voer a.u.b. een geldig achtervoegsel in voor de bestandsnaam.

en: Rotate Images
nl: Afbeeldingen draaien

en: _Rotate
nl: D_raaien

en: Select an angle:
nl: Kies een hoek:

en: 90° clockwise
nl: 90° met de klok mee

en: 90° counter-clockwise
nl: 90° tegen de klok in

en: Custom angle:
nl: Andere hoek:

en: degrees clockwise
nl: graden met de klok mee

en: Image Rotation
nl: Draaiing van afbeelding

en: .rotated
nl: .gedraaid

en: Rotate in place
nl: Bestaand bestand overschrijven

en: Rotating image: %d of %d
nl: Bezig met draaien van afbeeldingen %d van %d

en: <i>Rotating "%s"</i>
nl: <i>Bezig met draaien van '%s'</i>

en: Image Converter
nl: Omzetter van afbeeldingen

en: Rotate and resize images
nl: Draai en herschaal afbeeldingen

en: Copyright (C) 2004-2005 Jürg Billeter
    Copyright (C) 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Copyright (C) 2015-2021 MATE developers
nl: Auteursrecht (C) 2004-2005 Jürg Billeter
    Auteursrecht (C) 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Auteursrecht (C) 2015-2021 MATE-ontwikkelaars

en: Open in _Terminal
nl: In _terminalvenster openen

en: Open the currently selected folder in a terminal
nl: Open de thans geselecteerde map in een terminalvenster

en: Open the currently open folder in a terminal
nl: Open de thans geopende map in een terminalvenster

en: Open _Terminal
nl: _Terminalvenster openen

en: Open a terminal
nl: Een terminalvenster openen

en: Open at Home if trying to open on desktop
nl: Open in thuismap indien getracht wordt om te openen op bureaublad

en: Terminal application:
nl: Terminalvenster:

en: Close
nl: Sluiten

en: open-terminal Configuration
nl: Instellingen van open-terminal

en: Open terminal
nl: Terminalvenster openen

en: Open terminals from folders
nl: Terminalvensters openen vanuit mappen

en: Copyright (C) 2004-2005 Free Software Foundation, Inc.
    Copyright (C) 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Copyright (C) 2015-2021 MATE developers
nl: Auteursrecht (C) 2004-2005 Free Software Foundation, Inc.
    Auteursrecht (C) 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Auteursrecht (C) 2015-2021 MATE-ontwikkelaars

en: Whether opening a terminal on the desktop opens a terminal in the home directory
nl: Of het openen van een terminalvenster in de grafische werkomgeving, dat terminalvenster opent in de thuismap van de gebruiker

en: If set to true, then opening a terminal on the desktop will open a terminal in the home directory. Otherwise, it will be opened in the desktop directory. Note that this key is irrelevant if the desktop directory is identical to the home directory.
nl: Als dit aan staat zal het starten van een terminalvenster in de grafische werkomgeving, een terminalvenster openen dat begint in de thuismap van de gebruiker. Zo niet, dan begint het venster in de bureaubladmap. Deze sleutel heeft geen effect als de bureaubladmap en de gebruikersmap dezelfde zijn.

en: Send to...
nl: Verzenden naar...

en: Send file by mail, instant message...
nl: Een bestand versturen via e-mail, instantbericht...

en: Send files by mail, instant message...
nl: Bestanden versturen via e-mail, instantbericht...

en: Files
nl: Bestanden

en: Expects URIs or filenames to be passed as options
nl: Verwacht dat URI's of bestandsnamen worden meegegeven als opties

en: Could not parse command-line options: %s
nl: Kon de volgende opdrachtregel-opties niet lezen: %s

en: Could not load any plugins.
nl: Kon geen invoegtoepassingen laden.

en: Please verify your installation
nl: Controleer a.u.b. uw installatie

en: Send To
nl: Verzend naar

en: Integrates email clients and Pidgin
nl: Integreert met e-mailprogramma's en Pidgin

en: Copyright (C) 2004 Roberto Majadas
    Copyright (C) 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Copyright (C) 2015-2021 MATE developers
nl: Auteursrecht (C) 2004 Roberto Majadas
    Auteursrecht (C) 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Auteursrecht (C) 2015-2021 MATE-ontwikkelaars

en: Last plugin used to send
nl: Laatste invoegsel gebruikt om te versturen

en: Used to store which plugin was used the last time files were sent using caja-sendto.
nl: Gebruikt om te onthouden welk invoegsel het laatste werd gebruikt om bestanden te versturen met caja-sendto.

en: Last type of archive used
nl: Laatst gebruikte type archief

en: Used to store which type of archive was used the last time (0: zip, 1: tar.gz, 2: tar.bz2).
nl: Gebruikt om te onthouden welk type archief de laatste keer werd gebruikt (0: zip, 1: tar.gz, 2: tar.bz2).

en: Send To...
nl: Sturen naar…

en: Send
nl: Versturen

en: Send _as:
nl: Versturen _als:

en: Send t_o:
nl: Versturen naar:

en: Destination
nl: Bestemming

en: Send _packed in:
nl: Verstuur inge_pakt in:

en: Compression
nl: Samenpersing

en: label
nl: etiket

en: Email
nl: E-mail

en: Unable to send file
nl: Kan het bestand niet verzenden

en: There is no connection to gajim remote service.
nl: Er is geen verbinding met de gajim remote service.

en: Sending file failed
nl: Verzenden van bestand mislukt

en: Recipient is missing.
nl: Ontvanger ontbreekt.

en: Unknown recipient.
nl: Onbekende ontvanger.

en: Instant Message (Gajim)
nl: Instantbericht (Gajim)

en: New CD/DVD
nl: Nieuwe CD/DVD

en: Existing CD/DVD
nl: Bestaande CD/DVD

en: CD/DVD Creator
nl: CD/DVD maken

en: Instant Message (Pidgin)
nl: Instantbericht (Pidgin)

en: Removable disks and shares
nl: Verwijderbare en gedeelde schijven

en: UPnP Media Server
nl: UPnP-mediaserver

en: Share
nl: Gedeelde map

en: Allows to quickly share a folder
nl: Maakt het mogelijk om een map snel te delen

en: Copyright (C) 2005 Ethium, Inc.
    Copyright (C) 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Copyright (C) 2015-2021 MATE developers
nl: Auteursrecht (C) 2005 Ethium, Inc.
    Auteursrecht (C) 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Auteursrecht (C) 2015-2021 MATE-ontwikkelaars

en: Caja needs to add some permissions to your folder "%s" in order to share it
nl: De rechten voor de map '%s' moeten worden verruimd om deze te kunnen delen

en: The folder "%s" needs the following extra permissions for sharing to work:
    %s%s%sDo you want Caja to add these permissions to the folder automatically?
nl: Om te kunnen delen moeten de volgende extra rechten aan de map '%s' worden toegevoegd:
    %s%s%sWilt u deze rechten nu automatisch laten toevoegen?

en:   - read permission by others
nl: - leesrechten voor anderen

en:   - write permission by others
nl: - schrijfrechten voor anderen

en:   - execute permission by others
nl: - uitvoerrechten voor anderen

en: Add the permissions automatically
nl: Voeg de rechten automatisch toe

en: Could not change the permissions of folder "%s"
nl: Kon de rechten van de map '%s' niet veranderen

en: Share name is too long
nl: De naam van de gedeelde map is te lang

en: The share name cannot be empty
nl: De naam van de gedeelde map mag niet leeg zijn

en: Error while getting share information: %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het ophalen van informatie over de gedeelde map: %s

en: Another share has the same name
nl: Een andere gedeelde map heeft dezelfde naam

en: Modify _Share
nl: Gedeelde map aanpa_ssen

en: Create _Share
nl: Gedeelde map aanmaken

en: There was an error while getting the sharing information
nl: Er is een fout opgetreden bij het ophalen van informatie over de gedeelde map

en: Folder Sharing
nl: Delen van mappen

en: Sharing Options
nl: Deelopties

en: Share this Folder
nl: Deze map delen

en: Share this _folder
nl: Deze map delen

en: Share _name:
nl: _Naam van de gedeelde map:

en: Co_mment:
nl: Co_mmentaar:

en: _Allow others to create and delete files in this folder
nl: _Anderen toestaan bestanden toe te voegen en te verwijderen in deze map

en: _Guest access (for people without a user account)
nl: _Gasttoegang (voor mensen zonder gebruikersaccount)

en: _Save
nl: Op_slaan

en: %s %s %s returned with signal %d
nl: %s %s %s gaf het signaal %d terug

en: %s %s %s failed for an unknown reason
nl: %s %s %s mislukte om een onbekende reden

en: 'net usershare' returned error %d: %s
nl: 'net usershare' gaf de volgende foutmelding terug: %d: %s

en: 'net usershare' returned error %d
nl: 'net usershare' gaf de volgende foutmelding terug: %d

en: the output of 'net usershare' is not in valid UTF-8 encoding
nl: De uitvoer van 'net usershare' is geen geldige UTF-8

en: Failed
nl: Mislukt

en: Samba's testparm returned with signal %d
nl: Samba's testparm gaf het signaal %d terug

en: Samba's testparm failed for an unknown reason
nl: Samba's testparm mislukt om een onbekende reden

en: Samba's testparm returned error %d: %s
nl: Samba's testparm gaf de volgende foutmelding terug: %d: %s

en: Samba's testparm returned error %d
nl: Samba's testparm gaf de volgende foutmelding terug: %d

en: Cannot remove the share for path %s: that path is not shared
nl: Kan de gedeelde map van het pad %s niet verwijderen: het  pad is niet gedeeld

en: Cannot change the path of an existing share; please remove the old share first and add a new one
nl: Kan het pad van een bestaande gedeelde map niet wijzigen; verwijder a.u.b. eerst de oude gedeelde map alvorens een nieuwe aan te maken

en: Set as wallpaper
nl: Instellen als bureaubladachtergrond

en: Set image as the current wallpaper
nl: Afbeelding instellen als de huidige bureaubladachtergrond

en: Wallpaper
nl: Bureaubladachtergrond

en: Allows to quickly set wallpaper
nl: Maakt het mogelijk om snel een bureaubladachtergrond in te stellen

en: Copyright (C) 2014 Stefano Karapetsas
    Copyright (C) 2015-2021 MATE developers
nl: Auteursrecht (C) 2014 Stefano Karapetsas
    Auteursrecht (C) 2015-2021 MATE-ontwikkelaars

en: Tags
nl: Markeringen

en: Tags stored in extended attributes
nl: Markeringen opgeslagen in uitgebreide attributen

en: xattr Tags
nl: xattr Markeringen

en: View tags stored in extended attributes
nl: Bekijk markeringen opgeslagen in uitgebreide attributen

en: Copyright (C) 2016 Felipe Barriga Richards
    Copyright (C) 2017-2021 MATE developers
nl: Auteursrecht (C) 2016 Felipe Barriga Richards
    Auteursrecht (C) 2017-2021 MATE-ontwikkelaars
