caja-extensions 1.25.0 - en to nn translation catalogue (36 entries)

en: Error: %s
nn: Feil: %s

en: _Cancel
nn: _Avbryt

en: _Resize
nn: End_ra storleik

en: pixels
nn: pikslar

en: Filename
nn: Filnamn

en: Open _Terminal
nn: Opna _terminal

en: Close
nn: Lukk

en: Send file by mail, instant message...
nn: Send fil via e-post, lynmelding …

en: Send files by mail, instant message...
nn: Send filer via e-post, lynmelding …

en: Files
nn: Filer

en: Expects URIs or filenames to be passed as options
nn: Vonar adresser eller filnamn til å verta gjevne som val

en: Could not parse command-line options: %s
nn: Klarte ikkje tyda kommandolinjevala : %s

en: Could not load any plugins.
nn: Klarte ikkje lasta inn nokre programtillegg.

en: Please verify your installation
nn: Kontroller installasjonen din

en: Send To...
nn: Send til …

en: Send _as:
nn: Send s_om:

en: Send t_o:
nn: Send t_il

en: Send _packed in:
nn: Send _pakka inn:

en: label
nn: merkelapp

en: Email
nn: E-post

en: Unable to send file
nn: Klarte ikkje senda fil

en: There is no connection to gajim remote service.
nn: Det er inkje samband til den eksterne tenesten gajim.

en: Sending file failed
nn: Sending av fil feila

en: Recipient is missing.
nn: Mottakar manglar.

en: Unknown recipient.
nn: Ukjend mottakar.

en: Instant Message (Gajim)
nn: Lynmelding (Gajim)

en: New CD/DVD
nn: Ny CD/DVD

en: Existing CD/DVD
nn: Eksisterande CD/DVD

en: CD/DVD Creator
nn: CD/DVD-lagar

en: Instant Message (Pidgin)
nn: Lynmelding (Pidgin)

en: Removable disks and shares
nn: Fjernbare diskar og delte resuarsar

en: UPnP Media Server
nn: UPnP mediatenar

en: Co_mment:
nn: _Merknad:

en: _Save
nn: _Lagra

en: Failed
nn: Slo feil

en: Tags
nn: Merke
