caja-extensions 1.25.0 - en to or translation catalogue (38 entries)

en: Error: %s
or: ତ୍ରୁଟି: %s

en: _Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ (_C)

en: _Resize
or: ଆକାର ବଦଳାନ୍ତୁ (_R)

en: pixels
or: ପିକ୍ସେଲ

en: Filename
or: ଫାଇଲ ନାମ

en: Open the currently selected folder in a terminal
or: ବର୍ତ୍ତମାନ ବଛାଯାଇଥିବା ଫୋଲ୍ଡରକୁ ଗୋଟିଏ ଟର୍ମିନାଲରେ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Open the currently open folder in a terminal
or: ବର୍ତ୍ତମାନ ଖୋଲାଥିବା ଫୋଲ୍ଡରକୁ ଗୋଟିଏ ଟର୍ମିନାଲରେ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Open _Terminal
or: ଟର୍ମିନାଲ ଖୋଲନ୍ତୁ (_T)

en: Open a terminal
or: ଗୋଟିଏ ଟର୍ମିନାଲ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Send file by mail, instant message...
or: ଡାକରେ ଫାଇଲ ପଠାନ୍ତୁ, ତୁରନ୍ତ ସନ୍ଦେଶ...

en: Send files by mail, instant message...
or: ଡାକରେ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ ପଠାନ୍ତୁ, ତୁରନ୍ତ ସନ୍ଦେଶ...

en: Files
or: ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ

en: Expects URIs or filenames to be passed as options
or: URIs କିମ୍ବା ଫାଇଲନାମଗୁଡ଼ିକୁ ବିକଳ୍ପ ଭାବରେ ପଠାଯାଇଥାଏ

en: Could not parse command-line options: %s
or: ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ନାମା ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ: %s

en: Could not load any plugins.
or: କୌଣସି ପ୍ଲଗଇନଗୁଡ଼ିକୁ ଧାରଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ।

en: Please verify your installation
or: ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଥାପନାକୁ ଯାଞ୍ଚକରନ୍ତୁ

en: Send To...
or: ପଠାନ୍ତୁ...

en: Send _as:
or: ଏହି ପରି ଭାବରେ ପଠାନ୍ତୁ (_a):

en: Send t_o:
or: କୁ ପଠାନ୍ତୁ (_o):

en: Send _packed in:
or: ସାଇତି କରି ପଠାନ୍ତୁ (_p):

en: label
or: ସୂଚକ

en: Email
or: ଇ-ଡାକ

en: Unable to send file
or: ଫାଇଲ ପଠାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: There is no connection to gajim remote service.
or: gajim ସୂଦୀର ସର୍ଭିସକୁ କୌଣସି ସଂଯୋଗ ନାହିଁ।

en: Sending file failed
or: ଫାଇଲ ପଠାଇବା ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: Recipient is missing.
or: ଗ୍ରହଣକର୍ତ୍ତା ଅନୁପସ୍ଥିତ ଅଛି।

en: Unknown recipient.
or: ଅଜଣା ଗ୍ରହଣକର୍ତ୍ତା।

en: Instant Message (Gajim)
or: ତୁରନ୍ତ ସନ୍ଦେଶ (Gajim)

en: New CD/DVD
or: ନୂତନ CD/DVD

en: Existing CD/DVD
or: ସ୍ଥିତବାନ CD/DVD

en: CD/DVD Creator
or: CD/DVD ସୃଷ୍ଟିକର୍ତ୍ତା

en: Instant Message (Pidgin)
or: ତୁରନ୍ତ ସନ୍ଦେଶ (Pidgin)

en: Removable disks and shares
or: କଢ଼ାଯୋଗ୍ୟ ଡିସ୍କ ଏବଂ ସହଭାଗୀ

en: UPnP Media Server
or: UPnP ମେଡିଆ ସର୍ଭର

en: Co_mment:
or: ଟିପ୍ପଣୀ (_m):

en: _Save
or: ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ (_S)

en: Failed
or: ବିଫଳ

en: Tags
or: ଟ୍ଯାଗ
