caja-extensions 1.25.0 - en to pa translation catalogue (41 entries)

en: Error: %s
pa: ਗਲਤੀ: %s

en: _Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ(_C)

en: _Resize
pa: ਰੀ-ਸਾਈਜ਼(_R)

en: pixels
pa: ਪਿਕਸਲ

en: Width:
pa: ਚੌੜਾਈ:

en: Height:
pa: ਉਚਾਈ:

en: Filename
pa: ਫਾਇਲ ਨਾਂ

en: Open the currently open folder in a terminal
pa: ਮੌਜੂਦਾ ਫੋਲਡਰ ਟਰਮੀਨਲ ਵਿੱਚ ਖੋਲੋ

en: Open _Terminal
pa: ਟਰਮੀਨਲ ਖੋਲੋ(_T)

en: Open a terminal
pa: ਇੱਕ ਟਰਮੀਨਲ ਖੋਲੋ

en: Close
pa: ਬੰਦ ਕਰੋ

en: Send file by mail, instant message...
pa: ਫਾਇਲ ਮੇਲ, ਤੁਰੰਤ ਸੁਨੇਹੇ ਰਾਹੀਂ ਭੇਜੋ...

en: Send files by mail, instant message...
pa: ਫਾਇਲਾਂ ਮੇਲ, ਤੁਰੰਤ ਸੁਨੇਹੇ ਰਾਹੀਂ ਭੇਜੋ...

en: Files
pa: ਫਾਇਲਾਂ

en: Expects URIs or filenames to be passed as options
pa: ਚੋਣ ਵਜੋਂ URI ਜਾਂ ਫਾਇਲ ਨਾਂ ਦੇਣ ਦੀ ਲੋੜ ਹੈ।

en: Could not parse command-line options: %s
pa: ਕਮਾਂਡ ਲਾਈਨ ਚੋਣਾਂ ਪਾਰਸ ਨਹੀਂ ਕੀਤੀਆਂ ਜਾ ਸਕੀਆਂ: %s

en: Could not load any plugins.
pa: ਕੋਈ ਪਲੱਗਇਨ ਲੋਡ ਨਹੀਂ ਕੀਤੀ ਜਾ ਸਕੀ।

en: Please verify your installation
pa: ਆਪਣੀ ਇੰਸਟਾਲੇਸ਼ਨ ਚੈੱਕ ਕਰੋ

en: Send To...
pa: ...ਨੂੰ ਭੇਜੋ

en: Send _as:
pa: ਇੰਝ ਭੇਜੋ(_a):

en: Send t_o:
pa: ਇਸ ਨੂੰ ਭੇਜੋ(_o):

en: Send _packed in:
pa: ਪੈਕ ਕਰਕੇ ਭੇਜੋ(_p):

en: label
pa: ਲੇਬਲ

en: Email
pa: ਈ-ਮੇਲ

en: Unable to send file
pa: ਫਾਇਲ ਭੇਜਣ ਲਈ ਅਸਫ਼ਲ

en: There is no connection to gajim remote service.
pa: ਗਜੀਮ ਰਿਮੋਟ ਸੇਵਾ ਨਾਲ ਕੋਈ ਕੁਨੈਕਸ਼ਨ ਨਹੀਂ ਹੈ।

en: Sending file failed
pa: ਫਾਇਲ ਭੇਜਣ ਲਈ ਫੇਲ੍ਹ

en: Recipient is missing.
pa: ਪ੍ਰਾਪਤ ਕਰਤਾ ਨਹੀਂ ਹੈ।

en: Unknown recipient.
pa: ਅਣਜਾਣ ਪ੍ਰਾਪਤ ਕਰਤਾ।

en: Instant Message (Gajim)
pa: ਸੁਨੇਹਾ ਭੇਜੋ (ਗਜੀਮ)

en: New CD/DVD
pa: ਨਵੀਂ CD/DVD

en: Existing CD/DVD
pa: ਮੌਜੂਦਾ CD/DVD

en: CD/DVD Creator
pa: CD/DVD ਕਰੀਏਟਰ

en: Instant Message (Pidgin)
pa: ਸੁਨੇਹਾ ਭੇਜੋ (ਪਿਡਗਿਨ)

en: Removable disks and shares
pa: ਹਟਾਉਣਯੋਗ ਡਿਸਕਾਂ ਅਤੇ ਸ਼ੇਅਰ

en: UPnP Media Server
pa: UPnP ਮੀਡਿਆ ਪਲੇਅਰ

en: Share
pa: ਸਾਂਝ

en: Co_mment:
pa: ਟਿੱਪਣੀ(_m):

en: _Save
pa: ਸੰਭਾਲੋ(_S)

en: Failed
pa: ਫੇਲ੍ਹ

en: Tags
pa: ਟੈਗ
