caja-extensions 1.25.0 - en to pl translation catalogue (141 entries)

en: Open as administrator
pl: Otwórz jako administrator

en: Opens the file with administrator privileges
pl: Otwiera plik z uprawnieniami administratora

en: <big><b>Unable to determine the program to run.</b></big>
    
    The item you selected cannot be open with administrator powers because the correct application cannot be determined.
pl: <big><b>Nie można określić programu do uruchomienia.</b></big>
    
    Wybrany element nie może zostać otwarty z uprawnieniami administratora ponieważ nie można odnaleźć właściwej aplikacji.

en: <big><b>Unable to determine the graphical wrapper for su</b></big>
    
    The item you selected cannot be open with administrator powers because the graphical wrapper for su cannot be determined, such as gtksu or beesu.
pl: <big><b>Nie można określić graficznej nakładki na su</b></big>
    
    Wybranego elementu nie można otworzyć z uprawnieniami administratora, ponieważ nie można określić graficznej nakładki na su, takiej jak gtksu lub beesu.

en: Error: %s
pl: Błąd: %s

en: Privilege granting extension
pl: Rozszerzenie przyznawania uprawnień

en: Copyright (C) 2002-2005 Gustavo Noronha Silva
    Copyright (C) 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Copyright (C) 2015-2021 MATE developers
pl: Prawa autorskie (C) 2002-2005 Gustavo Noronha Silva
    Prawa autorskie (C) 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Prawa autorskie (C) 2015-2021 programiści MATE

en: _Resize Images...
pl: _Zmień rozmiar obrazów…

en: Resize each selected image
pl: Zmień rozmiar każdego z wybranych obrazów

en: Ro_tate Images...
pl: _Obróć obrazy...

en: Rotate each selected image
pl: Obróć każdy zaznaczony obraz

en: Resize Images
pl: Zmień rozmiar obrazów

en: _Cancel
pl: _Anuluj

en: _Resize
pl: Zmień _rozmiar

en: Select a size:
pl: Wybierz rozmiar:

en: pixels
pl: pikseli

en: Scale:
pl: Skala:

en: percent
pl: procent

en: Custom size:
pl: Własny rozmiar:

en: Width:
pl: Szerokość:

en: Height:
pl: Wysokość:

en: Image Size
pl: Rozmiar obrazu

en: Append
pl: Dołącz

en: to file title
pl: do nazwy pliku

en: Resize in place
pl: Zmień rozmiar oryginału

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Resizing image: %d of %d
pl: Zmienianie rozmiaru: %d z %d

en: <i>Resizing "%s"</i>
pl: <i>Zmiana rozmiaru "%s"</i>

en: Please enter a valid filename suffix!
pl: Wprowadź poprawne rozszerzenie pliku!

en: Rotate Images
pl: Obróć obrazy

en: _Rotate
pl: _Obróć

en: Select an angle:
pl: Wybierz kąt:

en: 90° clockwise
pl: 90° w prawo

en: 90° counter-clockwise
pl: 90° w lewo

en: Custom angle:
pl: Dostosuj kąt:

en: degrees clockwise
pl: stopni w kierunku ruchu wskazówek zegara

en: Image Rotation
pl: Obrót obrazu

en: Rotate in place
pl: Obracaj w miejscu

en: Rotating image: %d of %d
pl: Obracanie obrazu: %d z %d

en: <i>Rotating "%s"</i>
pl: <i>Obracanie "%s"</i>

en: Image Converter
pl: Konwerter obrazów

en: Rotate and resize images
pl: Obróć i zmień rozmiar obrazów

en: Copyright (C) 2004-2005 Jürg Billeter
    Copyright (C) 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Copyright (C) 2015-2021 MATE developers
pl: Prawa autorskie (C) 2004-2005 Jürg Billeter
    Prawa autorskie (C) 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Prawa autorskie (C) 2015-2021 programiści MATE

en: Open in _Terminal
pl: Otwórz w _terminalu

en: Open the currently selected folder in a terminal
pl: Otwórz obecnie wskazany folder w terminalu

en: Open the currently open folder in a terminal
pl: Otwórz obecnie otwarty folder w terminalu

en: Open _Terminal
pl: Otwórz _terminal

en: Open a terminal
pl: Otwiera terminal

en: Open at Home if trying to open on desktop
pl: Otwórz w Katalogu domowym, jeśli próbuje otworzyć na pulpicie

en: Terminal application:
pl: Aplikacja terminala:

en: Close
pl: Zamknij

en: open-terminal Configuration
pl: Konfiguracja open-terminal

en: Open terminal
pl: Otwórz terminal

en: Open terminals from folders
pl: Otwórz terminal z katalogów

en: Copyright (C) 2004-2005 Free Software Foundation, Inc.
    Copyright (C) 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Copyright (C) 2015-2021 MATE developers
pl: Prawa autorskie (C) 2004-2005 Free Software Foundation, Inc.
    Prawa autorskie (C) 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Prawa autorskie (C) 2015-2021 programiści MATE

en: Whether opening a terminal on the desktop opens a terminal in the home directory
pl: Przy otwarciu terminala na pulpicie otwierany jest terminal w katalogu domowym uzytkownika

en: If set to true, then opening a terminal on the desktop will open a terminal in the home directory. Otherwise, it will be opened in the desktop directory. Note that this key is irrelevant if the desktop directory is identical to the home directory.
pl: Przy ustawieniu terminal otwierany na pulpicie będzie otworzony w katalogu domowym użytkownika. W przeciwnym przypadku terminal zostanie otworzony w folderze pulpitu. Zauważ, że opcja ta nie ma zastosowania, jeżeli folder pulpitu jest tożsamy z folderem domowym użytkownika.

en: Send to...
pl: Wyślij do...

en: Send file by mail, instant message...
pl: Wysyła plik poprzez e-mail, komunikator...

en: Send files by mail, instant message...
pl: Wysyła pliki poprzez e-mail, komunikator...

en: Files
pl: Pliki

en: Expects URIs or filenames to be passed as options
pl: Oczekiwane adresy URI lub nazwy plików wywoływanych jako opcje

en: Could not parse command-line options: %s
pl: Nie można przetworzyć opcji z wiersza poleceń: %s

en: Could not load any plugins.
pl: Nie można wczytać żadnych wtyczek.

en: Please verify your installation
pl: Proszę sprawdzić poprawność instalacji

en: Send To
pl: Wyślij do

en: Integrates email clients and Pidgin
pl: Integruje klienta e-mail i Pidgina

en: Copyright (C) 2004 Roberto Majadas
    Copyright (C) 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Copyright (C) 2015-2021 MATE developers
pl: Prawa autorskie (C) 2004 Roberto Majadas
    Prawa autorskie (C) 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Prawa autorskie (C) 2015-2021 programiści MATE

en: Last plugin used to send
pl: Ostatnia wtyczka używana do wysyłania

en: Used to store which plugin was used the last time files were sent using caja-sendto.
pl: Używane do przechowywania informacji która wtyczka została użyta ostatnio do wysyłania plików używając caja-sendto.

en: Last type of archive used
pl: Ostatni użyty typ archiwum

en: Used to store which type of archive was used the last time (0: zip, 1: tar.gz, 2: tar.bz2).
pl: Używane do przechowywania informacji jaki typ archiwum został użyty ostatnio (0: zip, 1: tar.gz, 2: tar.bz2).

en: Send To...
pl: Wyślij do...

en: Send
pl: Wyślij

en: Send _as:
pl: Wyślij ja_ko:

en: Send t_o:
pl: Wyślij d_o:

en: Destination
pl: Miejsce docelowe

en: Send _packed in:
pl: Wyślij _spakowane:

en: Compression
pl: Kompresja

en: label
pl: etykieta

en: Email
pl: E-mail

en: Unable to send file
pl: Nie można wysłać pliku

en: There is no connection to gajim remote service.
pl: Brak połączenia ze zdalną usługą gajim.

en: Sending file failed
pl: Nieudane wysyłanie pliku

en: Recipient is missing.
pl: Brak odbiorcy.

en: Unknown recipient.
pl: Nieznany odbiorca.

en: Instant Message (Gajim)
pl: Wiadomość (Gajim)

en: New CD/DVD
pl: Nowa płyta CD/DVD

en: Existing CD/DVD
pl: Istniejąca płyta CD/DVD

en: CD/DVD Creator
pl: Asystent CD/DVD

en: Instant Message (Pidgin)
pl: Wiadomość (Pidgin)

en: Removable disks and shares
pl: Dyski wymienne i zasoby sieciowe

en: UPnP Media Server
pl: Serwer multimediów UPnP

en: Share
pl: Udostępnij

en: Allows to quickly share a folder
pl: Pozwala na szybkie udostępnianie katalogu

en: Copyright (C) 2005 Ethium, Inc.
    Copyright (C) 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Copyright (C) 2015-2021 MATE developers
pl: Prawa autorskie (C) 2005 Ethium, Inc.
    Prawa autorskie (C) 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Prawa autorskie (C) 2015-2021 programiści MATE

en: Caja needs to add some permissions to your folder "%s" in order to share it
pl: Caja potrzebuje dodać kilka uprawnień do twojego folderu "%s", aby umożliwić udostępnianie go

en: The folder "%s" needs the following extra permissions for sharing to work:
    %s%s%sDo you want Caja to add these permissions to the folder automatically?
pl: Folder "%s" potrzebuje następujących dodatkowych uprawnień dla udostępniania, aby funkcjonować:
    %s%s%sCzy chcesz, aby Caja dodała te uprawnienia do folderu automatycznie?

en:   - read permission by others
pl: - uprawnienia odczytu przez innych

en:   - write permission by others
pl: - uprawnienia zapisu przez innych

en:   - execute permission by others
pl: - uprawnienia wykonywania przez innych

en: Add the permissions automatically
pl: Dodawaj uprawnienia automatycznie

en: Could not change the permissions of folder "%s"
pl: Nie można zmienić uprawnień folderu "%s"

en: Share name is too long
pl: Nazwa udziału jest zbyt długa

en: The share name cannot be empty
pl: Nazwa udziału nie może być pusta

en: Error while getting share information: %s
pl: Błąd podczas otrzymywania informacji o udziale: %s

en: Another share has the same name
pl: Inny udział posiada taką samą nazwę

en: Modify _Share
pl: Modyfikuj _udział

en: Create _Share
pl: Utwórz _udział

en: There was an error while getting the sharing information
pl: Wystąpił błąd podczas otrzymywania informacji o udziałach

en: Folder Sharing
pl: Udostępnij folder

en: Sharing Options
pl: Opcje udostępniania

en: Share this Folder
pl: Udostępnij ten folder

en: Share this _folder
pl: Udostępnij ten _folder

en: Share _name:
pl: _Nazwa udziału:

en: Co_mment:
pl: _Komentarz:

en: _Allow others to create and delete files in this folder
pl: _Pozwól innym tworzyć i usuwać pliki w tym folderze

en: _Guest access (for people without a user account)
pl: Dostęp _gościa (dla osób bez kont użytkowników)

en: _Save
pl: _Zapisz

en: %s %s %s returned with signal %d
pl: %s %s %s wrócił z sygnałem %d

en: %s %s %s failed for an unknown reason
pl: %s %s %s nie powiodło się z nieznanej przyczyny

en: 'net usershare' returned error %d: %s
pl: 'net usershare' zwrócił błąd %d: %s

en: 'net usershare' returned error %d
pl: 'net usershare' zwrócił błąd %d

en: the output of 'net usershare' is not in valid UTF-8 encoding
pl: wyjście 'net usershare' nie jest poprawnym kodowaniem UTF-8

en: Failed
pl: Nieudane

en: Samba's testparm returned with signal %d
pl: testparm Samby wrócił z sygnałem %d

en: Samba's testparm failed for an unknown reason
pl: testparm Samby nie powiódł się z nieznanej przyczyny

en: Samba's testparm returned error %d: %s
pl: testparam Samby zwrócił błąd %d: %s

en: Samba's testparm returned error %d
pl: testparam Samby zwrócił błąd %d

en: Cannot remove the share for path %s: that path is not shared
pl: Nie można usunąć udziału dla ścieżki %s: ta ścieżka nie jest udostępniana

en: Cannot change the path of an existing share; please remove the old share first and add a new one
pl: Nie można zmienić ścieżki istniejącego udziału; proszę najpierw usunąć stary udział i dodać nowy

en: Set as wallpaper
pl: Ustaw jako tapetę

en: Set image as the current wallpaper
pl: Ustaw obraz jako aktualną tapetę

en: Wallpaper
pl: Tapeta

en: Allows to quickly set wallpaper
pl: Pozwala na szybkie ustawienie tapety

en: Copyright (C) 2014 Stefano Karapetsas
    Copyright (C) 2015-2021 MATE developers
pl: Prawa autorskie (C) 2014 Stefano Karapetsas
    Prawa autorskie (C) 2015-2021 programiści MATE

en: Tags
pl: Tagi

en: Tags stored in extended attributes
pl: Etykiety przechowywane w rozszerzonych atrybutach

en: xattr Tags
pl: Etykiety xattr

en: View tags stored in extended attributes
pl: Wyświetl etykiety przechowywane w rozszerzonych atrybutach

en: Copyright (C) 2016 Felipe Barriga Richards
    Copyright (C) 2017-2021 MATE developers
pl: Prawa autorskie (C) 2016 Felipe Barriga Richards
    Prawa autorskie (C) 2017-2021 programiści MATE
