caja-extensions 1.25.0 - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Error: %s
ps: %s :تېروتنه

en: _Cancel
ps: بندول_

en: pixels
ps: پېکسلې

en: Filename
ps: دوتنه نوم

en: Open _Terminal
ps: پايالی پرانيستل_

en: Co_mment:
ps: :څر_ګندون

en: _Save
ps: ساتل_
