caja-extensions 1.25.0 - en to rw translation catalogue (5 entries)

en: pixels
rw: pigiseli

en: Filename
rw: Izina ry'idosiye

en: Files
rw: Idosiye

en: Email
rw: imeli

en: Failed
rw: Byanze
