caja-extensions 1.25.0 - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Error: %s
si: දෝෂය: %s

en: _Cancel
si: අවලංගු කරන්න (_C)

en: _Resize
si: ප්‍රමාණය සකසන්න (_R)

en: pixels
si: පික්සලය

en: Filename
si: ගොනු නම

en: Open _Terminal
si: අග්‍රය විවෘත කරන්න (_T)

en: Co_mment:
si: අදහස: (_m)

en: _Save
si: සුරකින්න (_S)

en: Tags
si: ටැග්
