caja-extensions 1.25.0 - en to sk translation catalogue (120 entries)

en: Open as administrator
sk: Otvoriť ako správca

en: Opens the file with administrator privileges
sk: Otvorí súbor s právami správcu

en: <big><b>Unable to determine the program to run.</b></big>
    
    The item you selected cannot be open with administrator powers because the correct application cannot be determined.
sk: <big><b>Nepodarilo sa rozhodnúť, ktorý program sa má spustiť.</b></big>
    
    Položka, ktorú ste vybrali sa nedá spustiť s právami správcu, pretože sa nepodarilo určiť správny program.

en: Error: %s
sk: Chyba: %s

en: Privilege granting extension
sk: Oprávnenie pridávať rozšírenia

en: _Resize Images...
sk: _Zmeniť veľkosť obrázkov...

en: Resize each selected image
sk: Zmeniť veľkosť každého vybraného obrázku

en: Ro_tate Images...
sk: O_točiť obrázky...

en: Rotate each selected image
sk: Otočiť každý vybraný obrázok

en: Resize Images
sk: Zmeniť veľkosť obrázkov

en: _Cancel
sk: _Zrušiť

en: _Resize
sk: _Zmeniť veľkosť

en: Select a size:
sk: Vyberte veľkosť:

en: pixels
sk: pixelov

en: Scale:
sk: Mierka:

en: Custom size:
sk: Vlastná veľkosť

en: Width:
sk: Šírka:

en: Height:
sk: Výška:

en: Append
sk: Pripojiť

en: .resized
sk: .upraveny

en: to file title
sk: k názvu súboru

en: Resize in place
sk: Zmeniť veľkosť na mieste

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Resizing image: %d of %d
sk: Mení sa veľkosť obrázku: %d z %d

en: <i>Resizing "%s"</i>
sk: <i>Mení sa veľkosť „%s“</i>

en: Please enter a valid filename suffix!
sk: Prosím, vložte platnú príponu súboru!

en: Rotate Images
sk: Otočiť obrázky

en: _Rotate
sk: _Otočiť

en: Select an angle:
sk: Vyberte uhol:

en: Custom angle:
sk: Vlastný uhol:

en: degrees clockwise
sk: stupňov v smere hodinových ručičiek

en: .rotated
sk: .otočené

en: Rotate in place
sk: Otočiť na mieste

en: Rotating image: %d of %d
sk: Otáča sa obrázok: %d z %d

en: <i>Rotating "%s"</i>
sk: <i>Otáča sa „%s“</i>

en: Image Converter
sk: Konvertor obrázkov

en: Rotate and resize images
sk: Otáčanie a zmena veľkosti obrázkov

en: Open in _Terminal
sk: Otvoriť v _termináli

en: Open the currently selected folder in a terminal
sk: Otvoriť aktuálne označený priečinok v termináli

en: Open the currently open folder in a terminal
sk: Otvoriť aktuálne otvorený priečinok v termináli

en: Open _Terminal
sk: Otvoriť _terminál

en: Open a terminal
sk: Otvoriť terminál

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Open terminal
sk: Otvoriť terminál

en: Open terminals from folders
sk: Otváranie terminálov z priečinkov

en: Whether opening a terminal on the desktop opens a terminal in the home directory
sk: Určuje, či otvorenie terminálu na ploche otvorí terminál v domovskom priečinku

en: If set to true, then opening a terminal on the desktop will open a terminal in the home directory. Otherwise, it will be opened in the desktop directory. Note that this key is irrelevant if the desktop directory is identical to the home directory.
sk: Ak je táto možnosť vybraná, terminál otvorený na ploche sa otvorí v domovskom priečinku. Inak by sa otvoril v priečinku Plocha. Uvedomte si, že táto možnosť je irelevantná, ak je priečinok plochy zhodný s domovským priečinkom.

en: Send to...
sk: Odoslať do...

en: Send file by mail, instant message...
sk: Odoslať súbor poštou, okamžitou správou...

en: Send files by mail, instant message...
sk: Odoslať súbory poštou, okamžitou správou...

en: Files
sk: Súbory

en: Expects URIs or filenames to be passed as options
sk: Ako možnosti sú očakávané URI alebo názvy súborov

en: Could not parse command-line options: %s
sk: Nepodarilo sa spracovať možnosti príkazového riadka: %s

en: Could not load any plugins.
sk: Nepodarilo sa načítať žiadne zásuvné moduly.

en: Please verify your installation
sk: Prosím, skontrolujte svoju inštaláciu

en: Send To
sk: Odoslať do

en: Integrates email clients and Pidgin
sk: Integrácia emailových klientov a Pidginu

en: Send To...
sk: Odoslať...

en: Send _as:
sk: Odoslať _ako:

en: Send t_o:
sk: Odoslať d_o:

en: Send _packed in:
sk: Odoslať _zabalené v:

en: label
sk: popisok

en: Email
sk: E-mail

en: Unable to send file
sk: Nepodarilo sa odoslať súbor

en: There is no connection to gajim remote service.
sk: Vzdialená služba gajim nie je pripojená.

en: Sending file failed
sk: Odosielanie súboru zlyhalo

en: Recipient is missing.
sk: Chýba príjemca.

en: Unknown recipient.
sk: Neznámy príjemca.

en: Instant Message (Gajim)
sk: Okamžitá správa (Gajim)

en: New CD/DVD
sk: Nové CD/DVD

en: Existing CD/DVD
sk: Existujúce CD/DVD

en: CD/DVD Creator
sk: Tvorca CD/DVD

en: Instant Message (Pidgin)
sk: Okamžitá správa (Pidgin)

en: Removable disks and shares
sk: Odpojiteľné disky a zdieľania

en: UPnP Media Server
sk: UPnP server médií

en: Share
sk: Zdieľať

en: Allows to quickly share a folder
sk: Umožňuje rýchle zdieľanie priečinkov

en: Caja needs to add some permissions to your folder "%s" in order to share it
sk: Caja musí pridať isté oprávnenia do vášho priečinka „%s“, aby mohol byť zdieľaný

en: The folder "%s" needs the following extra permissions for sharing to work:
    %s%s%sDo you want Caja to add these permissions to the folder automatically?
sk: Priečinok „%s“ potrebuje tieto dodatočné oprávnenia, aby zdieľanie fungovalo:
    %s%s%sChcete, aby Caja pridala tieto povolenia priečinka automaticky?

en:   - read permission by others
sk:   - oprávnenie čítať ostatnými

en:   - write permission by others
sk:   - oprávnenie zapisovať ostatnými

en:   - execute permission by others
sk:   - oprávnenia vykonať ostatnými

en: Add the permissions automatically
sk: Pridať oprávnenia automaticky

en: Could not change the permissions of folder "%s"
sk: Nepodarilo sa zmeniť oprávnenia priečinka „%s“

en: Share name is too long
sk: Zdieľaný názov je príliš dlhý

en: The share name cannot be empty
sk: Zdieľaný názov nesmie zostať prázdny

en: Error while getting share information: %s
sk: Nastala chyba počas zisťovania zdieľaných informácií: %s

en: Another share has the same name
sk: Iné zdieľanie má rovnaký názov

en: Modify _Share
sk: Upraviť _zdieľanie

en: Create _Share
sk: Vytvoriť z_dieľanie

en: There was an error while getting the sharing information
sk: Nastala chyba počas zisťovania zdieľaných informácií

en: Folder Sharing
sk: Zdieľanie priečinka

en: Sharing Options
sk: Možnosti zdieľania

en: Share this Folder
sk: Zdieľať tento priečinok

en: Share this _folder
sk: Zdieľať tento _priečinok

en: Share _name:
sk: _Názov zdieľania:

en: Co_mment:
sk: Ko_mentár:

en: _Allow others to create and delete files in this folder
sk: _Povoliť ostatným vytvárať a odstraňovať súbory v tomto priečinku

en: _Guest access (for people without a user account)
sk: _Hosťovský prístup (pre ľudí bez používateľského účtu)

en: _Save
sk: _Uložiť

en: %s %s %s returned with signal %d
sk: %s %s %s vrátil tento signál %d

en: %s %s %s failed for an unknown reason
sk: %s %s %s zlyhalo z neznámeho dôvodu

en: 'net usershare' returned error %d: %s
sk: „net usershare“ vrátilo chybu %d: %s

en: 'net usershare' returned error %d
sk: „net usershare“ vrátilo chybu %d

en: the output of 'net usershare' is not in valid UTF-8 encoding
sk: výstup „net usershare“ nie je platným kódovaním UTF-8

en: Failed
sk: Zlyhalo

en: Samba's testparm returned with signal %d
sk: Test Samba vrátil signál %d

en: Samba's testparm failed for an unknown reason
sk: Test Samba zlyhalo z neznámeho dôvodu

en: Samba's testparm returned error %d: %s
sk: Test Samba vrátilo chybu %d: %s

en: Samba's testparm returned error %d
sk: Test Samba vrátilo chybu %d

en: Cannot remove the share for path %s: that path is not shared
sk: Nemožno odobrať zdieľanie pre cestu %s: táto cesta nie je zdieľaná

en: Cannot change the path of an existing share; please remove the old share first and add a new one
sk: Nemožno zmeniť cestu existujúceho zdieľania: prosím najskôr odstráňte staré zdieľanie a potom pridajte nové

en: Set as wallpaper
sk: Nastaviť ako pozadie plochy

en: Set image as the current wallpaper
sk: Nastaví obrázok ako aktuálne pozadie plochy

en: Wallpaper
sk: Pozadie plochy

en: Allows to quickly set wallpaper
sk: Umožňuje rýchle nastavenie pozadia plochy

en: Tags
sk: Štítky

en: Tags stored in extended attributes
sk: Značky uložené v rozšírených atribútoch

en: xattr Tags
sk: Značky xattr

en: View tags stored in extended attributes
sk: Zobraziť značky uložené v rozšírených atribútoch
